Skocz do zawartości

Drukarki i ich zakamarki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy później...

Skończył mi się toner w mojej drukarce laserowej (monochromatycznej). Zakupiłem zamiennik, jednak oryginalny pusty toner leży sobie spokojnie w kartoniku. Czy mogę metodą domową sam go sobie zregenerować, tzn. kupić jakiś proszek, bęben nie musząc oddawać go albo do utylizacji, albo do zregenerowania przez jakąś firmę?

Odnośnik do komentarza

Posiadam drukarkę HP PSC 1510, zna ktoś jakiś sklep internetowy z tanimi tuszami? Całe kartridże mnie interesują, bo drukarka była dość długo nieużywana.

 

Edit:

 

Znalazłem zamienniki :

http://www.e-tusze.pl/component/virtuemart/?page=shop.product_details&product_id=5477&category_id=87

I oryginały:

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/pl/pl/ho/WF06c/A1-12771-64199-69422-69422-457540-457524.html

 

Czym się różnią? Bo jeśli tylko cena to te 4zł to niezbyt wielka różnica.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Mam drukarkę Lexmark x3300, ostatnio zainstalowany został Windows 7. I tu jest problem bo nie mogę drukować ani skanować, potrzebne mi jest Studio Graficzne Lexmark a ani instalując coś z płyty do drukarki ani szukająć po sterowikach do Visty nie mogę tego uruchomić. Nie mogę też znaleźć sterowników pod Wondows 7 a na stronie producenta już szukałem. Wie ktoś co mogę zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Mam drukarkę Lexmark x3300, ostatnio zainstalowany został Windows 7. I tu jest problem bo nie mogę drukować ani skanować, potrzebne mi jest Studio Graficzne Lexmark a ani instalując coś z płyty do drukarki ani szukająć po sterowikach do Visty nie mogę tego uruchomić. Nie mogę też znaleźć sterowników pod Wondows 7 a na stronie producenta już szukałem. Wie ktoś co mogę zrobić ?

to probowal ?

http://peb.pl/windows-7/724337-windows-7-drukarka-lexmark-problem.html

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Planuje zakup urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka, ksero, skaner). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jeśli coś ma wiele funkcji to żadnej z nich nie wykonuje dobrze, ale czy ktoś mógłby polecić coś do 500 zł. Szczerze mówiąc nie mam nawet pojęcia czym kierować się przy wyborze takiej maszyny wiec nie jestem w stanie sprecyzować moich wymagań. Służyć ma tylko i wyłącznie do niezbyt intensywnego użytku domowego. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Co jest bardziej opłacalne - zmienianie tuszu w mojej HP PSC 1510, czy zakup nowej, laserowej drukarki? Moje HP to urządzenie wielofunkcyjne, ale tak często nie skanuje, jak drukuje, więc mogłoby sobie stać z boku w razie czego.

 

Ewentualnie laserowe wielofunkcyjne.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 8 miesięcy później...
Gość MitnickMike

Ten temat jest zajebisty. Dziesięć pytań, dwie odpowiedzi. Podbijmy statystyki w takim razie...

 

 

Mam w firmie drukarkę laserową kolor OKI C330dn. Chujstwo jednak jest na tyle nieekonomiczne, że zakup pełnych tonerów kolorowych to koszt około 270złx3 + 320złx1 (3 kolory + czarny). Wszystko było by dobrze gdyby nie to, że toneru starcza ledwo na wydrukowanie 100 stron. Zmieniałem ustawienia na robocze wydruki, bawiłem się konfiguracją z poziomu kompa i też dupa. Nie drukuję jakichś zdjęć czy grafik wymagających 100% pokrycia. Drukarkę wybierał mi znajomy i jak się okazuje sam sprzęt kosztował 1200-1300zł a po zakupie kompletu tonerów mam drugą drukarkę...

 

Albo to chujstwo sprzedam w pizdu i kupię atramentówkę albo przejdę na jakieś uzupełnianie manualne tych tonerów, bo zanim wydrukuję parę stron A4 w kolorze to pójdę z torbami

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

jakas tania, SOLIDNA drukarka do uzytku domowego, drukuje tylko na czarno. czym taniej tym lepiej, Smetek? ewentualnie jakies urzadzenie wielofunkcyjne, lecz rowniez stawiam na bezawaryjnosc i tanie zamienniki to podstawa.

 

ja mam taką i bardzo polecam:

 

http://www.comtrade.pl/product-pol-477-Brother-HL-5380DN.html

 

toner oryginalny w okolicach 170zł, ale wydajność 8000stron :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam problem!

Otóż podczas drukowania przypadkowo dwa razy wydrukowała mi się pewna praca mająca 6 stron i w trakcie drugiego drukowania dałem komendę "Wstrzymaj". Później próbowałem jeszcze wydrukować jedną stronę i cały czas wyskakuje komunikat "Drukarka zatrzymana". Ktoś wie, jak to naprawić? Z góry dzięki.

 

PS. Drukarka to HP DeskJet D 1600 Series (czy jakoś tak :P)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...