Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem: wchodząc do FM chce zrobić screena i ja go wklejam do painta aby zapisać mam widok tego co aktualnie jest "pod" FM (Paint, pulpit, strona internetowa) w czym może być problem?

 

Jak robisz tego screena?

 

 

I kolejne pytanie ode mnie. Czy za pomocą "fejków" można zmienić nazwe stadionu i ligi rezerw?

 

Niestety nie wiem jak sie edytuje posty, znaczy wiedziałem, ale nie moge znaleźć tego teraz. Aaa, po prostu ta opcja znika po jakiś czasie chyba.

 

Kolejny problem. Wstawiłem swoje logo do gry, ale niestety problem jest taki, ze w tabeli logo jest przesuniete w lewo tak samo jak nazwa zespolu. Tzn. wszystkie są w jednej lini, a mój nie. Co zrobić?

 

No i mam kolejny problem. W zimie kupiłem bramkarza z Argentyny, za 5 MLN, pobiera dosyć dużą pensje, najwieszka w klubie. I tu mam problem, on nie moze grać w meczach, bo reprezentowął juz barwy dwoch klubow. Po 2 miesiacach powidzial ze chce odejsc, a ja powiedzialem ze jestem gotow dac mu szanse w pierwszym zespole. Ale niestety nie moge tego zrobic. Nie chce go sprzedac, tak szybko, szczegolnie ze mnie duzo kosztowal i wedlug trenerow jest potencjalna gwiazda swiatowej pili.

Edytowane przez lucasp17
Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Wypożycz go do końca sezonu i potem będzie już normalnie. Jak już nie możesz wypożyczać to olej to co mówi i przebimbaj jakoś ten sezon do końca bez niego.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że mam całkiem niezły komputer, choć zwykle skala szybkości działania gry w praktyce(z odpowiednią głębią szczegółów) wynosi 3/3,5 gwiazdki. Zastanawiam się: bardziej się opłaca grać na kilka grywalnych lig, czy może lepiej wybrać tych lig kilkanaście, z czego siłą rzeczy większość z nich na podglądzie?

Odnośnik do komentarza

Witam

Chcialem ponowic swoje pytanie bo dostalem jedna odpowiec ale ona nie pomogla.

 

Ja mam taki problem gram sobie Arsenalem mam rok 2014 dzieje mi sie cos takiego ze jak klikam w jakiegokolwiek zawodnika czy z arsenalu czy z innego klubu. FM mi sie wylacza. Moze wiecie jaka moze byc tego przyczyna? Gre odinstalowalem zainstalowalem jeszcze raz i dalej to samo.

 

Ktos napisal zebym zmienil skorke wylaczyl wszystkie dodadki ale niestety nie pomoglo nawet jak chce zaczac odnowa gre to nic nie daje bo dalej mi wylacza sie FM. Nie wiem dalczego sie tak robi w zadnej poprzedniej czesci tak nie mialem.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zastanawiam się nad znaczeniem atrybutu sprawność. Co to tak na prawdę jest? Czy zawodnik silny i szybki nie jest też od razu sprawny? A często się tak dzieje, że ktoś z dobrym przyspieszeniem i szybkością, ma po prostu marną sprawność. Od czego to tak na prawdę zależy?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Miejmy nadzieje że w 2012 zostanie to naprawione bo teraz nawet jak się rozbudowuje wszystko to wiadomo że nic ciekawego w Polsce się nie urodzi. Nawet na Słowacji newgeni bywają lepsi niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Witam

mam prośbę, chciałbym żeby ktoś sprawdził mój save ponieważ już drugi raz przestały działać wszystkie zapisane gry, ostatnio grałem newcastle i w drugim sezonie gry we wrześniu przestały działać wszystkie zapisane gry, pomyślałem że to przypadek i zacząłem grać od nowa tym razem lyonem ale w drugim sezonie we wrześniu mam to samo, to już chyba nie może być przypadek.

Bardzo proszę niech ktoś pobierze i sprawdzi czy ładuje się mój save, gra w wersji 11.3.0. wcześniej grałem po 5 - 6 sezonów i było ok.

 

lyon.rar

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...