Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jeżeli bym prowadził przez 4-6 lat Reprezentacje Polski i odnosił bym sukcesy (jak na naszą reprezentację) to będą mnie chciały jakieś kluby ?

"Jakieś" napewno, ale i tak wszystko zależy od reputacji.

 

P.S. Proszę o odpowiedź:

Jżeli prowadzę reprezentację mogę oglądać mecze i po nim piszę że menadżer oglądał zawodnika X w meczu drużyny Y z Z. Prowadząć klub po meczu pisze że na stadionie pojawił się menadzer lecz nie wiadomo z jakiego powodu. Czy mogę ustalić aby powodem było np: oglądanie zawodnika którego chce sprowadzic?

Odnośnik do komentarza

Mam problem, nie mogę dodać avatara, chociaż spełnia on wszystkie wymagania. Pojawia się komunikat :

"Upload nie powiódł się - możesz uploadować tylko pliki graficzne".

Wie ktoś może co z tym zrobić?

jeżeli piszesz o problemie z avatarem na forum, wrzuć go na hosting plików graficznych, nasze forum nie umożliwia uploadów avków z kompa na serwer forum

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje wam sie ze liga mistrzow w tym fmie jest troche zbyt trudna tj. chodzi mi o to ze grajac w lidze z mocnymi zepsolami o wiele czesciej osiagam dobre lub b. dobre rezultaty, w lm padaka, komputer w tym elemencie jakby trochu oszukuje tj. "ustawia dwumecz", pare razy mi sie zdarzylo sie metoda s&l testowalem rozne warianty i zazwyczaj wynik wychodzil taki jaki komp sobie na ten dwumecz wyliczyl np: gralem z atletico 1 mecz 1:2 dla nich, 2 0:0, odsejwowalem 1 mecz 1:0 dla mie, drugi atletico strzela 2 bramy na poczatku dostaje czerwo zawodnik ktory b. rzadko je dostaje strzelam 1 bramke i atletico klepie pila do konca po raz kolejny taka sytuacja zdarza mi sie za 2 lata w meczu z chelsea tj. 1:0 dla mnie na wyjezdzie, potem torres 2 brameczki na poczatku spotkania 1 dla mnie i czerwo, troche za duzo powtarzalnosci, albo mecz z valencia 3:1 na wyjezdzie dla mnie potem 0:2 dla valencii gdzie wala dwie bramy z rogow, a stale fragmenty mam opracowane prefect zreszta dominuje w walkach o gorne pilki nad przeciwnikiem co zreszta jest napisane w opinii asystenta, pomocnicy kotrzy do tej pory grail jak z nut w tym meczu przegrywaja walke o pilke. Czesto tak jest i w sumie wygrac CL bez s&l mi sie nie udalo 2 razy final. Zreszta w LE o dziwo jest o wiele prosciej jak tam trafiam ten sam zespol to jestem w stanie z nim wygrac (Atletico pokonalem w finale na luzie 2:1, Arsenal w dwumeczu 5:1, manu 3:1). Powiem ze CL w tym fmie jest dla mnie najbardziej frustrujacym elementem i uwazam ze komputer tutaj poprostu oszukuje (czasami robi to na moja korzysc ale jednak glownie na swoja). Nadmienie ze gram milanem jest 2018 rok MU jest nie do pokonania w CL. Wygrali trzy razy z rzedu, przegralem z nimi final rok wczesniej, gdzie do przerwy prowadzilem a potem trener ich natchnal i wygrali w dogrywce. Save and load nie dziala bo jak zmniene zawodnikow co dali dupy w tym meczu to inni sie podkladaja, tak mialem teraz w polfinale lm. Oczywiscie ogladam cale mecze i staram sie reagowac na wydarzenia ale czuje jakby to nie mialo wplywu (mistrzowstwa wygrywam hurtowo, puchar wloch tez).

Odnośnik do komentarza

Cześc

 

Mam pytanie odnośnie skinów.

 

Gram w 11, i od jakiegoś czasu mam problem z poprawnym wyświetlaniem skinów. Doszło do tego, że nie pokazuje mi buttonów w usitawieniach do zmiany skin'a. Próbowałem usunąc z katalogu aktualny skin, ale po tym zabiegu zaraz po włączeniu gry wyskakuje mi 'Przetrwarzanie, zaczekaj' i można tak do usranej śmierci czekać. Nic się nie dzieje,

 

Jakieś rady?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...