Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z uzyskaniem pozwolenia na prace dla Amra Zakiego. Regularnie gra w reprezentacji Egiptu(najpierw 15 teraz 24 miejsce w światowym rankingu) Próbuje go ściągnąć od pól roku, daje status kluczowego zawodnika itp. Jakieś pomysły czym to może być spowodowane ?

Odnośnik do komentarza

Zdarzylo sie Wam, ze przed nowym sezonem nie otrzymaliscie celow od zarzadu ?? Mnie sie to juz drugi raz przytrafilo, awansowałem klubem z 8 ligi ang do 3, ciekawe czy to wina dodatku 8 liga angielska czy fm-a ?

przy grze z dodatkami musisz być przygotowany na takie 'atrakcje' a zwłaszcza w fm-ie 11gdzie przy wgranych nowych ligach już wielokrotnie zdarzały mi się dziwne sytuacje takie jak brak terminarza tudzież tabeli przy przejsciach miedzy sezonami :P

Odnośnik do komentarza

potrzebuje wielkiego facepaka wiem ze do fm 10 był taki ze strony FM miał wielkość ok 2gb

jak ktoś ma link to niech poda

chce tego facepaka tylko do fm11 i nie chce linku na torrenty

 

I jeszcze niech ktoś Ci go ściągnie najlepiej co?

Szkoda, że nie dodałeś "ŻĄDAM"!

Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Zdarzylo sie Wam, ze przed nowym sezonem nie otrzymaliscie celow od zarzadu ?? Mnie sie to juz drugi raz przytrafilo, awansowałem klubem z 8 ligi ang do 3, ciekawe czy to wina dodatku 8 liga angielska czy fm-a ?

przy grze z dodatkami musisz być przygotowany na takie 'atrakcje' a zwłaszcza w fm-ie 11gdzie przy wgranych nowych ligach już wielokrotnie zdarzały mi się dziwne sytuacje takie jak brak terminarza tudzież tabeli przy przejsciach miedzy sezonami :P

 

 

 

Faktycznie, teraz mi sie przypomnialo, ze raz awansowałem, a nie miałem z kim grac, sam byłem w tabeli, odechciało mi sie managera na dłuższy czas...:/

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, teraz mi sie przypomnialo, ze raz awansowałem, a nie miałem z kim grac, sam byłem w tabeli, odechciało mi sie managera na dłuższy czas...:/

 

mniemam ze nie byl to blad gry, tylko zle dopracowany dodatek :wszystkozle:

nalezalo odinstalowac "owego" i cieszyc sie z zabawy na "niedopracowanej czystej wersji" ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, NIE WIEM GDZIE TO MOGĘ WPISAĆ, ale od kilku serii Football Managera mam taki niesmak, bo nie rozumiem jaki jest CEL w zapraszaniu zawodników na testy.

 

Moim zdaniem można urealnić troszeczkę tą formułę, tak by była kluczową w dokonywaniu transferów.

Każda drużyna ma w swoich szeregach scoutów i wiadomo, że ci mają bardzo ważne role do spełnienia, w postaci znajdowania do klubu zawodników, którzy przyniosą sukcesy. Niestety wyszukiwacze talentów Legii Warszawa na przykład i FC Barcelony są nie do porównania i to powinno mieć jakieś znaczenie. Jeśli taki Marek Jóźwiak ma ocenę potencjału zawodnika 9 oraz ocenę umiejętności 9 (wymyślam sobie te statystyki), a scout FC Barcelony ma 20 i 20 to powinno wyglądać to tak: Dobry scout znajduje zawodnika: wszystkie statystyki się wyświetlają, pokazywany jest jego potencjał, umiejętności i wszystko tak jak jest dotychczas. Jeśli natomiast słaby scout jak Marek Jóźwiak znajduje zawodnika to: nie pokazują się jego wszystkie statystyki, a niektóre nawet są inne niż w rzeczywistości. I przy słabych wyszukiwaczach talentów obowiązkiem byłoby zweryfikowanie jego pracy i ściągnięcie zawodnika na testy. Dla przykładu pan Jóźwiak poleca mi Arruabarenę pokazując mi kilka z jego statystyk: wykańczanie akcji 20, drybling 18, szybkość 16, gra głową 20, a po odbyciu testów w klubie (im dłuższe tym więcej odsłoniętych statystyk) i po 1-2 dniach te rekomendacje podane przez słabego scouta byłby niwelowane i ukazywałoby się nam prawdziwe oblicze testowanych zawodników. W ten sposób bardziej dbalibyśmy o po 1: dobrych scoutów, po 2: zasięg obserwacji, po 3: wreszcie używalibyśmy testów (w przypadku słabszych klubów) po 4: transfery byłyby robione dużo ostrożniej, a ich przydatność zależałaby od naszego nosa trenerskiego.

Odnośnik do komentarza

Witam, NIE WIEM GDZIE TO MOGĘ WPISAĆ, ale od kilku serii Football Managera mam taki niesmak, bo nie rozumiem jaki jest CEL w zapraszaniu zawodników na testy.

 

Moim zdaniem można urealnić troszeczkę tą formułę, tak by była kluczową w dokonywaniu transferów.

Każda drużyna ma w swoich szeregach scoutów i wiadomo, że ci mają bardzo ważne role do spełnienia, w postaci znajdowania do klubu zawodników, którzy przyniosą sukcesy. Niestety wyszukiwacze talentów Legii Warszawa na przykład i FC Barcelony są nie do porównania i to powinno mieć jakieś znaczenie. Jeśli taki Marek Jóźwiak ma ocenę potencjału zawodnika 9 oraz ocenę umiejętności 9 (wymyślam sobie te statystyki), a scout FC Barcelony ma 20 i 20 to powinno wyglądać to tak: Dobry scout znajduje zawodnika: wszystkie statystyki się wyświetlają, pokazywany jest jego potencjał, umiejętności i wszystko tak jak jest dotychczas. Jeśli natomiast słaby scout jak Marek Jóźwiak znajduje zawodnika to: nie pokazują się jego wszystkie statystyki, a niektóre nawet są inne niż w rzeczywistości. I przy słabych wyszukiwaczach talentów obowiązkiem byłoby zweryfikowanie jego pracy i ściągnięcie zawodnika na testy. Dla przykładu pan Jóźwiak poleca mi Arruabarenę pokazując mi kilka z jego statystyk: wykańczanie akcji 20, drybling 18, szybkość 16, gra głową 20, a po odbyciu testów w klubie (im dłuższe tym więcej odsłoniętych statystyk) i po 1-2 dniach te rekomendacje podane przez słabego scouta byłby niwelowane i ukazywałoby się nam prawdziwe oblicze testowanych zawodników. W ten sposób bardziej dbalibyśmy o po 1: dobrych scoutów, po 2: zasięg obserwacji, po 3: wreszcie używalibyśmy testów (w przypadku słabszych klubów) po 4: transfery byłyby robione dużo ostrożniej, a ich przydatność zależałaby od naszego nosa trenerskiego.

 

 

 

Według mnie fajny pomysł sam wcześniej sobie myślałem po co są testy itd. i wymyśliłem takie coś bardzo podobnego do twojego pomysłu a mianowicie: Scout szuka piłkarza i znajduje jakiegoś tam pana X no i scout by nam mówił jaki ten zawodnik jest czyli: jest dobry lub przeciętny, słabe mocne strony itd. Aby zapoznać się z jego umiejętnościami numerycznymi musieli byśmy zaprosić go na testy właśnie. Najlepsze by było to że dobry scout załóżmy określił by pana X jeszcze przed testami jako przeciętnego i po testach okazałby się właśnie przeciętnie oceniony przez cały sztab szkoleniowy to by był taki bonus dla dobrego scouta no ale wiadomo każdy jest omylny i to wtedy było by najlepsze gdy nasz niby dobry scout określił gracza na bardzo dobry nigdy się nie pomylił to weźmiemy go bez testów a tu po zakupie okazuje się że to pospolity przeciętniak. Znowuż słaby scout określał by ale byłby bardziej omylny niż ten lepszy.

Odnośnik do komentarza

Dodalem sobie panstwo, a w nim kluby (dodalem ich ponad 130 ustawiajac dla nich wszystko od frekwencji poprzez finanse nigdzie nie ma wartosci zerowej) stworzylem sobie rozgrywki ligowe przy uzyciu zaawansowanych regul.

 

Wszystko smiga jak nalezy, poza jedna acz istotna rzecza... Cokolwiek bym nie poustawial i czegokolwiek bym nie pozmienial w standardzie ligi, rozwoju kraju, ekonomii, to zawsze/czesto (2 razy na 3 uruchomienia) po kilku miesiacach gry posiadam po kilka/kilkanascie klubow wsord najbogatszych druzyn swiata. Nie byloby to moze AZ tak denewrujace, gdyby to byly czolowe kluby w kraju, z najwyzszej klasy rozgrywkowej, ale to chodzi o kluby pol-zawodowe, z reputacja od 1000-3000, ze stadionem na ok 500-1000 miejsc, z beznadziejna infrastruktura, nagle ich wartosc siega kilkuset milionow funtow.

 

Rekordowe uruchomienie i 3 miesiace rozgrywki pozwolily zepchnac Barcelone na 16 miejsce, na pierwszych pietnastu byly kluby z nowego kraju, w dodatku w wiekszosci z najnizszej lub nieco wyzszej klasy rozgrywkowej. Wartosci oscylowaly od 900mln do ponad 800 mln funtow...

 

Jest jakis sensowny sposob aby wyeliminowac ten blad?

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mam problem z jednym ze swoich zawodników. To znaczy, wydaje mi się, że jest jednym z moich.

 

Problem polega na tym, że piłkarz, który zowie się Alejandro Cabral ma podpisane dwa kontrakty naraz. Nie mam pojęcia czy to jest jakiś bug czy tak powinno być... ale fakt faktem on ma podpisane dwa kontrakty, ze mną (Legia), który jest dużo wyższy i z Racingiem (kontrakt dużo mniej atrakcyjny)

I już bodajże 3 sezon czekam, aż zawodnik powróci do drużyny. Nie mam pojęcia co mam w tym kierunku zrobić. Prywatna rozmowa nie zawiera takich tematów.

 

Jest to bardzo dobry gracz, który w 1 sezonie spisywał się rewelacyjnie, ale niestety, chcąc wykupić go z wypożyczenia doszło do takiej właśnie sytuacji...

 

Dla zobrazowania sytuacji podaję screena

http://img24.imageshack.us/img24/6/beztytuu3ef.jpg

 

Co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...