Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wyświetlaniem się meczu w trybie 3d a nawet 2d :(, mieliście już takie problemy? otóż gram sobie mecz i nagle nie ma akcji w żadnym trybie, boisko jest puste a na dole leci tylko komentarz co sie dzieje, gdy padnie bramka to powtórka się normalnie wyświetla w trybie 3d, potem znowu nie widać piłkarzyków w trakcie meczu. Kiedyś już miałem podobny problem ale zapomniałem jak go rozwiązałem :(. proszę o pomoc

 

problem rozwiązany, poprostu wystarczyło zmienić w opcjach meczu żeby się wyświetlał cały mecz, a potem z powrotem wróciłem do swoich standardowych ustawień i znowu wszystko śmiga :)

Odnośnik do komentarza

Mam 15 letniego zawodnika, który jest wg asystenta super zapowiadającym sie piłkarzem. Jaki trening mu narzucic? Kiedy z juniorskiego wejsc na seniorski?

Seniorski wejdzie wtedy kiedy on podpisze profesjonalny kontrakt i trening możesz narzucić jaki chcesz.

Odnośnik do komentarza

Mam 15 letniego zawodnika, który jest wg asystenta super zapowiadającym sie piłkarzem. Jaki trening mu narzucic? Kiedy z juniorskiego wejsc na seniorski?

 

Jak się nie mylę to zawodnik podpiszę profesjonalny kontrakt jak będzie miał 17 lat.

Odnośnik do komentarza

Tak w sumie to gram w FM-a 2007 ale w tych kwestiach chyba nic się nie zmienia w nowych wersjach więc zapytam tutaj, bo większy ruch.

 

Czy gra kilkoma managerami (dwoma, trzema) znacząco obciąża i zwiększa rozmiar save'a? Czy np. po jednym sezonie 3 managerami save będzie tak obciążony jak po 3 sezonach jednym?

 

Swoją drogą strasznie denerwuje mnie w FM-ach to, że gra jest... cóż, właśnie te save'y. Oni naprawdę nie mogą nic z tym zrobić? Tzn. żeby gra aż tak nie spowalniała z biegiem czasu i kolejnych sezonów? Ta gra jest naprawdę wyjątkowa w tej kwestii, teoretycznie można grać bez końca, ale tak naprawdę jest limit, bo albo save urośnie tak, że nie będzie dało się normalnie grac, albo w ogóle padnie zupełnie bez powodu. Dlaczego nie mogę sobie spokojnie zagrać np. 200 sezonów? Albo 2000? Zacząć jednej gry i cisnąć. Czy oni naprawdę nie mogą znaleźć z tego wyjścia? Nie wiem, może żeby gra liczyła statystyki tylko z np. poprzednich 5 sezonów a potem automatycznie kasowała ten najstarszy i na jego miejsce wsadzała ten przed chwilą zakończony czy coś. To samo tyczy się zawodników. Bo co tak naprawdę tak te sejvy obciąża z biegiem czasu? Statystyki, nowi piłkarze, mecze? Czy gdyby chcieli to nie mogliby sobie z tym poradzić, własnie jakoś to zerując, żeby rozmiar save'a nie przekraczał ileśtam? Wszelkie save-cleanery zwykle robią więcej szkód niż pożytku więc nawet nie wspominajcie... to naprawdę denerwujące, może realizmu w tym za dużo by w tych setkach sezonów nie było, ale to by było fajne, zacząć grę i po prostu grać aż samemu się powie stop, na mniej więcej takim poziomie szybkości jak w pierwszych sezonach gry.

Odnośnik do komentarza

Gram sobie klubem Chester w 7 lidze ang. i tak mnie zastanawia jedna rzecz, a mianowicie, ludzie kierujacy takimi klubami musza byc bardzo majetnymi ludźmi, skoro pod koniec miesiaca przychodza takie wydatki typu podatki, inne, ze klub kazdego miesiaca jest ponad 100 tys zł na minusie, a dla przypomnienia jest to tylko 7 liga, no chyba, ze manager kłamie :)

Odnośnik do komentarza

Na swoją pierwszą w życiu grę w Football Manager (2011) wybrałem mój ukochany klub Wisłę Kraków. Obawiam się dwóch rzeczy:

1)Będzie za łatwo

2)Będzie za nudno

Czy moje obawy są słuszne? Może lepiej było wybrać jakiś pierwszoligowy zespół czy nawet Górnika Zabrze, albo zacząć np. w 4 lidze angielskiej? Odpowiadając na moje pytanie weźcie pod uwagę, że jestem noobem i dopiero będę uczył się gry, no i "loffciam" Białą Gwiazdę.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam mały problem. Gram Man Utd i chciałem sprowadzić Phila Jonesa z Blackburn. Zaoferowałem klubowi kase, przyjęli i gdy chce ustalić kontrakt z Jonesem jego agent informuje mnie, że zawodnik nie jest zainteresowany rozmowami ze mną. Sprawdziłem profil tego agenta i ma mnie na liście nielubianych managerów. Czytałem o tym na innych forach, ale nikt nic konkretnego nie napisał. Czy da się coś z tym zrobić, np. za pomocą jakiegoś edytora?

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mam mały problem. Gram Man Utd i chciałem sprowadzić Phila Jonesa z Blackburn. Zaoferowałem klubowi kase, przyjęli i gdy chce ustalić kontrakt z Jonesem jego agent informuje mnie, że zawodnik nie jest zainteresowany rozmowami ze mną. Sprawdziłem profil tego agenta i ma mnie na liście nielubianych managerów. Czytałem o tym na innych forach, ale nikt nic konkretnego nie napisał. Czy da się coś z tym zrobić, np. za pomocą jakiegoś edytora?

 

Z góry dzięki!

 

To może od razu w edytorze go sobie do klubu przenieś. Nie każdy piłkarz musi chyba chcieć grać dla twojej drużyny, to nie Liga Polska Manager.

Odnośnik do komentarza

@kubiks0704 - wpisz sobie w edytorze że wygrałeś 20 razy ligę mistrzów i po co się męczyć? Sprawi Ci to radość? Tak, jest taka możliwość, ktoś już o tym pisał aby zmienić nastawienie zawodnika czy agenta do ciebie lub twojego klubu, ale nawet nie wiem jak to się robi bo jeszcze nie używałem edytora ;)

Odnośnik do komentarza

Czesc, zastanawiam sie nad opiekom zawodnika charakter ma przykladny zawodowiec , jesli zaopiekuje sie nim ktos to pewnie mu sie zmieni , wie ktos jak to jest z tym charaktami jaki maja wplyw na dalsza kariere? mam rok 2019 tak wogole

 

Witam!

Mam mały problem. Gram Man Utd i chciałem sprowadzić Phila Jonesa z Blackburn. Zaoferowałem klubowi kase, przyjęli i gdy chce ustalić kontrakt z Jonesem jego agent informuje mnie, że zawodnik nie jest zainteresowany rozmowami ze mną. Sprawdziłem profil tego agenta i ma mnie na liście nielubianych managerów. Czytałem o tym na innych forach, ale nikt nic konkretnego nie napisał. Czy da się coś z tym zrobić, np. za pomocą jakiegoś edytora?

 

Z góry dzięki!

 

 

 

Boze to po co wogole w to grasz jak juz chcesz oszukiwac

Odnośnik do komentarza

Niecelne podania, skróć długość podań, małe posiadanie piłki nie jest jakoś szczególnie determinujące, są różne taktyki i można wygrywać bez przewagi w posiadaniu. Do okresu przygotowawczego podchodź przede wszystkim tak, że masz już ustawienie, które będziesz sprawdzał co najmniej pół sezonu a jak się sprawdzi to cały sezon. Ogrywaj więc zespół i ewentualnie zmieniaj szczegóły typu "nastawienie ofensywne/defensywne" "długość podań" itd...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...