Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan_przeciętniak

Wraz z nowym patchem zacząłem nową karierę. Wybór padł na Segunda División B czyli najniższą ligę hiszpańską. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć przepisów tej ligi. Więc mam pytanie serio po 2 żółtych kartkach jest tam zawieszenie zawodnika na jeden mecz?

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem bardzo przyjemną zmianę w patchu 11.3 i co lepiej działa ona także wobec starej gry na patchu 11.2.1 po aktualizacji silnika. Otóż, wysyłając skautów aby zebrali karty zawodników na określone pozycje często mamy do przejrzenia setki zazwyczaj nie dość dobrych graczy. Za każdym razem należało zaznaczyć zawodnika przejść do zakładki zbierania karty zawodnika i tak wielokrotnie. Absolutnie niepotrzebnie nużące zajęcie.

 

Nowy patch umożliwia wysłanie skauta do wielu zawodników jednocześnie, będzie po kolei wykonywał swoje zadania aż dostarczy wszystkie karty. Dzieląc więc swoją pulę powiedzmy 200 zawodników potencjalnych kandydatów do gry w naszym zespole na 10 zestawów po 20 graczy wysyłamy 10 skautów i po tygodniu mamy komplet kart zawodniczych. Do całości zadania musimy TYLKO 10 razy nacisnąć zbierz karty zawodnicze. Genialne!

 

Jeżeli dodamy, że czasem szukamy nawet 6-7 zawodników w jednym okienku a do przejrzenia mamy bagatela 1200 pozycji koszmar staje się dobrym snem menadżera. Świetna zmiana. Gratulacje dla autora tej poprawki.

 

 

Brzmi świetnie, ale możesz napisać dokładniej w którym miejscu należy nacisnąć by mieć takie ułatwienie? Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Od razu zaznaczę, że jestem laikiem. Ale przejdźmy do rzeczy. Mam do was kilka pytań.

 

1. Jeśli moje podania zbyt często nie dochodzą do celu to czy węższe pole gry i krótsze podania mogą to zmienić ?

2.Czy poprzez ustawienie w trakcie meczu węższego pola gry powoduje, że przeciwnik zmuszony jest oddawać częstsze strzały z dystansu ?

3. Asystent podpowiada mi abym wyeliminował u przeciwnika strzały z dystansu. Jak mam to zrobić ??.

4. Czy ustawiać w taktyce rozgrywającego ?. Z góry dziękuje za okazałą pomoc.

Odnośnik do komentarza

Mam pytania odnośnie najnowszego patcha:

-Czy skuteczność napastników została poprawiona?

-O co chodzi z tą nową funkcją, która została opisana stronę wcześniej?

-Czy poprawiono budżety klubów?(W wersji podstawowej grając Borussią na początku gry nie miałem żadnych środków na transfery, natomiast po wygraniu LM, zdobyciu mistrzostwa Niemieci wygraniu Pucharu Ligi mój budżet wzrósł zaledwie do 6mln...)

Odnośnik do komentarza

czy ktoś wie czemu nie można prowadzić reprezentacji Niemiec i Japonii? Czy da się z tym coś zrobić?

 

 

Już tak miałem wcześniej i chyba to wypada losowo, a odpowiedzialna jest opcja wyboru "dołącz zawodników do klubów", którą to się wybiera na poczatku gry w opcjach wyboru lig. Tak myślę, ale jeszcze na 100% nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie o patch 11.2.1 Czy też tak macie że po zagranym meczu po wejsciu do Taktyk zmienia się nazwa taktyki na "Aktualna" a po rozwinięciu menu taktyka (tam gdzie można zarządzać nimi) samoistnie dodaje sie taktyka o nazwie "Aktualna"? Ja mam tak po każdym meczu... co robić ?

Odnośnik do komentarza

Ponawiam moje pytanie z poprzedniej strony i dodaję kolejne, a mianowicie czy mając najlepszą szkółkę piłkarską i siatkę wyszukiwania juniorów mogę mieć pewność że do mojego klubu przychodzić będą juniorzy na miarę Thiago Alcantry czy też Messiego? Gram Wisłą i zastanawia mnie to czy to, że ekstraklasa jest słaba coś znaczy? Wytłumaczy mi ktoś jak to jest z tymi nowymi juniorami? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Ponawiam moje pytanie z poprzedniej strony i dodaję kolejne, a mianowicie czy mając najlepszą szkółkę piłkarską i siatkę wyszukiwania juniorów mogę mieć pewność że do mojego klubu przychodzić będą juniorzy na miarę Thiago Alcantry czy też Messiego? Gram Wisłą i zastanawia mnie to czy to, że ekstraklasa jest słaba coś znaczy? Wytłumaczy mi ktoś jak to jest z tymi nowymi juniorami? Z góry dzięki.

 

 

Grałem Lechem na patchu 1.1 przez 6 sezonów i doszedłem do wniosku że generowanie juniorów zależy chyba od krajów. Miałem akademie piłkarską najlepsze szkółki młodzieżowe i najlepszy junior jaki mi się wygenerował miał PA 138 w innych Polskich klubach podobnie.

Odnośnik do komentarza

1. Komputer mam niezamocny. Interesuje mnie 3 liga Hiszpańska. Tylko że ona ma 4 grupy. Jeśli awansuje to później nadal te 4 grupy będą mi obciążąły komputer przy generowaniu meczów?

 

2. Jeśli klikam na zawodnika: "Raport Scouta-pokaz tylko kartę informacyjną", jak zrobić aby automatycznie nie dodawał mi tego zawodnika do subskrypcji. Później przychodzi taki okres i jest mnóstwo niepotrzebnych wiadomości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...