Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat nad wyborem nowego asystenta. Prowadzę Tottenham (pierwszy sezon już za mną) i Tord Grip nie chce przedłużyć kontraktu, w związku z tym rozglądam się za kimś nowym. Znalazłem 4 mniej więcej podobnych kandydatów, pomóżcie mi dobrać najlepszego. Wysokość poszczególnych atrybutów najważniejszych dla roli asystenta:

 

Kandydat 1:

 

Kierowanie zespołem - 14

Determinacja - 11

Motywacja - 16

Ocena PA - 15

Ocena CA - 16

Dyscyplina - 18

Wiedza taktyczna - 15

Zdolność do adaptacji - 15

 

Kandydat 2:

 

Kierowanie zespołem - 18

Determinacja - 10

Motywacja - 19

Ocena PA - 14

Ocena CA - 15

Dyscyplina - 10

Wiedza taktyczna - 16

Zdolność do adaptacji - 14

 

Kandydat 3:

 

Kierowanie zespołem - 17

Determinacja - 18

Motywacja - 15

Ocena PA - 17

Ocena CA - 17

Dyscyplina - 3

Wiedza taktyczna - 16

Zdolność do adaptacji - 7

 

Kandydat 4Kierowanie zespołem - 16

 

Determinacja - 18

Motywacja - 16

Ocena PA - 17

Ocena CA - 17

Dyscyplina - 15

Wiedza taktyczna - 13

Zdolność do adaptacji - 16

 

Osobiście najbardziej skłaniam się do trójki. Mimo niskiej zdolności do adaptacji ma stosunkowo dobre zarządzanie zespołem, dużą wiedzę taktyczną. Nie musi być dobrym trenerem, więc niską dyscyplinę można mu darować. Co Wy na to?

 

Mam jeszcze pytanie co do zespołu rezerw Tottenhamu. Z tego co wyczytałem Redknapp wycofał tę drużynę z rozgrywek (ze względu na swoją politykę prowadzenia zespołu). Czy da się w jakiś sposób wznowić grę tego teamu w rozgrywkach nawet jeśli zaproszenie do nich nie przyjdzie?

Edytowane przez Dudek
Niepotrzebne wydłużanie posta
Odnośnik do komentarza

Mam dylemat nad wyborem nowego asystenta. Prowadzę Tottenham (pierwszy sezon już za mną) i Tord Grip nie chce przedłużyć kontraktu, w związku z tym rozglądam się za kimś nowym. Znalazłem 4 mniej więcej podobnych kandydatów, pomóżcie mi dobrać najlepszego. Wysokość poszczególnych atrybutów najważniejszych dla roli asystenta:

 

Kandydat 1:

 

Kierowanie zespołem - 14

Determinacja - 11

Motywacja - 16

Ocena PA - 15

Ocena CA - 16

Dyscyplina - 18

Wiedza taktyczna - 15

Zdolność do adaptacji - 15

 

Kandydat 2:

 

Kierowanie zespołem - 18

Determinacja - 10

Motywacja - 19

Ocena PA - 14

Ocena CA - 15

Dyscyplina - 10

Wiedza taktyczna - 16

Zdolność do adaptacji - 14

 

Kandydat 3:

 

Kierowanie zespołem - 17

Determinacja - 18

Motywacja - 15

Ocena PA - 17

Ocena CA - 17

Dyscyplina - 3

Wiedza taktyczna - 16

Zdolność do adaptacji - 7

 

Kandydat 4Kierowanie zespołem - 16

 

Determinacja - 18

Motywacja - 16

Ocena PA - 17

Ocena CA - 17

Dyscyplina - 15

Wiedza taktyczna - 13

Zdolność do adaptacji - 16

 

Osobiście najbardziej skłaniam się do trójki. Mimo niskiej zdolności do adaptacji ma stosunkowo dobre zarządzanie zespołem, dużą wiedzę taktyczną. Nie musi być dobrym trenerem, więc niską dyscyplinę można mu darować. Co Wy na to?

 

Mam jeszcze pytanie co do zespołu rezerw Tottenhamu. Z tego co wyczytałem Redknapp wycofał tę drużynę z rozgrywek (ze względu na swoją politykę prowadzenia zespołu). Czy da się w jakiś sposób wznowić grę tego teamu w rozgrywkach nawet jeśli zaproszenie do nich nie przyjdzie?

 

Z tych co podałeś, pewnie wybrałbym 4. Chociaż ja gdy gram dobrym klubem, zawsze poluję na któregoś z trójki: Daniele Baldini, Oliver Bierhoff, Philip Laux.

 

Z tego co pamiętam, bez ingerencji w edytor (przed rozpoczęciem gry) nie ma możliwości włączenia rezerw do gry. W 2 sezonie zaakceptujesz i wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Do FM 2010 powstał kiedyś extra patch, który powodował, iż transfery z okienka zimowego (które ładowane były z łatką) nie były widoczne na początku rozgrywki (zamieniał chyba w bazie na transfery przyszłe).

 

1. Czy do FM 2011 znalazł może ktoś coś podobnego? A może w edytorze da się tak ustawić? Mało to realne, gdy po wgraniu łatki 11.3 masz przed sezonem skład uwzgledniający okienko zimowe...

2. Czy jest możliwe wykonanie dodatku, który uwzględniałby wyniki i transfery jednocześnie, tak by można było rozpocząć w dowolnym momencie sezonu (z rzeczywistymi składami i tabelą)?

 

Ok, już znalazłem rozwiązanie. Banalne - działa to także na FM 2011. No, i teraz można grać! :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

ej też macie na nowym patchu tyle poważnych kontuzji ? po prostu to jest horror, 4 moich piłkarzy w KSZO Ostrowiec Św. ma kilkumiesięczne kontuzje, no nie wiem

 

Słabi zawodnicy, agresywny odbiór piłki, za mocny trening.

Odnośnik do komentarza

Hmmmmmmmm... a to ciekawostka.W drugim sezonie grając Chelsea otrzymałem 46 mln euro za prawa do transmisji, bug?To prawie połowa mojego budżetu na sezon!

Nie żaden bug, liga, liga mistrzów, mecze sparingowe transmitowane... zbiera się. To chyba jak grałem lm to w sumie za transmisje miałem nawet więcej. 46 to za samą lm za dojście do półfinału (o ile dobrze pamiętam), plus 33 za ligę i jeszcze jakieś drobne. Ale ta kasa wpływa do klubu i u mnie ma wystarczyć na pensje dla drużyny przez cały rok i transfery :F

Odnośnik do komentarza

Pytanie z rodzaju głupich: Jeżeli rozpocznę nową rozgrywkę na patchu 11.2.1, to poprawki, które wprowadzono w patchu 11.3 (którego posiadam również), będą "działać" w tej rozgrywce?

Nie można rozpocząć rozgrywki na patchu 11.2.1 mając jednocześnie zainstalowanego patcha 11.3. Krótko mówiąc nie da się wybierać wersji zainstalowanego FMa. Jest ona zgodna z ostatnim zainstalowanym patchem.

Można wybrać wcześniejszą bazę danych (Uaktualnienie 11.1.0, 11.2.0).

Odnośnik do komentarza

xavi (cofnięty rozgrywający wsparcie) iniesta (pomocnik długodystansowiec wsparcie) messi (schodzacy napastnik atak/ klasyczna 10) próbuj sam oczywiście, może coś innego zadziała ;)

 

Czy zawsze macie takie problemy w Angielskich Ligach z zakontraktowaniem piłkarzy spoza UE? Na 6 różnych piłkarzy udało mi się sprowadzić aż 0.

Odnośnik do komentarza

UP

 

Witam.Nie wiem dlaczego ale nie moge zmienic rozmiarow boiska w Lechu ? Zawsze przed sezonem pytano mnie sie jaki rozmiar boiska chcialbym miec , natomiast od pewnego czasu juz tej opcji nie ma.Nie wiem z czego to wynika , czy z patcha 1.3 czy z tego ze Lech rozbudowal swoja infrastrukture (stadion, boisko ect.) Poprosze o pomoc i dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...