Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie większe znaczenie ze słabszymi zespołami ma nastawienie mentalne, a nie sama taktyka przygotowana pod nich. Wymagaj zawsze od nich zwycięstwa i wywieraj na nich presje rozmową. Mi mocno pomogło i w lidze meczu nie przegrałem, a jak dawałem rozmowy ciągle "życze szczescia" to do meczu podchodzili zbyt luźno i czesto traciło się punkty.

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem. Może krótki opis problemu:

W Hiszpanii można zarejestrować 25 zawodników i mogą mieć numery na koszulkach tylko od 1 do 25. Tak więc jak Messi zagrał u mnie do emerytury to przyszła do mnie wiadomość czy wycofać jego nr koszulki na stałe, nie pomyślałem i kliknąłem tak. I teraz jest problem ponieważ mogę zarejestrować 25 zawodników ale grać może tylko 24 ponieważ mogą oni mieć nr koszulek od 1 do 25 a że Messiego 10 zostało wycofane to mogę wybrać zawodnikom tylko 24 numery. I zawsze 1 zostaje bez numeru, więc wole zgłosić 24 zawodników, aby żaden nie został bez nr. Tak więc moje pytania brzmią:

1. Czy jest może patch który naprawia ten błąd ?

2. Czy jest możliwość cofnięcia tego aby jakiś piłkarz mógł grać z tą 10 ?

2. Coś czuje że niema więc czy jest jakaś możliwość aby z edytować żeby piłkarze w Hiszpanii mieli nr koszulek np. od 1 do chociażby 30 ?

3. Czy można coś zrobić aby można zgłosić więcej niż 25 zawodników ?

 

To na razie na tyle. Dzięki za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam Tynek

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanko, 1.CA to są aktualne umiejętność ? 2.Tzn czy zmieniają się w czesie gry, bo używam edytora czasu rzeczywistego, bo chce popatrzeć trochę talentów.I w tym edytorze pokazuje CA ale nie wiem czy się coś zmienia właśnie.Z góry dziękuje.Pozdrawiam.

1.Tak.

2.Tak.

Odnośnik do komentarza

 

Wielkie dzięki.

A jest może skórka Lecha Poznań ?

A ma ktoś z Was skórkę Realu Madryt ?

 

 

Jakim klubem grasz ??

 

 

Realem Madryt, a kolega FC Barcelona i też musi zgłaszać 22 z pola i 3 bramkarzy,,,,, w sezonie 2015/2016 tak samo

Edytowane przez Dudek
Piramidka
Odnośnik do komentarza

Witam ,niedawno zacząłem zabawę z FM2011 więc jestem dość zielony ,już raz musiałem zacząć grę od nowa z tego samego powodu ,odpowiedziałem na maila w który pozwoliłem zgrupowanie reprezentacji swoim zawodnikom.Drugi raz już uważałem aby tego nie zrobić i nie zrobiłem ale znów większość drużyny jest na zgrupowaniu reprezentacji ,nie mogę kontynuować gry :eusa_pray: pomóżcie co robić ,nie chcę zaczynać gry od nowa ale nie wiem co zrobić aby rozegrać towarzyski mecz swoją drużyną ?!

Grami się podoba i chciałbym dalej grać .

Proszę o wyrozumiałość zaczynam dopiero zabawę w FM2011 .

Za pomoc z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza

A co chciałbyś jeszcze?

 

Od ciebie chyba nic ,zresztą temat założył kto inny w takim celu,cytuje:Jako że macie coraz więcej pytań dotyczących nowego FMa, otwieram ten temat, aby pojawiały się tu pytania, których miejsce nie jest temat z oficjalnymi informacjami.

Rozumiem że jako moderator się wczuwasz ale nie pomagasz ,dla ciebie może to moje pytanie to prościzna a ja ugrzązłem i liczyłem na pomoc ,za taką dziękuję .

Poszukam innego forum ,może ktoś podpowie początkującemu co ma zrobić .

Odnośnik do komentarza

 

 

Od ciebie chyba nic ,zresztą temat założył kto inny w takim celu,cytuje:Jako że macie coraz więcej pytań dotyczących nowego FMa, otwieram ten temat, aby pojawiały się tu pytania, których miejsce nie jest temat z oficjalnymi informacjami.

Rozumiem że jako moderator się wczuwasz ale nie pomagasz ,dla ciebie może to moje pytanie to prościzna a ja ugrzązłem i liczyłem na pomoc ,za taką dziękuję .

Poszukam innego forum ,może ktoś podpowie początkującemu co ma zrobić .

Starałem się pomóc, podsunąłem pewne rozwiązanie, a Ty w odpowiedzi nie odniosłeś się w ogóle do tego dlaczego owe rozwiązanie Ci nie pasuje. Jeśli liczysz na dokładniejszą pomoc, to zadawaj bardziej szczegółowe pytania i opisuj dokładnie sytuację w grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...