Skocz do zawartości

Karty graficzne


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można zmienić płytę główną i będzie działać :]

A dasz mi pieniądze na nową płytę główną :> ?

Ja już się zdecydowałem...GF 7600 GS (dzięki Willow :) ). Zastanawiam się jescze tylko czy pójdą mi na niej gry tj. PES 6 czy np. Gothic 3 :-k

O FM nie pytam...to musi działać ;)

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio kupiłem sobie GF 8600GT od Palita, wersje sonic, wiele osób mi polecało, kilka odradzało, ale żadnego radeona x1950pro w tej cenie bym nie kupił. Wiem, że ta karta jest za słaba na dx10, ale na bierzących produkcjach sprawuje się dobrze, no i fajnie się podkręca :):)

 

Kuchar, PES6 na pewno pojdzie, ta gra nie ma wielkich wymagań, Gothic, też iść powinien, ale na pewno nie w najwyższych detalach - wszak to jedna z gorzej zoptymalizowanych gier. Do Gothica przyda się też sporo ramu :) Sam nie grałem, ale wiem to z "opowieści" ;)

Odnośnik do komentarza

Eh, no to mam problem ze swoją nową kartą graficzną. Dzisiaj doszła przesyłka, wszystko zainstalowałem, działa i tu się pojawia problem. W zestawie była dołączona gra Spellforce 2, żeby kartę przetestować, zainstalowałem grę, włączam, pokazuje się myszka i...czarny ekran z białymi paskami przy którym ani to nie mogę włączyć Menadżera zadań, nic. To samo dzieje się, jak chcę obejrzeć film w trybie pełnoekranowym. Gr typu Medieval 1 czy FM 2007 działają bez zarzutu...zastanawiam się czym to może być spowodowane. Model tej nowej karty to : Leadtek WinFast A7600 GT (TDH). Macie jakieś pomysły, o co w tym może chodzić ?

PS: Nie wiem, czy to istotne, ale czy to może być wina zasilacza, mam 220V, a napisane jest, że trzeba min. 300V.

Odnośnik do komentarza
Eh, no to mam problem ze swoją nową kartą graficzną. Dzisiaj doszła przesyłka, wszystko zainstalowałem, działa i tu się pojawia problem. W zestawie była dołączona gra Spellforce 2, żeby kartę przetestować, zainstalowałem grę, włączam, pokazuje się myszka i...czarny ekran z białymi paskami przy którym ani to nie mogę włączyć Menadżera zadań, nic. To samo dzieje się, jak chcę obejrzeć film w trybie pełnoekranowym. Gr typu Medieval 1 czy FM 2007 działają bez zarzutu...zastanawiam się czym to może być spowodowane. Model tej nowej karty to : Leadtek WinFast A7600 GT (TDH). Macie jakieś pomysły, o co w tym może chodzić ?

PS: Nie wiem, czy to istotne, ale czy to może być wina zasilacza, mam 220V, a napisane jest, że trzeba min. 300V.

 

Yep, to może być zasilacz. 220 W to baaardzo mało. Czy wogóle takie były? Może mylisz Volty z Watami?

Odnośnik do komentarza
PS: Nie wiem, czy to istotne, ale czy to może być wina zasilacza, mam 220V, a napisane jest, że trzeba min. 300V.

Nie moze, a na pewno. Zasilacz 220W (watow, nie woltow ;) ) to ja chyba mialem dla GeForce 1, a i tak okazal sie byc za slaby. Dla GF7600, niezaleznie jaki by on nie byl, to te 300W to absolutne minimum.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

A masz 2 GB RAMu i C2D, tak?

 

To się przymierzaj do wymiany, bo na 100% nie udźwignie. Mój Chieftec 500W ledwo daje radę na C2D, 2GB RAMu i GeForce 7950GT, oczywiście proc i RAM z o/c, co nie zmienia faktu, że zasilacz dostaje zadyszki po niecałym roku użytkowania. Komputer się za pierwszym razem nie włącza i takie tam drobnostki. Gorzej, jak będę chciał dokupić RAM, to chyba trzeba będize zmienić zasilacz, bo inaczej kaput :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...