Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mi się wydaję że ta część jest najtrudniejsza ze wszystkich? 10 przy tym to piaskownica.

 

W 10 akurat nie grałem, grałem w 2009. Ale rzeczywiście, ten FM wydaje mi się najtrudniejszy... Z tym że ja uwielbiam się pomęczyć nad grą, bo potem mam wielką satysfakcję :)

 

 

No ja przzebyłem daleką drogę bo od 97/98 Cm-a u kolegi na komputerze pamiętam męczyliśmy tą grę, i potem były wszystkie kolejne wersje. Jedynie 09 leżał na półce zakurzony gdyż uważam go za najgorszą wersję ze wszystkich, nie wiem dlaczego ale kompletnie mi się nie podobał. Ale do sedna, więc po tylu wersjach gry i tylu latach nad managerem muszę powiedzieć że ten realizmem co za tym idzie poziomem trudności bije wszystkie inne wersje na głowę, po raz pierwszy mi się zdarzyło żeby rywale rozpracowali moją taktykę do tego stopnia że przegrałem 7 meczy z rzędu. Ale to dobrze przynajmniej gra nie polega tylko na wciskaniu kontynuuj.

 

 

 

Do WARSON - Get data back program do odzyskiwania danych najlepszy z najprostszych, dane można odzyskać nawet po kilku formatach, jedynym minusem jest to że nie wszystkie dane będą działać poprawnie ale większość tak

Odnośnik do komentarza

Faktycznie wydaje się trudniejsze ale nadal nie jest tak trudne jak w rzeczywistości :D czekam na trudniejszą rozgrywkę w 12. Aby można się było posikać z radości po zdobyciu puszki mistrzów jakimś kurcze outsiderem ;)

 

Ja w San Marino się bronie ostatkiem nadziei przed spadkiem z Serie B, a mam już 2016

Odnośnik do komentarza

Sposób na kasę dla małych i średnich klubów

 

Organizujecie sparing turniej ligowy i zapraszacie 3 drużyny o bardzo wysokiej reputacji, w przerwie między sezonami można zrobić dobrych kilka takich turniejów i zarobić ładnych parę milionów. To dla tych co jeszcze nie wiedzą

Odnośnik do komentarza

Sposób na kasę dla małych i średnich klubów

 

Organizujecie sparing turniej ligowy i zapraszacie 3 drużyny o bardzo wysokiej reputacji, w przerwie między sezonami można zrobić dobrych kilka takich turniejów i zarobić ładnych parę milionów. To dla tych co jeszcze nie wiedzą

 

Nie wiem dlaczego, ale jeszcze nie udal;o mi się zoorganizowac ligi, zawsze jedna druzyna odrzuci zaprosznie :/

Odnośnik do komentarza

Sposób na kasę dla małych i średnich klubów

 

Organizujecie sparing turniej ligowy i zapraszacie 3 drużyny o bardzo wysokiej reputacji, w przerwie między sezonami można zrobić dobrych kilka takich turniejów i zarobić ładnych parę milionów. To dla tych co jeszcze nie wiedzą

 

Nie wiem dlaczego, ale jeszcze nie udal;o mi się zoorganizowac ligi, zawsze jedna druzyna odrzuci zaprosznie :/

 

 

Widocznie termin jej nie pasuje

Odnośnik do komentarza

Faktycznie wydaje się trudniejsze ale nadal nie jest tak trudne jak w rzeczywistości :D czekam na trudniejszą rozgrywkę w 12. Aby można się było posikać z radości po zdobyciu puszki mistrzów jakimś kurcze outsiderem ;)

 

Ja w San Marino się bronie ostatkiem nadziei przed spadkiem z Serie B, a mam już 2016

Jaką stosujesz taktykę i polecenia przeciwko zawodnikom? Jakie rozmowy motywacyjne? Nie ma prawa drużyna być poniżej górnej połowy tabeli jeżeli wszystko robisz dobrze. Jak masz słabych grajków to możesz trochę przegrać, ale nie aż tyle by być w strefie spadku.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie wydaje się trudniejsze ale nadal nie jest tak trudne jak w rzeczywistości :D czekam na trudniejszą rozgrywkę w 12. Aby można się było posikać z radości po zdobyciu puszki mistrzów jakimś kurcze outsiderem ;)

 

Ja w San Marino się bronie ostatkiem nadziei przed spadkiem z Serie B, a mam już 2016

Jaką stosujesz taktykę i polecenia przeciwko zawodnikom? Jakie rozmowy motywacyjne? Nie ma prawa drużyna być poniżej górnej połowy tabeli jeżeli wszystko robisz dobrze. Jak masz słabych grajków to możesz trochę przegrać, ale nie aż tyle by być w strefie spadku.

 

 

Widocznie nie robiłem wszystkiego dobrze, nie spadłem i w tym sezonie mam środek tabeli.

Odnośnik do komentarza

które atrybuty w FMRTE trzeba podnieść, by newgeny w Polsce byli lepsi ? gram Cracovią na PLU, jest rok 2017, a w kadrze U-21 nie ma żadnego !!! zawodnika wartego powyżej 50 tysięcy złotych, wszyscy grają w niższych ligach, kluby masowo zdominowane przez obcokrajowców, chodzi mi o to, by to było realistycznie i z pożytkiem dla gry, do jakich wartości i które wskaźniki mam podnieść - Obiekty młodzieżowe, Szkółka młodzieżowa i Skauting Młodzieży, tak ??

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Skauting młodzieży od niego zależy PA newgenów. - Obiekty młodzieżowe, Szkółka młodzieżowa od nich zależy CA początkowe.

Warto też znaleźć kilka klubów filialnych wtedy tworzy się ich więcej, z różnych miast czasami nawet krajów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...