Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam sprawe :) zaczynam drugi sezon Barcelona , moje rezerwy spadly z drugiej ( Adelante ) do trzeciej , a ja omylkowo nie wlaczylem tej ligi i teraz nie widze jak graja, probowalem ustawic im sparingi na caly sezon - nie da sie, badz nie umie tego zrobic , sciagnalem fmrte , bo gdzies , ktos napisal ze tam mozna , ale nie wydaje mi sie. Macie jakies pomysly ? jak ta sprawa wyglada technicznie ? bo niby na koniec jest symulowany ich sezon , czyli rozwijaja sie w takim wypadku czy nie ? prosze o jakies informacje na ten temat , dodam ze Barcelona Athletic w FM 2011 jest zrobiona jako klub partnerski. Bo szkoda mi sezonu , poustawialem wszystko od podszewki ( treningi , scouci , trenerzy , fizjoterapeuci, trensfery, taktyki )

Odnośnik do komentarza

Gram Bayernem, mam 2.lipca 2012 r., na ten dzień zaplanowałem sparing z drużyną rezerw. Nadchodzi wybór składu i... mam tylko 8 zawodników do dyspozycji! Pozostali leczą kontuzje, grają w kadrach (ME 2012), lub też są niedostępni na ten mecz. Gry kontynuować nie idzie, a "szaraków" w składzie brak! Na szczęście udałem się na jednodniowy urlop i gra przeskoczyła o ten jeden dzień. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację? Idzie to jakoś obejść bez opcji urlopu?

Odnośnik do komentarza

A w ogóle muszę się podzielić dziwnym błędem. Otóż za każdym razem kiedy Lech proponuje mi przedłużenie umowy, klikam żeby przejrzeć warunki umowy a tam (Ten klub czy tam zawodnik nie jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu). Błąd powstał na wersji 11.1, łatka 11.2.1 tego nie naprawiła. Musiałem ręcznie przedłużać sobie kontrakt w FMRTE :|

Odnośnik do komentarza

Na łatce 11.2.1 w polskiej ekstraklasie znalazłem dziwny... błąd? Otóż każdy zespół zamiast mieć zespół ME, posiada rezerwy i zespół u-18. Tak powinno być? Na patchu 11.1.1 było prawidłowo.

 

Korzystajac z okazji chciałem zapytać, czy znacie może jakiś zespół, który ma stosunkowo słaby skład na swoją ligę, ale za to duży budżet transferowy i płacowy. Zapewne domyślicie się czemu o to pytam.

Odnośnik do komentarza
Na łatce 11.2.1 w polskiej ekstraklasie znalazłem dziwny... błąd? Otóż każdy zespół zamiast mieć zespół ME, posiada rezerwy i zespół u-18. Tak powinno być? Na patchu 11.1.1 było prawidłowo.

 

Zespół rezerw to drużyna ME, zespół U-18 to juniorzy starsi. Kwestia nazewnictwa, ale rozgrywki U-18 trzeba było dodać bo inaczej zespoły z I i II ligi nie miały żadnych drużyn juniorskich i nie było jak ogrywać juniorów.

Odnośnik do komentarza
Na łatce 11.2.1 w polskiej ekstraklasie znalazłem dziwny... błąd? Otóż każdy zespół zamiast mieć zespół ME, posiada rezerwy i zespół u-18. Tak powinno być? Na patchu 11.1.1 było prawidłowo.

 

Zespół rezerw to drużyna ME, zespół U-18 to juniorzy starsi. Kwestia nazewnictwa, ale rozgrywki U-18 trzeba było dodać bo inaczej zespoły z I i II ligi nie miały żadnych drużyn juniorskich i nie było jak ogrywać juniorów.

 

Niby logiczne, ale:

W przepisach ekstraklasy jest, że można do składu ME wystawić najwyżej 3 zawodników powyżej 21 lat.

W grze więc, gdzie traktowane jest to jako rezerwy tego przepisu już nie ma, i mogę na mecz ME wystawić pół I składu. Gra przez to jest mało realistyczna. No, ale kto by się spodziewał, że Polska zostanie wiernie odwzorowana.

 

Można było w takim razie dodać tylko do niższych lig ligi juiniorskie, a ekstra klasę zostawić z u-21 i ewentualnie to u-18.

 

Chyba, że te rezerwy są tak skonfigurowane, że teb limit jest ustawiony. W takim wypadku zwracam honor :)

Odnośnik do komentarza

czy klub amatorski w przyszlosci stanie sie w grze polzawodowy, a potem zawodowy?

tak, popros zarzad

 

dlaczego w mojej rozgrywce man utd gra w kilku pucharach nizszych lig? i dlaczego rep tych pucharow jakos dziwnie skoczyla w gore?

 

 

Anglia jest podzielona na hrabstwa, kazde hrabstwo ma jakies tam puchar ichyba dlatego tak jest, wystepuja te znane druzyny zeby zwiekszyc atrakcyjnosc danych rozgrywek pucharowych, tak mi sie przynajmniej wydaje

Odnośnik do komentarza

Panowie ratujcie :) Gram sobie Schalke i wylaczylem gre ( zapisalem gre ) i za jakies 2 godzinki wracam na kompa i podczas wczytywania gry wyskakuje mi komunikat ,,GRA NIE ZOSTAŁA WCZYTANA'' o co chodzi? Wydaje mi się, że save sie zrypał, ale czy jest możliwość naprawy lub odzyskania tego save'a?

Odnośnik do komentarza

Chyba, że te rezerwy są tak skonfigurowane, że teb limit jest ustawiony. W takim wypadku zwracam honor :)

 

Tak to jest zrobione, jest też ograniczenie ilości obcokrajowców. Myślałem że sprawdziłeś to zanim napisałeś o ,,bugu''.

 

Można było w takim razie dodać tylko do niższych lig ligi juiniorskie, a ekstra klasę zostawić z u-21 i ewentualnie to u-18.

 

Takie rozwiązanie jest niewykonalne. Gdyby było, po awansie do Ekstraklasy dodawałaby się drużyna ME, i nie musielibyśmy jej nazywać drużyną rezerw. W patchu 11.3 drużyna juniorów starszych z Ekstraklasy też będzie grała w regionalnych rozgrywkach U-18 (z zespołami z I i II ligi).

Odnośnik do komentarza

czy klub amatorski w przyszlosci stanie sie w grze polzawodowy, a potem zawodowy?

tak, popros zarzad

 

dlaczego w mojej rozgrywce man utd gra w kilku pucharach nizszych lig? i dlaczego rep tych pucharow jakos dziwnie skoczyla w gore?

 

 

Anglia jest podzielona na hrabstwa, kazde hrabstwo ma jakies tam puchar ichyba dlatego tak jest, wystepuja te znane druzyny zeby zwiekszyc atrakcyjnosc danych rozgrywek pucharowych, tak mi sie przynajmniej wydaje

no i jakie szanse maja 9 ligowe zespoly we wlasnym pucharze?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

czy klub amatorski w przyszlosci stanie sie w grze polzawodowy, a potem zawodowy?

tak, popros zarzad

 

dlaczego w mojej rozgrywce man utd gra w kilku pucharach nizszych lig? i dlaczego rep tych pucharow jakos dziwnie skoczyla w gore?

 

 

Anglia jest podzielona na hrabstwa, kazde hrabstwo ma jakies tam puchar ichyba dlatego tak jest, wystepuja te znane druzyny zeby zwiekszyc atrakcyjnosc danych rozgrywek pucharowych, tak mi sie przynajmniej wydaje

no i jakie szanse maja 9 ligowe zespoly we wlasnym pucharze?

 

 

To juz nie do mnie pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Takie rozwiązanie jest niewykonalne. Gdyby było, po awansie do Ekstraklasy dodawałaby się drużyna ME, i nie musielibyśmy jej nazywać drużyną rezerw. W patchu 11.3 drużyna juniorów starszych z Ekstraklasy też będzie grała w regionalnych rozgrywkach U-18 (z zespołami z I i II ligi).

 

Dzięki za odpowiedź. Ale mam takie pytanie z ciekawości: Kiedy będzie ten patch 11.3? :crazy:

Bo nie wiem czy opłaca mi się teraz zacząć grę w Polsce., czy możę poczekać.

Odnośnik do komentarza

 

Dzięki za odpowiedź. Ale mam takie pytanie z ciekawości: Kiedy będzie ten patch 11.3? :crazy:

Bo nie wiem czy opłaca mi się teraz zacząć grę w Polsce., czy możę poczekać.

 

 

taki patch wychodzi po zamknieciu zimowego okienka transferowego, ale ja bym nie liczyl na jakies wielkie zmiany w 11.3 bo to glownie chodzi w nim o aktualizcje skladow po okienku transferowym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...