Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy patch poprawia kartki w silniku meczowym ? Bo troche odechciewa mi się grać dostając dosłownie prawie co mecz czerwoną kartkę. Gdyby te kartki były jeszcze w okolicach 80 minuty to bym to jakoś przebolał, ale jak dostaje je kolo 50 min, to ciężko w takiej sytuacji liczyć na korzystny wynik. Nawet w instrukcjach indywidualnych dot. przeciwników nikomu nie daje ostrego odbioru, a to i tak nie pomaga....

Odnośnik do komentarza

Nie, to się tyczy każdej sytuacji w której nierozstawiona drużyna wygra z rozstawioną.

 

W takim razie wytłumacz mi jedno. Według Ciebie jakby w 3 rundzie kwalifikacji LM Lech pokonał Spartę to przejął by jej współczynnik i w rundzie wstępnej byłby tak ja Praga rozstawiony? Jednak już podczas 2 rundy wiadomo było, że Kolejorz może liczyć ewentualnie na rozstawienie tylko w 3 rundzie, bo w rundzie wstępnej już nie ma na to szans. Wiadomo to też było jak już poznaliśmy przeciwnika.

 

Liga Mistrzów 2010/2011

 

(...)"Kolejorz" będzie rozstawiony w II rundzie eliminacyjnej, od której zacznie grę w Lidze Mistrzów.

 

Losowanie I i II rundy eliminacyjnej odbędzie się w tym samym terminie, więc w przypadku, gdy drużyna rozstawiona odpadnie we wcześniejszej rundzie, jej pogromca przejmie rozstawienie w rundzie następnej. Podobna sytuacja ma miejsce w III rundzie eliminacyjnej - losowanie tej rundy odbędzie się bowiem jeszcze przed zakończeniem rozgrywek II rundy.

 

Źródło: 90minut.pl

 

 

Przejąc współczynnik można więc do III rundy. W IV rundzie kluby losowane są na podstawie własnych współczynników.

 

No napisałeś o tym co ja prędzej. W III rundzie mieliśmy swój współczynnik bo był on wyższy od naszego przeciwnika z Baku. W III rundzie graliśmy ze Spartą Praga, która ma współczynnik ponad 20. Losowanie Rundy Wstępnej (ostatnia faza eliminacji, Sparta przegrała z Ziliną) odbywało się po dwumeczu Lech vs Sparta. W tym wypadku mieli byśmy swój współczynnik 11, chyba że losowanie odbyło by się przed rozegraniem dwumeczy, wtedy przypadłby nam współczynnik Sparty!

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi? Jeżeli losowanie odbywa się przed wyłonieniem zwycięzcy to bierze się pod uwagę wyższy współczynnik, jeżeli po to współczynnik drużyny.

A mnie w FM spotkała taka sytuacja, że w III rundzie grałem przeciwko Anderlechtowi, po wynikach 2:0 i 1:3 awansowałem, a losowanie rundy Wstępnej odbyło się 2 dni po meczu i nie powinienem mieć w nim współczynnika Belgów

Odnośnik do komentarza

Jak wygląda u was sytuacja na rynku transferowym w polskich ligach i na jakich bazach? Mam tylko polskie ligi i dużą bazę danych i to jest śmieszne. Wisła sprowadza do siebie po sezonie Mąkę, Szymanka, Jaga Kazzadiego z Promienia Opalenica itd. Z ligi spadła Polonia Warszawa i Lechia:|

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak u Was ale ja mam delikatnie mowiac straszne problemy z kondycja pikarzy.W polowie juz z 5 ma kondycje na poziomie 60%, a pod koniec meczu po 40%, to jest normanle w tej wersji?

 

Gram Górnikiem, mecze rozgrywam rzadko więc piłkarze teoretycznie nie są zbyt eksploatowani, a mam podobnie. Prawie po każdym meczu 3 lub 4 piłkarzom muszę dać 2 dni wolnego, aby doszli do siebie. Reżim treningowy średni, nie można powiedzieć, że katuję ich na treningach. Przed sezonem nie stosowałem żadnego treningu kondycyjnego... może tu leży problem? Starach pomyśleć co to będzie w przyszłym sezonie jak będę grał w Lidze Europejskiej :]

Odnośnik do komentarza

Może jestem już zacofany ale nowe FMy 2008-2011 są dla mnie zbyt trudne. Brakuje mi sukcesów i tej przyjemności z gry ze starszych łatwiejszych wersji. Teraz wygrywając jeden sezon, w kolejnym będąc jeszcze silniejszym zespołem bronimy się przed spadkiem. I bog wie w czym tkwi problem. Powinni wprowadzić do wyboru jakiś poziom, nie mam już sił bawić się z taktykami. Człowiek się stara, poczyni meega transfery, a tu lipa, coś nie tak w taktyce. Można się wkurzyć :(

Odnośnik do komentarza

powie mi ktos jak wrzucic huge db? napisane jest ze plik umiescic w c:moje dok/sport interactive/fm2011/panels tylko jest maly problem nie mam takiego katalogu panels;) a jak go stworze to nic mi to nie daje bo huge nadal niema

 

w poprzednich wersjach plik z huge byl z rozszerzeniam .fm i nie bylo problemu a teraz *.xml i juz sie gubie;)

powiedzcie mi jak to zrobic

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...