Skocz do zawartości

World of Tanks


Sutek

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś gra tutaj na ruskim serwerze? Bo darmowe dwuosobowe wzwody (rosyjskie określenie na pluton :D ) otwierają nowe możliwości.

Mam do zaoferowania wymaksowane KW, PzIV i VK3601 i pewnie KW-3 jak się w końcu zdecyduję na zakup, ale to ostatnie akurat będzie stockowe...

 

A Obiekt704, nieważne na jakiej mapie, wymiata :roll:

Odnośnik do komentarza

Kto nie gra w WoTa - czym prędzej nadrabiać. Do 15 sierpnia (nie wiem do której godziny) pierwsza wygrana walka to XP x 5, a dodatkowo wszystkie dodatki do czołgów o 50% tańsze. W tym kolejny slot na czołg również o tyle samo tańszy.

Jeszcze - wpisując na stronie po zalogowaniu kod promocyjny "wot1year" dostaje się konto premium na 24h. Nic tylko korzystać ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już wcześniej chciałem w to zagrać jednak nie chciało mi się ściągać 2gb instalki, jednak te darmowe premium mnie przekonało. I tak sobie gram już od około tygodnia, ze zmiennym szczęściem :P Ale mam dwa pytania związane z grą, jaką amunicję lepiej używać oraz jakie działo najlepiej wybierać z jak największym kalibrem czy może większą uwagę zwracać na czas ładowania, celowania?

Odnośnik do komentarza

Amunicja - ppanc. jeśli jesteś w miarę pewny, że przebijesz pancerz, HE, kiedy wiesz, że nie (licz się z tym, że będziesz zabierał po parę % HP co najwyżej, ale lepsze to niż nic). Na pierwsze tiery ppanc. w zupełności wystarczy.

 

Działo - broń Boże patrzeć na kaliber. Najważniejsza cecha to penetracja - w dalszej kolejności stoją dopiero uszkodzenia, szybkostrzelność i celność. W miarę trafnym kryterium jest RoF - Rate of Fire, czyli ilość uszkodzeń zadawanych w jednostce czasu. Ale jeżeli penetracja będzie zbyt niska, to i tak nikogo nie uszkodzisz (chyba że uszkodzenia są NAPRAWDĘ duże, wtedy możesz walić cały czas HE).

Odnośnik do komentarza

Ta, vide KW i jego trollcannon 152mm, względnie SU-152.

 

HE można też używać do zrywania gąsienic przeciwnika i do ostrzału scoutów i artylerii - i tak mają śmieszny pancerz, a z HE zmieciesz ich jednym strzałem (co robi róznicę gdy dochodzisz do dział gdzie jedna łuska AP kosztuje 1k ;) )

 

RoF ogółem też nie jest aż tak wybitnie ważny. Chyba, że u Churchilla albo Easy 8 - to są detrackery w sumie. :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim za odpowiedzi, bo tak pytam tutaj, a o podziękowaniu to zapominam :D Jednakże mimo, że już jakiś czas gram to mam pytanie odnośnie uszkodzenia działa, czyli po prostu gdzie celować, żeby je zniszczyć przeciwnikowi oraz gdzie celować, jeśli w ogóle jest jakieś stałe miejsce, aby zniszczyć magazyn amunicyjny? Wczoraj i dzisiaj to po prostu mam jakiś maraton zniszczonych magazynów amunicji, mimo że nie ładuje jej do końca :|

Odnośnik do komentarza

Na forum WoT-a królują teorie spiskowe, że uszkodzenie modułów (za wyjątkiem gąsienic) jest tak naprawdę kompletnie losowe :). I rzeczywiście, niektórzy potwierdzają to skrinami - np. trafienie w wizjer kierowcy i zniszczone działo, albo trafienie w samiutki kraniec przedniego błotnika i... zniszczony silnik.

 

Nie wiem, czy zapełnienie magazynu wpływa na to, jak często on wybucha, ale jeśli to dla Ciebie poważne problem, to za bodaj 500k kredytów możesz kupić "mokry" amorak, który zmniejsza szanse wybuchu o 50%.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Jakoś tak świątecznie mnie naszło żeby wrócić na trochę do WoT'a. Dociągnąłem w końcu do SU-152 - okazuje się, że jest dużo lepszy niż go zapamiętałem kiedyś na open teście. No i to pierwszy ruski TD który ma w końcu jakieś działo sensowne od początku (tak, to jest wypominanie w stronę SU-100, który miał cudowne 122mm, ale ile się człowiek na początku nagrindował z podstawowym 85mm, mając na SU-85 jeszcze genialne 107mm...).

Odnośnik do komentarza

Jakoś tak świątecznie mnie naszło żeby wrócić na trochę do WoT'a. Dociągnąłem w końcu do SU-152 - okazuje się, że jest dużo lepszy niż go zapamiętałem kiedyś na open teście. No i to pierwszy ruski TD który ma w końcu jakieś działo sensowne od początku (tak, to jest wypominanie w stronę SU-100, który miał cudowne 122mm, ale ile się człowiek na początku nagrindował z podstawowym 85mm, mając na SU-85 jeszcze genialne 107mm...).

 

W sumie wymaksowałem SUkę 100 i jestem bardzo zadowolony z pieprznięcia jakie ma działo 122 mm :). I chyba jednak pogrinduję do iSU, ponieważ chcę zobaczyć BeLkę w akcji - tzn. chciałbym sobie z niej jobnąć, a nie tylko być przez nią zajobywanym ;).

Odnośnik do komentarza

Zawsze jest jeszcze open test. ;) BL10 akurat jest cholernie kapryśna, ale cóż... jak już trafi, to gacie spadają. Zostało mi jeszcze jakieś 70k do wygrindowania i niestety będę musiał 152-kę sprzedać, żeby sobie ufundować ISU, ale co zrobić. Grasz na premce?

Odnośnik do komentarza

Zawsze jest jeszcze open test. ;) BL10 akurat jest cholernie kapryśna, ale cóż... jak już trafi, to gacie spadają. Zostało mi jeszcze jakieś 70k do wygrindowania i niestety będę musiał 152-kę sprzedać, żeby sobie ufundować ISU, ale co zrobić. Grasz na premce?

 

Bez premki - do tej pory nie zainwestowałem w WoT ani złotówki ;). Tak więc grind troszkę niestety potrwa, ale mnie to nie przeszkadza - i tak gram dla rozluźnienia ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...