Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny bug (?) mi się trafił :/ Grałem pierwszego save Marsylią, doszedłem do końca dema i wszystko było ok. Drugiego save postanowiłem zagrać Lille - wczytuję szybką grę, wybieram klub, wszystko na razie ok. Przeglądam sobie zawodników z rezerw i wystawiam za słabych na sprzedaż, potem zacząłem przeglądać zawodników pierwszego składu, po kolei - i dochodzę do około 8 zawodnika na liście klikam na niego - przez dłuższą chwilę nic się nie dzieje, a następnie wywala mi systemowy błąd - program Football Manager... przestał działać i wysyłanie raportu :/ No i teraz nie ważne czy wczytam nową grę czy save Lille czy save OM, gdy kliknę na któregokolwiek zawodnika przez chwilę nic się nie dzieje i zaraz wywala mi ten błąd systemowy :/ Aktualnie odinstalowałem demo i ściąga mi się ze steama jeszcze raz.. No zobaczę czy będzie działało..

Odnośnik do komentarza

Z niecierpliwośćia czekam na premiere nowego FMa i mam do was pytanie. Moim domyślnym dyskiem z systemem jest dysk C na którym mam bardzo mało wolnego miejsca bo niecałe 1gb i wiecej mieć nie dam rady. Gre instaluje oczywiscie na innym dysku, jednak na dysku systemowym w Moich dokumentach mam te foldery z FMa do których wgrywa się grafiki.. CZy jest możliwość żeby ten folder umieśćic na innym dysku? Bo chce sobie wgrać troche grafiki a nie mam jak bo dysk C mam zapchany.

Odnośnik do komentarza

jak macie jakies pytania pytajcie ja caly czas pykam ... np dodatki w postaci dodatkowych lig nie sa kompatybilme z fm10

ja mam kilka pytań :

1.) Czy 84 w nicku to iloraz inteligencji czy długość fiuta w mm ?

2.) Czemu chcesz nas zabrać do sadu ? przecież jest zimno i jabłek juz tam nie ma

3.) Zapaliłeś już świeczkę ?

4.) Fajnie się pyka ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest prosta - w Polsce premiery nie było, więc nie ma dyskusji o legalnym FM 2011. Nie zamierzam dociekać czy ktoś ma babcię, dziadka czy ciotkę w Rosji, Anglii czy na Hawajach. W każdym razie chwalenie się posiadaniem FM 2011 przed datą polskiej premiery będzie traktowane jako piractwo. Każdy post o tym, że ktoś jest w posiadaniu FM 2011 (przed 5 listopada) będzie nagradzany banem.

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

nie mogę wypowiadać się we własnym imieniu bo piractwo budzi u mnie drgawki (z resztą boje się perspektywy dożywotniego bana na zmienne ip). mogę jedynie napisać to co przeczytałem na zagranicznych stronach zajmujących się tematyką fma. w internecie pojawiła się nielegalna wersja football managera, jest w wersji rosyjskiej, jednak patrząc na to co piszą ludzie inne pliki językowe swobodnie działają. dodatkowo gra jest niestety pozbawiona smaczków. napisałbym więcej szczegółów, ale oczywiście czekam na premierę.

 

 

pozostaje czekać do środy czwartku, bo wtedy gra powinna być już w naszym pięknym kraju.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pewien dylemat, pewnie związany z tym, że zaczynam przygodę z FM. Nie wiem czym różni się wersja pudełkowa od steam. Miles pisze, że użytkownicy steam będą nagradzani w postaci bonusów jednak nie mogę znaleźć pre-order wersji steam. Rozumiem, że w dniu premiery w sklepach będą dostępne tylko wersje pudełkowe dlatego proszę o pomoc osoby lepiej doinformowane. Czy jest możliwość zamówienia pre-order wersji steam czy to się nie opłaca i jaka jest różnica między wersją pudełkową.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pewien dylemat, pewnie związany z tym, że zaczynam przygodę z FM. Nie wiem czym różni się wersja pudełkowa od steam. Miles pisze, że użytkownicy steam będą nagradzani w postaci bonusów jednak nie mogę znaleźć pre-order wersji steam. Rozumiem, że w dniu premiery w sklepach będą dostępne tylko wersje pudełkowe dlatego proszę o pomoc osoby lepiej doinformowane. Czy jest możliwość zamówienia pre-order wersji steam czy to się nie opłaca i jaka jest różnica między wersją pudełkową.

jak zakupisz gry dodajesz klucz do programu Steam, ktory pobiera gre z serwera, ew. instalujesz z plyty zakupionej w sklepie, a podczas instalacji wybierasz czy ma to byc normalna wersja czy steam

Odnośnik do komentarza

Hej czołem,

 

Małe pytanko. Czy pieniądze przeznaczane na prowizje dla agentów czy też premie przy podpisaniu kontraktów są zabierane z budżetu transferowego czy ogólnego ?

Dajmy na to, że kupuję gościa X za 10 mln jednak dodatkowo place 500 tys jego agentowi plus drugie tyle samemu zawodnikowi. Trace 10 czy 11 mln z budżetu przeznaczonego na transfery?

Odnośnik do komentarza

Hej czołem,

 

Małe pytanko. Czy pieniądze przeznaczane na prowizje dla agentów czy też premie przy podpisaniu kontraktów są zabierane z budżetu transferowego czy ogólnego ?

Dajmy na to, że kupuję gościa X za 10 mln jednak dodatkowo place 500 tys jego agentowi plus drugie tyle samemu zawodnikowi. Trace 10 czy 11 mln z budżetu przeznaczonego na transfery?

imho prowizje nie wchodza w sklad budzetu transferowego

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pewien dylemat, pewnie związany z tym, że zaczynam przygodę z FM. Nie wiem czym różni się wersja pudełkowa od steam. Miles pisze, że użytkownicy steam będą nagradzani w postaci bonusów jednak nie mogę znaleźć pre-order wersji steam. Rozumiem, że w dniu premiery w sklepach będą dostępne tylko wersje pudełkowe dlatego proszę o pomoc osoby lepiej doinformowane. Czy jest możliwość zamówienia pre-order wersji steam czy to się nie opłaca i jaka jest różnica między wersją pudełkową.

możesz zamówić pudełkowy pre-order i zarejestrować go w steam

grając przez steam możesz instalować FM-a na dowolnej liczbie komputerów (ale i tak jednocześnie możesz grać tylko na jednej "kopii"), wszystkie oficjalne patche same się ściągają i aktualizują, rok temu bonusem był dodatkowy skin

no i najważniejsze: gra chodzi bez płyty, wystarczy połączenie z netem

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pewien dylemat, pewnie związany z tym, że zaczynam przygodę z FM. Nie wiem czym różni się wersja pudełkowa od steam. Miles pisze, że użytkownicy steam będą nagradzani w postaci bonusów jednak nie mogę znaleźć pre-order wersji steam. Rozumiem, że w dniu premiery w sklepach będą dostępne tylko wersje pudełkowe dlatego proszę o pomoc osoby lepiej doinformowane. Czy jest możliwość zamówienia pre-order wersji steam czy to się nie opłaca i jaka jest różnica między wersją pudełkową.

możesz zamówić pudełkowy pre-order i zarejestrować go w steam

grając przez steam możesz instalować FM-a na dowolnej liczbie komputerów (ale i tak jednocześnie możesz grać tylko na jednej "kopii"), wszystkie oficjalne patche same się ściągają i aktualizują, rok temu bonusem był dodatkowy skin

no i najważniejsze: gra chodzi bez płyty, wystarczy połączenie z netem

Bez połączenia z netem też chodzi. Po prostu steam uruchamia się w wersji offline.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...