Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Naciśnij na drukarce przycisk anulowania (X?) przez kilka sekund

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to znaczy tak: jak klikam to okienko drukarki o którym mówił jmk to nie ma żadnych dokumentów oczekujących więc trochę się nie opłaca :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w panel sterowania - drukarki i faksy, kliknij prawym na drukarkę i wznów drukowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakas tania, SOLIDNA drukarka do uzytku domowego, drukuje tylko na czarno. czym taniej tym lepiej, Smetek? ewentualnie jakies urzadzenie wielofunkcyjne, lecz rowniez stawiam na bezawaryjnosc i tanie zamienniki to podstawa.

ja mam taką i bardzo polecam:

http://www.comtrade....L-5380DN.html

toner oryginalny w okolicach 170zł, ale wydajność 8000stron :)

ta, ale nie wspomniales, ze ta drukarka kosztuje ponad 1000 zlotych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć

tym razem urządzenie wielofunkcyjne, budżet do 900 netto, główne zadania to skanowanie, niekiedy kserowanie (drukowanie tyle co ksero), tania w eksploatacji, bezawaryjna. sprzęt oczywiście nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć tym razem urządzenie wielofunkcyjne, budżet do 900 netto, główne zadania to skanowanie, niekiedy kserowanie (drukowanie tyle co ksero), tania w eksploatacji, bezawaryjna. sprzęt oczywiście nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poleci ktoś jakiś niezawodny tani w eksploatacji sprzęt wielofunkcyjny, koniecznie z kolorowym wydrukiem? Skaner + drukarka. Oczywiście na toner.

Szukam używki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewentualnie samą drukarkę laserową kolorową, tanią w eksploatacji, bo widzę, że ze skanerem to będzie ciężko.

Mój HP PSC 1510 powoli kończy żywotność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drukarka do 300-350zł z funkcją xera, skanera, wifi. Atramentówka czy laserówka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

konkretnego modelu Ci nie polece... drukujesz czesto czy okazjonalnie ? tak na dobra sprawe... w obu przypadkach raczej laser - tusz nie zaschnie, a z drugiej strony tonery laserowe wychodza taniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tonery laserowe sa tańsze? druk okazjonalny, dla własnych potrzeb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

patrzac na to ile drukniesz stron z tonera laserowego a atramentowego to na bank ;) pytanie czy kolor jest Ci potrzebny ? jesli tak to raczej bym sie chyba jednak ogladal za atramentowka(przy okazjonalnym druku)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ode mnie polecam Samsunga M2022W ;) Współpraca z Google Cloud Print oraz NFC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja drukuje mniej wiecej rowno kolor i czarny i to spore ilości, laserowka chyba odpada :\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę mieć używkę L200 za 300zł, opłaca się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba powinienem rozejrzeć się za nową drukarką, obecnie dell 1720dn powoli pada. Po serwisie trochę drukuje i znów nie pobiera papieru. Co polecicie do firmy, wydruk faktur 10-12 tys. stron/rok, koloru nie potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://oi59.tinypic.com/2i7r94y.jpg

Co może oznaczać ta kontrolka? Nie mogę znaleźć objaśnienia. Urządzenie to Canon MX 300. Nie drukuje i nie skanuje w tym momencie.

Tak, kable podpięte. Wyłączałem i włączałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi