Skocz do zawartości

Drukarki i ich zakamarki


Rekomendowane odpowiedzi

A może wyświetlać w wypadku braku tuszu?

 

Dość szybko by się wyczerpał... A licznikiem nie sprawdzę, bo mam zamienniki, a w tym modelu nawet nowe tusze zamienniki wkładane pokazuje, że tuszu nie ma, ale drukuje ;)

 

"Na wagę" powinien tusz jeszcze być...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...

no dobra, potrzebuję urządzenie wielofunkcyjne, laser, czarno-biały z wi-fi, bez żadnych faxów, pierdoletów. Ma skanować, drukować, kopiować. Dodatkowe wymaganie, od razu napisane sterowniki pod win10. W razie jakby M$ się jednak wycofał z pomysłu, że win 10 to już będzie ten ostatni, to zazwyczaj kompatybilność jeszcze do jednego wstecz systemu się pojawia. Do 600 zł, bo to kuźwa będzie pewnie używane na zasadzie 1-2 strony rocznie, podejrzewam... ale zawsze jak potrzebuję wydrukować, to albo punkt ksero już zamknięty, albo nie chce mi się jechać :P Pewnie ze skanera częściej skorzystam.

 

Znalazłem takie wynalazki:

https://www.morele.net/urzadzenie-wielofunkcyjne-hewlett-packard-laserjet-pro-mfp-m26nw-t0l50a-b19-1053585/

https://www.morele.net/urzadzenie-wielofunkcyjne-canon-i-sensys-mf232w-1418c043aa-1083784/

 

i skłaniam się chyba w kierunku Canona, bo dużo pamięci, zawsze to sprawniej będzie działać. Toner do tego ok. 300-320 zł, zamiennik 99-119zł. Do HP zamiennik to koszt około 130 zł. Jest coś jeszcze wartego uwagi?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Już mnie... strzela. Nie wiem co się stało, moja drukarka HP LaserJet 1102w przestała działać przez WiFi, powód? Reset routera..Usunąłem drukarkę, dodałem na nowo ręcznie, dodałem SSID sieci i hasło i ciągle łączy, a na koniec wypada brak połączenia :/ Co mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Po ostatnich kombinacjach alpejskich nie polecam drukarki wifi, lubią się jebać i jak nie jesteś ogarnięty w naprawach komputerowych to może ci napsuć nerwów (moja mama np. drukowała przez to przez pół roku z telefonu bo nie działa i chuj). Ewentualnie jak wifi jest opcją i jest też kabelek to spoko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...