Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

czy w FM 2011 uwzględniono zmiany na Mistrzostwach Europy od 2016r? Czy zmieniono zasady kwalifikacji oraz czy od euro'16 występują 24 drużyny w turnieju finałowym?

 

Oczywista oczywistość. Inaczej być nie mogło, zmiany są uwzględnione.

 

dzięki Magic ;) to jedziemy z San Marino na finał do Paryża:D

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanko. W 11 - tke gram dopiero od miesiaca i mam pytanie: czy kiler cornery u was występują. Ja gram FC Koln i w pięciu meczach mój stoper Mohammad strzelił trzy identyczne bramki po rzutach rożnych. Dośrodkowanie na krótki słupek, on wyprzedza obrońcę i gol. Do tego kolejna bramkę strzelił drugi stoper Geromel dobijając identyczny strzał Mohamada. Na 7 goli jakie strzeliłem 4 padły po cornerach. Dodam ze gram w FM a wcześniej w CM od niepamiętnych czasów (sezon 92-93!) i nigdy nie strzelalem dużo goli po rożnych. Czy macie podobnie czy to tylko przypadek u mnie???

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanko. W 11 - tke gram dopiero od miesiaca i mam pytanie: czy kiler cornery u was występują. Ja gram FC Koln i w pięciu meczach mój stoper Mohammad strzelił trzy identyczne bramki po rzutach rożnych. Dośrodkowanie na krótki słupek, on wyprzedza obrońcę i gol. Do tego kolejna bramkę strzelił drugi stoper Geromel dobijając identyczny strzał Mohamada. Na 7 goli jakie strzeliłem 4 padły po cornerach. Dodam ze gram w FM a wcześniej w CM od niepamiętnych czasów (sezon 92-93!) i nigdy nie strzelalem dużo goli po rożnych. Czy macie podobnie czy to tylko przypadek u mnie???

 

 

Tak występują.

Odnośnik do komentarza

Opłaca się kupić Garetha Bale z Tottenhamemu i wrzucić go na lewą obronę ?

 

Zależy od wielu czynników. Czy będzie grał jako obrońca, czy jako wysunięty obrońca. Czy będzie miał za zadanie urządzać sobie rajdy lewą flanką i atakować, czy skupić się na defensywie. Oraz za ile będzie do wyjęcia. Na początku chcą za niego nie mniej niż 40 baniek, a i jego samego ciężko przekonać do podpisania kontraktu. Ja osobiście jeżeli mam taką sposobność zawsze staram się kupić Domenico Cristico, który mimo, że starszy jest lepszy w defensywie, a na tym mają się skupiać u mnie obrońcy.

Reasumując: Jeżeli ofensywny obrońca to Bale (lepszy drybling, dośrodkowania i przyspieszenia) jednak jeżeli defensywny, to zdecydowanie lepszy Cristico ( lepsze krycie, odbiór, ustawianie się, determinacja i przewidywanie).

Odnośnik do komentarza

Hmm to dziwne, bo Dynamem Zagrzeb awansowałem do Ligi Mistrzów, wspolczynniki krajowe poszly w góre, wypzredzilem pare krajów takich jak Polska miedzy innymi, a w klasyfikacji rozgrywek jestem daleko po tyle

 

 

Bo niestety do sukcesów muszą się przyczyniać inne kluby. Grałem Lechem 6 sezonów dwa razy doszedłem do ćwierćfinałów ligi mistrzów a maks udało mi się osiągnąć to 3 gwiazdki. Gdybym grał dłużej to pewnie bym doszedł do pierwszej dziesiątki ale wyszedł nowy patch :D

 

A propos gwiazdek. Gdzie ich szukać. Bo ja szukam i szukam a znaleźć nie mogę ??

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

A propos gwiazdek. Gdzie ich szukać. Bo ja szukam i szukam a znaleźć nie mogę ??

 

Świat --> Rozgrywki

 

Ja mam pytanie bo nadal do tego nie doszedłem. Jak poszerzyć siatkę wyszukiwania juniorów żeby pojawiali się w klubie z większym PA? Jakaś prośba do zarządu czy samo się to robi?

Odnośnik do komentarza

Siatka wyszukiwania juniorów jest w opcji próśb do zarządu. Mi się udało po 4 latach negocjacji. Robi się ponad rok. Do tego pod koniec jak w klubie nie ma kasy to mogą anulować Ci projekt, mi tak za pierwszym razem zrobili.

 

Od 6 ligi tylko raz rozbudowałem siatkę i chciał bym po raz drugi, ale teraz nie ma już tej opcji. Nie wiem od czego to zależy czy jest dostępna. W efekcie pojawiają mi się juniorzy na poziomie 5-4 ligi co mnie zupełnie nie zadowala.

 

Trenerów mam dobrych 4,5*, a obiekty po raz kolejny rozbudowuję. Obecne mają 3*. Jednak ani jeden wychowanek mojej szkółki nie nadał się jeszcze do gry w pierwszym składzie, najlepszego sprzedałem za 450 tys. £.

Odnośnik do komentarza

W lidze angielskiej, jeśli zakupiłem piłkarza, np z Brazylii i otrzymał on warunkowe pozwolenie na pracę, to czy istnieje ryzyko, że to pozwolenie zostanie uchylone później ? Bo zakontraktowałem dwóch 17-to latków, otrzymali oni warunkowe pozwolenia i się zastanawiam czy ich wypożyczyć, aby uzyskali obywatelstwo, czy zostawić ?

Odnośnik do komentarza

Czy reputacja jest skaszaniona maksymalnie już? Wybrałem managera z doświadczeniem reprezentanta kraju, w międzyczasie dwukrotnie wygrałem puchar Polski, awansowałem też do wyższej ligi. Pokazuje mi reputację światową z maksymalną wartością paska.

Tymczasem wszystkie próby załapania się do jakiejś reprezentacji spaliły na panewce. Nawet do U-19 polskiej mnie nie chcieli i wybrali jakiegoś bezdomnego...

A może coś źle rozumiem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...