Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

FM zawiesza mi się gdy klikam 'kontynuuj' i rozgrywka ma przejść z 30. na 31. maja (nie wyskakuje żaden komunikat o crash dumpie czy coś, poprostu 'stopklatka'). Zawsze w tym samym momencie przetwarzania. Nie pomogło pójście na urlop, zmiana skina na domyślny, zainstalowanie patcha 11.3.0 (zaczynałem grać na 11.1.0 dawno temu). Rozgrywka jest dość zaawansowana (tuż po zakończeniu sezonu 2032/2033), więc może FM już nie wytrzymał ilości przetwarzanych danych? Ktoś ma jakiś pomysł co można jeszcze zrobić, może miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Czy istnieje jakiś dodatek który podwyższa poziom ligi polskiej np do poziomu ligi holenderskiej? Chodzi mi głównie o wypłaty za zwycięstwo, kasę od sponsorów i za transmisje. Chętnie bym pograł trochę ale jak widzę że po pięciu sezonach w LM i po dwóch ćwierćfinałach dostaje od sponsorów milion funtów to trochę odechciewa mi się grać bo nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Może ktoś z was próbował już robić coś takiego. Ja wziałem ten pomysł z MLS, ligi Stanów Zjednoczonych. W czasie przerwie zimowej, która trwa ok. 3 miesięcy wypożyczam zawodników do innych klubow. Dzieki temu dostaje troche pieniędzy, a w dodatku w tym czasie nie płace im pensji. Jednak jestem ciekaw czy mogą być jakieś wady takich posunięć. Oczywiscie nie chodzi mi o kontuzje, bo wiem ze zawodnikom moze się przytrfaić kontuzja na wypozyczeniu. Chodzi mi raczej o forme tych zawodników, przystosowanie i morale.

Odnośnik do komentarza

Nie lepiej grać sparingi na wyjeździe, np w Nowej Zelandii ? I sporo kasy na tym zgarniasz i możesz wystawiać wszystkich grajków, a jak kogoś wypożyczysz to nie masz pewności, że będzie grał.

 

Mam takich zawodników którzy na wypozyczeniach zawsze grają. A i tak w zimie zawsze jestem a Ameryce Południoweh i zgarniam około 1 MLN, a za wypożyczenia tej zimy dostałem ponad 3 MLN. A dodatkowo została mi kasa z ich pensji.

Odnośnik do komentarza

Dla pewności, grajków wypożyczasz go grywalnych lig ? Np grasz w Polsce, załadowaną masz Ukrainę i wypożyczasz na Ukrainę, a nie np do Czech. Inaczej nie ma sensu wypożyczać. Jeżeli ten sposób, o którym piszesz daje Tobie jakieś korzyści, to z niego korzystaj. Ja zostaję przy standardowym sposobie, czyli towarzyskie mecze na wyjeździe lub turniej ligowy u siebie.

Odnośnik do komentarza

Dla pewności, grajków wypożyczasz go grywalnych lig ? Np grasz w Polsce, załadowaną masz Ukrainę i wypożyczasz na Ukrainę, a nie np do Czech. Inaczej nie ma sensu wypożyczać. Jeżeli ten sposób, o którym piszesz daje Tobie jakieś korzyści, to z niego korzystaj. Ja zostaję przy standardowym sposobie, czyli towarzyskie mecze na wyjeździe lub turniej ligowy u siebie.

 

Nie zdarzyło mi sie jeszcze wypożyczyć zawodnika do logi nie grywalnej. Zazwyczaj po moich zawodników zgłaszja sie kluby z Brazyli, Argentyny, Rosji lub włąśnie Ukrainy. Ale chodzi mi o to, czy to jakos nie wpłynie na morale moich zawodników.

 

A teraz druga sprawa. Grałem przez 4,5 roku Korona Kielce, ale chciałem wprowadic cos owego i pobaiwłem sie toche grafiką i edytorem. Zmieniłem herb i koszulki, a także nazwe i prezesa. Teraz mam jeden problem. Co zrobić, aby zmienic koszulki, które widze w czasie rozgrywania meczu w 3D?

Odnośnik do komentarza

Handballer - w ciągu sezonu też robisz turnieje towrzyskie ? Zawodnik który musi sięvrozwinąć , a jeszcze nie zasługuje na grę w 1 składzie , powinien zostać wypożyczony do jakiegoś słabszego klubu w w miarę solidnej lidże , bo w rezerwach już się nie rozwinie.

Odnośnik do komentarza

Handballer - w ciągu sezonu też robisz turnieje towrzyskie ? Zawodnik który musi sięvrozwinąć , a jeszcze nie zasługuje na grę w 1 składzie , powinien zostać wypożyczony do jakiegoś słabszego klubu w w miarę solidnej lidże , bo w rezerwach już się nie rozwinie.

 

Widze że zupełnie nie zrozumiałeś. Była mowa po pierwsze o piłkarzach pierwszego zespołu, a po drugie w czasie zimowej przerwy.

Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem... wprowadziłem Podbeskidzie do z pierwszej ligi do Ekstraklasy, wygrałem też Puchar Polski, co dało mi prawo gry w 3 rundzie kwalifikacji do Pucharu EURO... zawodników do eliminacji zarejestrowałem, do Ekstraklasy również. I nadchodzi pierwszy mecz ligowy, z Jagiellonią i wtf... żaden z zawodników nie jest zgłoszony do rozgrywek! Nie wiem jakim cudem - co prawda jak wszedłem do menu przedmeczowego, wyświetliło że 18 wybranych piłkarzy zostanie zgłoszonych... ale czy można jakoś tego wszystkiego uniknąć?

Odnośnik do komentarza

Tak na szybko, potrzebny mi zawodnik do Serie A do druzyny broniacej sie przed spadkiem, na pozycje ''ofensywny pomocnik-atak'' lub ''środkowy pomocnik-wsparcie'' Musi być tani, czyli dostepny z wolnego kontraktu lub kosztować w granicach 5 mln zł

 

Ja znalazłem do swojego Podbeskidzia dwóch fajnych pomocników za darmo (ogólnie ciężko znaleźć dobrego grajka na te pozycję darmo), tj. Ezequiel i Ze Antonio:

 

http://imageshack.us/g/804/zeantonio.jpg/

 

Są tam screeny obu grajków, osobiście bardziej polecam Ze Antonio.

 

A z tych, co musisz płacić... jakoś nie kojarzę takich piłkarzy poza Stiliciem i Kriwcem, ale ich chyba nie wyciągniesz.

 

Jest jakiś dodatek który sprawia że Niemcy i Japonia mają normalną kadrę a nie jakieś newgeny ?

 

Wydaje mi się, że gdzieś na Cmrev powinien być, zresztą tu gdzieś chyba też znajdziesz.

Odnośnik do komentarza

Tak na szybko, potrzebny mi zawodnik do Serie A do druzyny broniacej sie przed spadkiem, na pozycje ''ofensywny pomocnik-atak'' lub ''środkowy pomocnik-wsparcie'' Musi być tani, czyli dostepny z wolnego kontraktu lub kosztować w granicach 5 mln zł

Vladimir Yurchenko świetny dostępny za darmo zawodnik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...