Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tak z innej beczki zapytam: rozumiem, ze termin zlotu jest nietykalny?

IMO ostatni łikens lipca to jest optymalna data. Kazdy zlotowicz ma ja w pamieci i ustawia sobie plany pod to. Nie ma co kombinowac tydzien w te czy wewte. A Ty Feno marudzisz, a i tak zawsze jestes :D

 

BTW - powrót do konwecji 4 dniowej, czy 5-dniowka sie sprawdziła?

Odnośnik do komentarza

Dojazd dla niezmotoryzowanych IMO gorszy niż do Wólki.

 

czy ja wiem... Wielun to nie taki calkiem maly wezel komunikacyjny, a stamtad juz pewnie latwo sie dostac, bo maps google powiedzialo mi ze to dosc znany osrodek w regionie

 

Wieluń jest kolejowo na poziomie trasy Siedlce - Siemiatycze, pociągi dojeżdżają jedynie od strony Katowic. A PKS nie nastraja optymistycznie, tylko dwa połączenia.

 

Postaram się jutro ustalić możliwości dojazdu z Wielunia do miejsca docelowego.

Odnośnik do komentarza

Obiecałem ogarnąć Brenną bo tam jest sporo fajnych ośrodków, blisko do Wisły i Ustronia, więc poza samym zjazdem można by sporo pozwiedzać.

Serdecznie zapraszam do siebie :)

Popytam się coś o domkach i Wam napisze, bo w przyszłym roku planuję się wybrać na zlot, a jakby się okazało że ma być u mnie to cudnie :D

Odnośnik do komentarza

Jeżeli w nowym rozkładzie obroni się (na co chwilowo się nie zanosi) TLK przez Wieluń to odwołam to co napisałem powyżej :)

 

I tak ostatni pks o 16 masz. Wiec Poznan - Ostrow, OStrow- Wielun, Wielun - Zalecze.

 

Ostrów - Wieluń chyba na jakach :rotfl:

 

13.00 pks, kursuje w wakacje (poza sb i nd)

 

@jason: ja

Odnośnik do komentarza

Osrodek dam Wam wybrac bo i tak dojade, ale zjazd pieciodniowy strasznie przypadl mi do gustu. Bylo wiecej czasu by pogadac ze wszystkimi, z reszta z opinii osob z ktorymi rozmawialem to tez bylo dobre rozwiazanie. Nie bylo tak, ze czwartek, piatek i koniec picia dla kierowcow, tym razem wszyscy mogli sie zabawic, a nie wynioslo nas to az tyle wiecej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...