Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak jak pisalem wczesniej zaczalem gre od nowa na patchu 11.2.1 i wrocilem do 11.1.1 ten najnowszy patch to porazka

w 12 meczach obejzalem 9 czerwonych kartek i mialem 12 kontuzji z czego 5 ponad 8 tyg ;( plakac sie chce

probowalem roznych taktyk bo myslalem ze moze te ktorymi gram nie nadaja sie do tego patcha ale jakby nie patrzec dupa z tylu

odradzam wszystkim instalowanie patcha 11.2.1 tam dopiero sie szopki dzieja, szkoda tylko save bo juz rozgrywalem 3 sezon i mialem 10 pkt przewagi nad druga druzyna i nie wiele brakowalo do mistrza

Odnośnik do komentarza

Zawsze nieważne co SI wyda słychać słowa niezadowolenia. Dziwne, ale mam wrażenie, że to już taka norma. Coś źle idzie w rozgrywce, to od razu błąd patcha, albo wina kodu gry. Po prostu każda rozgrywka jest inna, dlatego czasem są wygenerowane kartki, a czasem przestrzelone karne. To moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza

Zawsze nieważne co SI wyda słychać słowa niezadowolenia. Dziwne, ale mam wrażenie, że to już taka norma. Coś źle idzie w rozgrywce, to od razu błąd patcha, albo wina kodu gry. Po prostu każda rozgrywka jest inna, dlatego czasem są wygenerowane kartki, a czasem przestrzelone karne. To moje skromne zdanie.

 

Masz dużo racji. Niech każdy z was zacznie 5 razy karierę tym samym klubem i założe się, ze w kazdej cos innego bedzie was wkurzało. Zamiast puakać, że kod gry zły itd. postarajcie się go obejść. Patch ma z natury poprawiać i teraz też tak jest.

Odnośnik do komentarza

nie placze i nie narze4kam na kod ani na inne pierdoly poprostu mi sie lepiej gra na 11.1.1

gralem dwoma druzynami na nowym patchu i takie a nie inne moje spostrzezenia, bo chyba nie powiesz mi ze na siedem meczy 6 kontuzji i 7 czerwonych kartek to normalne a w drugiej rozgrywce to w 12 meczach obejzalem 9 czerwonych kartek i mialem 12 kontuzji z czego 5 ponad 8 tyg,

rozumiem ze czasem moze sie zdarzyć ze sa i 3 kontuzje w meczu ok, ale to jest taki jeden mecz na sezon a nie w kilku kolejnych meczach kartki i kontuzje sa normalne

Odnośnik do komentarza

Nie mam żądnych problemów z kontuzjami, ani kartkami na nowym patchu. Kilku zawodników miało kontuzje, ale to się tak dzieje w prawdziwych drużynach więc nie martwię się.

A dodam, że zacząłem stosować nowy pressing na przeciwników. Wszystkich środkowych pomocników (att, mid i def) daję pressing agresję i jeżeli ma to sens słabą nogę, bocznych pomocników, i wszystkich obrońców daję agresję i słabą nogę.

Rezultat piorunujący. W sparingach granych z zespołami Championship (trzy ligi wyżej, a gram beniaminkiem) na 5 meczy dwa wygrałem w trzy nieznacznie przegrałem. Wygrałem dwa razy z Q.P.R. Najbogatszym zespołem Championship. W lidze po trzech meczach same wygrane i to wysokie. Drugi sezon na tym patchu i nie narzekam.

nie placze i nie narze4kam na kod ani na inne pierdoly poprostu mi sie lepiej gra na 11.1.1

Może to kwestia oceny każdego grającego. Ale mi się zawiesiła gra na patchu 11.1.1 dwa razy i nie dało się jej odzyskać. Powrót do save nic nie dawał. Musiałem zaczynać od nowa. Może to kwestia lig które wybrałem, bo wziąłem wtedy polską od 4 (3 liga beniteza) i angielską od 10. Baza się wywalała mimo, że kilka razy próbowałem wrócić do starego save. Więc teraz nie narzekam na 11.2.1 bo się jeszcze nie zawiesiła gra ani razu od początku.

Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej :) Daję agresję przeciw większości zawodników przeciwnika i mam czerwoną kartkę raz na 10 -15 meczy. Tyle, że jak dostają żółtą, to jeżeli mogę to ich zmieniam.

Kontuzji sporo w tym zdarzają się kilkudniowe, ale też nawet do pół roku, ale to jedna. Najgorsze są te po dwa miesiące, bo jest ich sporo. Ale mam już zdublowaną każą pozycję, co w angielskiej piątej lidze gdzie mecze są często co dwa dni jest niezbędne. Więc kilka kontuzji nie wyprowadzi mnie z równowagi :)

Ilość kartek i kontuzji może zależeć od twojego zespołu. Na przykład jak im kazałem grać z QPR pierwszy mecz zaraz po zakończeniu przerwy letniej i mieli bardzo słabą kondycję to do przerwy prawie cała drużyna miała już kondycję na ok. 50%. Na dodatek nie miałem jeszcze zatrudnionych nowych zawodników i nie miałem kim zrobić zmian. Wszystkim dałem też agresję i pressing jak się tylko dało. No i posypały się kontuzje, trzech musiało zejść z boiska. Ale skończyło się zwycięstwem 3:2 (do przerwy 1:2) i jedną dwu tygodniową przerwą w treningach.

Odnośnik do komentarza

Witam, dziś mam zamiar zainstalować kupionego jakiś czas temu FMa, i tutaj pytanko. Jakie patche i w jakiej kolejności instalować, żeby gra śmigała jak należy. Wystarcz tego najnowszego hotfixa i uaktualnienie, a wszystkie błędy z wcześniejszych wersji będą poprawione? czy jednak poprzedni patch również? Dziękuję za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza

Witam, dziś mam zamiar zainstalować kupionego jakiś czas temu FMa, i tutaj pytanko. Jakie patche i w jakiej kolejności instalować, żeby gra śmigała jak należy. Wystarcz tego najnowszego hotfixa i uaktualnienie, a wszystkie błędy z wcześniejszych wersji będą poprawione? czy jednak poprzedni patch również? Dziękuję za pomoc. :)

 

Wystarczy najnowszy patch. Najlepiej zainstaluj grę przez Steam. Sam zainstaluje wszystki łatki, które potrzebuje. Ty tylko musisz grać :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio przeinstalowałem bo zmieniałem płytę główną i mi system nie wstał. Zainstalowałem od razu patcha 11.2, a potem 11.2.1.

Do folderu edytora dodałem aktualizację, która wyszła z patchem 11.2 polską ligę do 3 poziomu (2 liga) i angielskie ligi do 8, ale grywalne wybrałem do 7 poziomu.

Odnośnik do komentarza

Ja mam taki problem po wgraniu najnowszego patch`a 11.2.1 Wszystko ładnie chodzi do momentu, kiedy mam rozpocząć mecz a mianowicie poustawiam wszystko: skład, krycie, rozmowę motywacyjną i daję "Graj" wtedy,kiedy ma się pokazać boisko w Kamerze TV 3D wyskakuje błąd: „Program Football Manager 2011 przestał działać” – Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie. „Zamknij program”. Na Klasycznym wszystko działa jak należy, ale dlaczego? Wcześniej na patch`u 11.0.0 wogóle nie występował ten problem a na patch`u 11.1.1 zaczął występować ale bardzo rzadko a na najnowszym już w ogóle się nie załączy tryb „Kamera TV 3D” w Systemie (Windows Seven) nic nie było zmienianie tylko były instalowane Patch`e do FM 2011

 

Czy ktoś ma jeszcze taki problem? Czy zna ktoś rozwiązanietego problemu?

 

Z góry dziękuję..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wszyscy ktorzy maja problemy z kartkami graja na grze zalozonej na poprzednich paczach? ja zauwazylem problemy z kartkami na starym savie, natomiast na savie z nowego pacza nie ma takich problemow ;/ ale moze mi sie wydawac bo inna liga, inny zespol.

 

Ja gram na starym savie, grę rozpocząłem jeszcze na golasie, potem 11.1 i teraz 11.2.1. Kartek tyle co zwykle, czerwona trafia się zaledwie kilka razy w sezonie. Problemów z kontuzjami też nie mam. Jedynie napastnicy stali się rażąco nieskuteczni. 20 strzałów w meczu, z czego siedem w światło bramki i jeden gol których teraz więcej strzelają nawet obrońcy od niektórych napastników. A Dynamo Bukareszt sklepało Real Madryt. :keke:

Odnośnik do komentarza

Zawsze nieważne co SI wyda słychać słowa niezadowolenia. Dziwne, ale mam wrażenie, że to już taka norma. Coś źle idzie w rozgrywce, to od razu błąd patcha, albo wina kodu gry. Po prostu każda rozgrywka jest inna, dlatego czasem są wygenerowane kartki, a czasem przestrzelone karne. To moje skromne zdanie.

 

Masz dużo racji. Niech każdy z was zacznie 5 razy karierę tym samym klubem i założe się, ze w kazdej cos innego bedzie was wkurzało. Zamiast puakać, że kod gry zły itd. postarajcie się go obejść. Patch ma z natury poprawiać i teraz też tak jest.

 

No wiec nie ma znaczenia czym zaczne. W pierwszych trzech meczach "0"kartek. To jest NIEREALNE. Latka 1.2 jest nierealna.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za patchowe porady, wszystko śmiga. Zacząłem sobie grę Manchesterem United, mam do dyspozycji jeszcze 20 mln Ł na transfery i potrzebuje jakiegoś młodego wymiatacza, ale na serio konkretnego i sprawdzonego na lewą pomoc, najlepiej gdyby miał domyślną pozycję P (L) i zieloną OP (L), albo ewentualnie na odwrót, jakieś nazwiska? :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...