Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz mi powiedziec gdzie ja wkleiles ? wrzucilem ja tam gdzie trzeba i wystartowalem gre, wybralem ogromna baze danych i jak wcisnalem kontynuuj (zeby zaladowalo gre) to wyskakuje mi puste okienko i jest zwiecha.

 

zobacz poprzednią stronę tam tłumaczyłem meteorytowi.

 

 

u mnie dziala ale dopiero jak wrzucilem skina z netu i do nowego skina dorzucilem plik z ogromna baza danych do katalogu panels

Odnośnik do komentarza

Wiecie co? Ale to, jak słaby jest Kuba to skandal...No i wystarczyło, żeby Boenisch "został" Polakiem i już technicznie to jest "Rasiak" A wszyscy widzieli, jak potrafi dośrodkować. Rozumiem, że nie ma u nas w kraju półbogów piłkarskich, lae bez przegięć...to tak na szybo spostrzeżenia, bo dopiero grę włączyłem:p...

Odnośnik do komentarza

Witam. ściągnąłem solidnego logopacka (metallic coś tam 2gb waży) i nie śmiga. wklejam go do graphics (po wcześniejszym rozpakowaniu) i jak odpalam FM'a nie ma ani jednego loga. puste miejsca po prostu. co robię źle? logopack z 09 śmigał aż miło ale stare logo Legii było tzn to pierwsze ,a ja chcę to najładniejsze (obecne czyli sprzed 5 lat) w tym packu jest ,ale nie mogę tego rozkminić.

Odnośnik do komentarza

Paszul proponuję zaznaczyć w opcjach autozapis co tydzień. Dziś mnie to uratowało miałem w Juventusie crashdump z zawodnikiem który był wypożyczony z innego klubu grał w rezerwach w podpowiedzi asystent mówił by zmienić mu status w zespole gdy to wduszałem to... crash :D.

 

Ooo zupełnie zapomniałem o tej opcji :D Wielkie dzięki!

U mnie wysypało się przy wchodzeniu do składu. Na pocieszenie podam, że w czas gry to obecnie "2 dni 4h" więc częstotliwość "wysypywania się" nie jest zbyt duża.

Odnośnik do komentarza

Eh... co chwile wyskakuje mi Crush dump. Dosłownie grać się nie da, bo co to za przyjemność co chwilę powtarzać te same mecze?! Ani w FM 09, ani w FM 10 nie spotkałem się z tym błędem, a w 11 wyskakuje on co 2-3 mecze...

 

Człowiek raz do roku kupi grę, a po zainstalowaniu jej okazuję się, że to nie gra, a gówno. Szkoda tylko, że ten błąd nie podlega reklamacji...

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

U was też tak piłkarze się meczą na wyjazdach? Daje wolne tempo a połowa drużyny w 70min 60% kondycji no normalnie szlag mnie trafia :/ Jak grają u siebie to da się przeżyć bo 75%. Mam nadzieje że to poprawią w najbliższym patchu :/

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie liczę na kolejnego patcha. Po 1 gra obronna to jak dla mnie tragedia.Obrońcy boją się piłki a już szczytem wszystkiego było jak ten Amerykaniec z Bełchatowa(White czy jakoś tak), który ma coś koło 170 cm wzrostu i skoczność 11 wygrał główkę z Ł,Derbichem (186 cm i skoczność 12) na 12 metrze (sic!) i strzelił bramkę! I to nie jedyny taki przypadek. Po 2 Kuba do poprawy bo Peszko bije go na głowę.

Odnośnik do komentarza

PO awansie Piastem Gliwice w pierwszym sezonie dokonałem mnóstwa wzmocnień ale... nie mogę zarejestrować skłądu. Przypisujęnumery etc, a mimo to napisane jest ,że nie zarejestrowano. Tak straszny błąd? A może to ja nie umiem?

 

OK, rejestruje podczas zgłaszania do meczu automatycznie, ale... chyba nie tak powinno być.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie mam, czy jesli zaisntaluje FM'a wybierajac podczas instalacji opcje steam a nie offline, to bede mogl go zainstalowac na drugim kompie rowniez czy bedzie on "przyczepiony" juz do tego jednego konta steam? I drugie pytanie czy w PL wersji jest mozliwosc zmiany jezyka na angielski?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Pan_przeciętniak grales kiedys w pilke? moim zdaniem to realne, to sport ekstremalny

 

sylweek messi ogromny nie jest a tez strzelal bramki glowa....

 

Dobra ale nie na wolnym tempie, po tygodniowej przerwie w grze no, nie w 70 minucie meczu i nie połowa składu. No kurcze tak się grać nie da bo przy takim zmęczeniu to przeciwnik pyka bramki jak leci.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie mam, czy jesli zaisntaluje FM'a wybierajac podczas instalacji opcje steam a nie offline, to bede mogl go zainstalowac na drugim kompie rowniez czy bedzie on "przyczepiony" juz do tego jednego konta steam? I drugie pytanie czy w PL wersji jest mozliwosc zmiany jezyka na angielski?

tak, w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...