Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

drugie pytanie - uzywam tej taktyki fantasticna (poczatek gry) - w 2010 byla opcja zmiany ustawien z poziomu meczu, w stylu nastawienie ofensywne, gra szeroka/waska itd. Czy w 2011 tego nie ma czy to ta taktyka jest po prostu jakas uboga ?

 

AFAIR ta taksa jest przekonwertowana na klasyczną - nie uświadczysz w niej poleceń z ławki i zmian strategii.

Odnośnik do komentarza

Mam takie małe pytanko. Chcę rozwiązać z kilkoma graczami kontrakty a za Chiny Ludowe nie godzą się na to. Próbowałem ich przekonać prywatną rozmową i nic co najwyżej wystawiam ich na listę transferową i nikt się po nich nie zgłasza. Macie na to jakieś sposoby ?

Wrzucenie do rezerw.

Ustawienie statusu "niepotrzebny".

Częste proponowanie różnym klubom.

Próba takiego przeprowadzenia z nimi rozmów, żeby sami się na Ciebie obrazili.

 

Oczywiście nie zawsze uda się nakłonić zawodnika do rozwiązania kontraktu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam taki dziwny problem/pytanie. Szukałem tutaj, ale nie wiedziałem zabardzo jak sformułować frazę w szukajce, a czytanie tylu stron byłoby męczące.

 

Chodzi o to, że gram 1 sezon Ruchem Chorzów. Włączone i grywalne tylko polskie ligi. Mam standardową - dużą baze danych bez jakichkolwiek zmian. Podczas szukania piłkarzy bez kotraktu programem FM assistant, zauważyłem, że w bazie jest bardzo dużo piłkarzy z afryki. Nie przejmowałem się jednak tym zbytnio i kilku zakontraktowałem. Jednak zdziwiłem się, gdy po wysłaniu scouta do europy środkowej, znalazł mi dwóch piłkarzy... obaj z Afryki... I tu pojawia się moje pytanie:Co jest grane? Czy coś jest nie tak?

 

Wersja gry 11.1.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam taki dziwny problem/pytanie. Szukałem tutaj, ale nie wiedziałem zabardzo jak sformułować frazę w szukajce, a czytanie tylu stron byłoby męczące.

 

Chodzi o to, że gram 1 sezon Ruchem Chorzów. Włączone i grywalne tylko polskie ligi. Mam standardową - dużą baze danych bez jakichkolwiek zmian. Podczas szukania piłkarzy bez kotraktu programem FM assistant, zauważyłem, że w bazie jest bardzo dużo piłkarzy z afryki. Nie przejmowałem się jednak tym zbytnio i kilku zakontraktowałem. Jednak zdziwiłem się, gdy po wysłaniu scouta do europy środkowej, znalazł mi dwóch piłkarzy... obaj z Afryki... I tu pojawia się moje pytanie:Co jest grane? Czy coś jest nie tak?

 

Wersja gry 11.1.

nie wiem czy do końca zrozumiałem co napisałeś ale...

może Twój scout nie posiada odpowiedniej wiedzy na ten temat. zobacz w jego profilu zdolności i znajomość. a w Europie Środkowej mogą być grajkowie z Afryki bo mają np drugie obywatelstwo.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam taki dziwny problem/pytanie. Szukałem tutaj, ale nie wiedziałem zabardzo jak sformułować frazę w szukajce, a czytanie tylu stron byłoby męczące.

 

Chodzi o to, że gram 1 sezon Ruchem Chorzów. Włączone i grywalne tylko polskie ligi. Mam standardową - dużą baze danych bez jakichkolwiek zmian. Podczas szukania piłkarzy bez kotraktu programem FM assistant, zauważyłem, że w bazie jest bardzo dużo piłkarzy z afryki. Nie przejmowałem się jednak tym zbytnio i kilku zakontraktowałem. Jednak zdziwiłem się, gdy po wysłaniu scouta do europy środkowej, znalazł mi dwóch piłkarzy... obaj z Afryki... I tu pojawia się moje pytanie:Co jest grane? Czy coś jest nie tak?

 

Wersja gry 11.1.

 

Zapewne chodzi o to, że afrykańscy gracze mają niższą reputację niż np. Włosi. Dlatego scout znajduje ich, jako mogących przejść do Ruchu.

 

 

Błąd kodu zapewne.

Odnośnik do komentarza

Za jaka najwieksza sume udało sie Wam sprzedać zawodnika i ile wowczas wynosiła wartość tego zawodnika ??? Mnie sie jeszcze nie udało sprzedać zawodnika za więcej niż wartość

17 mln złotych + 50% wartości przyszłego transferu. Zawodnik był wtedy warty około 9 mln zł.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Ja mam takie pytanie i mam nadzieje że ktoś mi szybko odpowie.

 

Kupiłem Fm'a w dniu premiery jako wierny kibic. Natomiast jeszcze nie rozegrałe nawet 30 min w tą gre ponieważ dużo osob mowiło że są błędy z Transferami jaki i silnikiem meczowym.... Co wy o tym myślicie czy się opłaca teraz grać?...

A chciałbym rozpocząć grę w Polskiej Ekstraklasie...

 

I czy wiadomo z nieoficjalnych źródeł kiedy wychodzi nowy patch?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Ja mam takie pytanie i mam nadzieje że ktoś mi szybko odpowie.

 

Kupiłem Fm'a w dniu premiery jako wierny kibic. Natomiast jeszcze nie rozegrałe nawet 30 min w tą gre ponieważ dużo osob mowiło że są błędy z Transferami jaki i silnikiem meczowym.... Co wy o tym myślicie czy się opłaca teraz grać?...

A chciałbym rozpocząć grę w Polskiej Ekstraklasie...

 

I czy wiadomo z nieoficjalnych źródeł kiedy wychodzi nowy patch?

 

Pozdrawiam

 

Warto grać. Chyba że spotka Cię masa crashy to wtedy już nie jest tak przyjemnie :)

Odnośnik do komentarza
nie wiem czy do końca zrozumiałem co napisałeś ale...

może Twój scout nie posiada odpowiedniej wiedzy na ten temat. zobacz w jego profilu zdolności i znajomość. a w Europie Środkowej mogą być grajkowie z Afryki bo mają np drugie obywatelstwo.

 

Pomyłka, znalazł rzrech.

Mój scout właśnie przeszukuje Niemcy, a w tym kraju wiedzę ma mniej niż połowę, a mimo to znalazł 3 afrykańczyków i tylko jeden ma drugą narodowość - niemiecką właśnie.

 

Zapewne chodzi o to, że afrykańscy gracze mają niższą reputację niż np. Włosi. Dlatego scout znajduje ich, jako mogących przejść do Ruchu.

 

To by było w sumie logiczne.

Odnośnik do komentarza

Jest może gdzieś jakaś zbiorcza lista/shortlista/spis gotowy do wydruku ciekawych zawodników/trenerów/skautów których da się za małe pieniądze sprowadzić do polskiej ligi (ekstraklasy i 1 ligi)? Nie chodzi o gwiazdy światowego formatu, tylko właśnie o wzmocnienia dla maluczkich, bo budzet w Wisle mam 190k euro, a w Podbeskidziu mam 16k euro. Zazwyczaj zaczynam od skompletowania fajnych trenerow itd, ale nikt nie robi takich podpowiedzi chyba, czy sie myle ?

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Ja mam takie pytanie i mam nadzieje że ktoś mi szybko odpowie.

 

Kupiłem Fm'a w dniu premiery jako wierny kibic. Natomiast jeszcze nie rozegrałe nawet 30 min w tą gre ponieważ dużo osob mowiło że są błędy z Transferami jaki i silnikiem meczowym.... Co wy o tym myślicie czy się opłaca teraz grać?...

A chciałbym rozpocząć grę w Polskiej Ekstraklasie...

 

I czy wiadomo z nieoficjalnych źródeł kiedy wychodzi nowy patch?

 

Pozdrawiam

 

Warto grać. Chyba że spotka Cię masa crashy to wtedy już nie jest tak przyjemnie :)

 

 

Ok..a co to są te crashy?...Bo nie wiem o co chodzi...

 

A powiedzcie mi jak to wygląda z tymi transferami czy one naprawde są tak skopane?

 

I czy wiadomo kiedy wyjdzie nowy patch?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ok..a co to są te crashy?...Bo nie wiem o co chodzi...

 

A powiedzcie mi jak to wygląda z tymi transferami czy one naprawde są tak skopane?

 

I czy wiadomo kiedy wyjdzie nowy patch?

Crashe są to błędy uniemożliwiające/utrudniające grę. Są różne teorie na temat ich powstawania. Niektórzy twierdzą, że powstają z powodu korzystania ze źle dobranych plików graficznych, inni, że to wina zbyt małej mocy komputera czy po prostu kiepskiego stanu systemu, a jeszcze inni winią twórców gry. Ja osobiście miałem do tej pory 2 crashe, oba niegroźne i łatwe do ominięcia.

 

Moim zdaniem transfery są całkiem nieźle opracowane, ale grałem tylko Widzewem, więc polskim średniakiem. Nie wiem jak to wygląda gdy gra się potęgą albo klubem z samego dna.

 

Jeśli chodzi o nowego patcha to z tego, co czytałem(chyba nawet w tym temacie ;)) ma się pojawić w drugiej połowie grudnia.

Odnośnik do komentarza

Witam

Próbuje stworzyć własny tryb HC. Mam pytanie czy można zmienić kolor tła na którym są atrybuty. Chciałbym zrobić tak aby kompletnie nie było widać atrybutów po to aby w czasie gry zamiast atrybutami posługiwać się statystykami, raportami scoutów, i asystentów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...