Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

kolejne 2 pytanka:

 

- ktora wersje updejtu ligi polskiej jest najbardziej aktualna? Ta z cmrev Polska LIga Update.dbc czy tez (nie wiem skad mam) ekstraklasav2.dbc ?

 

- w jaki sposob uruchomic jezyk angielski jesli mam plyte z wersjami Polska i Czeska? (wiem ze sie da bo na lapku mam, tylko nie pameitam co zrobilem)

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam pytanie odnośnie trybu multiplayer. Jak on wygląda w FM11? Proszę o w miarę szczegółowy opis.

 

Między graczami na świecie? Jakie ligi? Jak wyglądają transfery? Piłkarze się powtarzają? Można zmienić klub w trakcie rozgrywki?

 

Pozdrawiam

 

Gra się przez połączenie graczy z jednym hostem u kogoś innego na komputerze. Ligi są zależne od tego jakie wczyta host, baza danych tak samo. Transfery pomiędzy graczami zależą od nich samych, natomiast od klubów nieobjętych przez graczy normalnie, jak w grze. Można zmienić klub, chyba, że jest on już zajęty.

 

 

kolejne 2 pytanka:

 

- ktora wersje updejtu ligi polskiej jest najbardziej aktualna? Ta z cmrev Polska LIga Update.dbc czy tez (nie wiem skad mam) ekstraklasav2.dbc ?

 

- w jaki sposob uruchomic jezyk angielski jesli mam plyte z wersjami Polska i Czeska? (wiem ze sie da bo na lapku mam, tylko nie pameitam co zrobilem)

 

1. Polecałbym pierwszą opcję, gdyż jest to sprawdzony update.

 

2. Stwórz w notatniku pusty plik english.ltc i wrzuć go do katalogu languages.

Odnośnik do komentarza

Wychodzę z założenia, że jak coś idzie dobrze, to nie ma potrzeby robienia zmian. W pierwszym składzie mam wielu młodych zawodników ( 68d191c4dbff9a0bm.jpg ) i zależy mi, żeby grali jak najwięcej. Zmiennicy dostają szanse w Pucharze Polski, nieistotnych meczach w europejskich pucharach i w koncowce ligi o ile mam juz wystarczającą przewagę. Brakuje im jeszcze trochę stabilizacji, bo choć potrafią wygrywać nawet z barceloną, man city czy bayernem, to zdarza im się tez wysoko przegrać. (5-0) z Barcą i (4-0) z Atletico. A najgorsze jest to, że brakuje mi w składzie Polaków. Bo choć już większość ma Polskie obywatelstwo, to nie są wychowani w kraju i klubie, przez co zaraz zaczną pojawiać się problemy przy zgłaszaniu ( Brożki jeszcze góra 2 sezony pograją). A jak wiadomo argentynczycy, brazylijczycy czy afrykanczycy przechodza do mnie dopiero w wieku 18 lat i 95% z nich juz nie moze byc moim wychowankiem...

Odnośnik do komentarza

Witam

Próbuje stworzyć własny tryb HC. Mam pytanie czy można zmienić kolor tła na którym są atrybuty. Chciałbym zrobić tak aby kompletnie nie było widać atrybutów po to aby w czasie gry zamiast atrybutami posługiwać się statystykami, raportami scoutów, i asystentów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czy warto zakontraktować napastnika, który ma dwie gwiazdki, ale potencjał na 4,5 i którego obserwują kluby takie jak Juventus, Arsenal, Lazio, Palermo? Chodzi o to, że moja baza treningowa jest przecietna bo gram słabszym klubem więc szkoda mi kasy na kogoś zdolnego, który się nie rozwinie. Ktoś miał taka sytuacje i może coś doradzić?

Odnośnik do komentarza

OK tylko jak zmienić kolor tła :eusa_eh:

w Moje dokumenty\Si\Fm2011\skins\ masz skina i tam folder graphics\backrounds. wejdź w ten folder i weź sobie załaduj białe tło. nazywasz default, wchodzisz do gry, odświeżasz skórkę i masz białe tło w grze.

 

@ugh- przez tyle lat grania zauważyłem pewną prawidłowość. mianowicie CPU ogląda i interesuje się grajkami biorąc pod uwagę PA gracza. jeśli ma np 200 PA i CA 4 to komp prędzej czy później go zakupi. nie koniecznie musi się fajnie rozwinie.

więc zależy jakie ma statystyki teraz. jak ma np wykańczanie akcji 9 to wątpliwe ażeby się rozwiną na np 19.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...