Skocz do zawartości

Przeklęty Podróżnik


Głosik

Rekomendowane odpowiedzi

Lewi Pomocnicy:

 

Martin Marosi [21, Słowacja 0(2)-0-1-0; 6.5: 2011] M L

Pavol Sedlak [30, Słowacja 26-0-9-1; 6.93: 2012] AM LC

Juraj Kuran [21, Słowacja 7(10)-0-0-0; 6.62: 2010] AM L wyp. ze Slovanu Bratysława

 

W tym sezonie Sedlak nie dał żadnych szans konkurentom i gdyby nie skłonność do urazów zaliczyłby komplet spotkań. Mimo to nie pogardziłbym jednym zawodnikiem na tą stronę pomocy.

 

Prawi Pomocnicy:

 

Peter Fieber [20, Słowacja 2(10)-0-1; 6.67: 2012] M R

Martin Mikulic [25, Słowacja 7(6)-2-0-1; 6.74: 2013] WB/RL/ST

Andrej Burza [30, Słowacja 24(4)-1-3-0; 6.69: 2013] WB/AM R

 

Identycznie jak w przypadku prawej obrony ta pozycja miała wiele wzlotów i upadków. Priorytetem będzie kupienie jednego zawodnika, gdyż ani Burza ani Mikulic nie są graczami na poziomie zespołu walczącego o europejskie puchary.

 

Ofensywni Pomocnicy:

 

Juraj Dovicovic [29, Słowacja 2/0 4(9)-0-2; 6.62: 2012] MC

Branislav Fodrek [29, Słowacja 4/0 27-1-10-0; 6.93: 2011] AMC/FC

 

To w głównej mierze od Fodrka zależała gra naszej drużyny. O jego pozycji w drużynie najlepiej świadczy fakt, że właśnie od niego zaczynałem ustalać wyjściową jedenastkę. Niestety w przyszłym roku wygasa jego umowa z Artmedią, a sam zawodnik deklaruje chęć odejścia więc w sezonie 2010/2011 najprawdopodobniej będziemy zmuszeni radzić sobie bez legendy naszego zespołu.

 

Napastnicy:

 

Pavol Durica [27, Słowacja 28-14-0-3; 6.93: 2012] AM L/ST

Patrik Johancsik [20, Słowacja 5(14)-5-2-2; 6.92: 2013] ST

 

Mimo iż technicznie Ci zawodnicy nie imponują obaj mają niezwykłą umiejętność znajdywania się w dobrym miejscu i dobrym czasie. Gdyby nie fantastyczna forma Duricy na przestrzeni tego sezonu bylibyśmy o wiele niżej w końcowym rozrachunku.

 

 

Odnośnik do komentarza

18.6.10

3-letni kontrakt z Artmedią podpisał napastnik – Nikola Grubjesic[25, Serbia; FC] pozyskany został za darmo, wcześniej reprezentował rosyjski KamAZ.

 

21.6.10

Odbyło się losowanie pierwszej i drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy. Los był łaskawy i skojarzył nas z luksemburskim Grevenmacher. W drugiej fazie również uzyskaliśmy rozstawienie co pozwoliło nam ominąć groźnych rywali. Sligo Rovers z pewnością jest w naszym zasięgu.

 

 

Ponieważ dla nas sezon rozpoczyna się już na początku lipca nie szarżowałem ze sparingami i uzgodniłem jedynie dwie potyczki.

23.6.10 Cercle Brugge – Artmedia 1:1 [Durica]

26.6.10 America de Cali – Artmedia 1:0

 

27.06.10

Postanowiłem wystawić doświadczonego Hilka na listę transferową. Najwyraźniej zawodnik obraził się na mnie i na drugi dzień nie pojawił się na treningu. Został też usunięty z funkcji wice-kapitana. Od teraz zastępcą Fodrka będzie Hantak.

 

29.6.10

Peter Sedivy został uznany przez kibiców zawodnikiem roku Artmedii. Stan konta klubu wynosi obecnie 700 tys €. Dostałem od zarządu do dyspozycji 200 tys. € na transfery i 9 tys. € na pensje dla zawodników. Ponadto do drużyny U-19 dołączyło kilku adeptów futbolu. Ciekawie prezentują się zwłaszcza Vladimir Majoros [15, Słowacja; DC/DMC] oraz Tomas Dobias [16, Słowacja; AM RC]

Odnośnik do komentarza

1.7.2010 , 8.7.2010 i w przypadku awansu (raczej sprawa przesądzona) 14.7.2010, 22.7.2010. Liga startuje 18.7.2010

Vladimir Majoros , Karol Dobias (nic specjalnego, ale asystent się nad nim rozpływa :P)

@ A_S_O_T Oby :)

 

 

Pierwszy mecz o stawkę w tym sezonie przypadł na pojedynek z Gravenmacherem. Wynik tego meczu ani przez chwilę nie był zagrożony i gdyby zawodnicy byli w pełni formy zwycięstwo byłoby jeszcze bardziej okazałe. Pozytywnie zaskoczył mnie Grubjesic, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Pięknego gola zdobył Fodrek dla którego to być może ostatnie trafienie w barwach Petrzalki. Tuż przed meczem do siedziby klubu wpłynęło kilka dość wysokich ofert które z bólem serca przyjąłem.

 

1.7.2010, Pasienky, Bratysława 
Liga Europy 1 runda Kwalifikacyjna , mecz nr 1.
Widzów: 2721

[185] Artmedia – Grevenmacher  [458] 4:0 (1:0)

24’ A. Burza [A] 1:0
52’ N.Grubjesic [A] 2:0
62’ N.Grubjesic [A] 3:0
70’ B. Fodrek [A] 4:0

MoM: B.Fodrek [A] (9)

Artmedia: Babalj– Hantak(65’Mikulic), Mores, Sedivy, Poncak – Sedlak, Kiss, Dovicovic, Burza(60’Cikos) – Fodrek© –  Durica(46’Grubjesic) 

Odnośnik do komentarza

3.7.2010

Pojawiły się prognozy bukmacherów na nadciągający sezon. Nie jesteśmy uważani za głównych faworytów, ale w ich opinii z pewnością powalczymy o powtórzenie wyniku z przed roku.

 

4.7.2010

 

Transfery do klubu:

Jan Zvara [21, Słowacja; DM] 9 tys. € (Rimavska Sobota)

Robert Mak [19, Słowacja; ST] wolny transfer (wcześniej Manchester City)

David Silva [23, Portugalia, AM RL] 55 tys. € (CSKA Sofia)

Sergiej Skoryh [26, Kazachstan 19/0; AM C]

 

Transfery z klubu:

Martina Marosi 14 tys. € (Ruch Wysokie Mazowieckie)

Jaroslav Hilek 20 tys. € (Lokomotiv Sofia)

 

7.7.2010

 

Transfery do klubu:

David Skutka [22, Słowacja U-21 1/0; AM/FC] 12 tys. € (Koszyce)

Michal Krajnik [22, Słowacja; D RC] 45 tys. € (Preszów)

 

Transfery z klubu:

Daniel Hosek za darmo (Aqua Teplice)

Odnośnik do komentarza

Mimo iż rywalizacja była już rozstrzygnięta chciałem wysoko wygrać również drugi mecz, aby postraszyć nieco przyszłych rywali z Irlandii. Zawodnicy jednak nie wzięli sobie moich uwag do serca i długo męczyli się z ‘’kelnerami’’ z Luksemburga. Dopiero w drugiej połowie Sedivy po rzucie rożnym wyprowadził Artmedię na prowadzenie. Ten sam zawodnik dokładnie 30 minut później skopiował swoje zagranie i ustalił wynik.

 

8.7.2010, Op Flohr, Gravenmacher
Liga Europy 1 runda Kwalifikacyjna , mecz nr 2.
Widzów: 500

[458] Grevenmacher - Artmedia [185] 0:2 (0:0)

60’ P. Sedivy [A] 0:1
90’ P. Sedivy [A] 0:2

MoM: P. Sedivy [A] (9)

Artmedia: Jenco – Hantak, Mores, Sedivy, Poncak – Durica(46’Sedlak), Guede, Kiss(71’Dovicovic), Cikos(61’Mikulic) – Fodrek© – Grubjesic

Odnośnik do komentarza

10.7.2010

Branislav Fodrek po kilkudniowych negocjacjach dołączył do Nacional da Madeira. Zaliczył 136 spotkań w barwach Artmedii strzelając 28 bramek. Kwota transferu wyniosła 275 tys. € Z klubu wypożyczony został Burza, który na 10 miesięcy zasili kadrę beniaminka Corgon Ligi z Trenczyna.

 

11.7.2010

 

Zakończyły się Mistrzostwa Świata w Republice Południowej Afryki. Wygrała drużyna Niemiec która po dogrywce pokonała Argentynę 3:1. 3 miejsce zajęła ekipa Szwajcarii po zwycięstwie nad Kostaryką 2:1.

 

12.7.2010

Obowiązki kapitana po Fodrku przejął młodziutki jak na tą funkcję, ale niezwykle charyzmatyczny Jenco.

 

Postanowiłem zakontraktować kilku młodych graczy, którzy w zeszłym sezonie dobrze zaprezentowali się w lidze U-19, a kilku z nich nawet zadebiutowało w seniorskich kadrach swoich zespołów.

 

Za Mariana Skrtela [17, Słowacja D; RC] Tomasa Valaska [17, Słowacja; AM C] Jakuba Fedora, Olivera Praznowskiego [19, Słowacja; DC], Petera Adama [17, Słowacja D L], Jana Mraza [17, Słowacja; AM R/ST] a także Juraja Oraveca [17, Słowacja; AM/FC] zapłaciliśmy łącznie 3 tys. €

 

Od klubowego fizjoterapeuty otrzymałem informację o dwumiesięcznej kontuzji Babalja.

 

14.7.2010

Matej Klenovsky, Jurej Cobej, Igor Paldan, Robert Mak, Peter Fieber, Juraj Oravec, Jan Zvera i Marek Moravcik wzmocnili kadrę Duslo Sala na zasadzie wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza

Zaczęliśmy katastrofalnie. Już w 3 minucie Foley ośmieszył nasza defensywę i ze spokojem zdobył pierwszego gola tego dwumeczu. W 10 minucie pogrążyć mógł nas Monaghan ale przy strącaniu górnej piłki pomógł sobie ręką i mimo iż futbolówka znalazła się w siatce wynik nie uległ zmianie. Całe szczęście otrząsnęliśmy się i po niedługim czasie wyrównaliśmy. Strzelcem Sedlak, który oddał przepiękny, podkręcony strzał z okolic 25 metra. Dosłownie sto sekund później Sligo ponownie wyszło na prowadzenie, tym razem bramkę zdobył McFadden dobijając strzał Monaghana. Trzeba przyznać, że tego dnia Sligo grało o wiele lepszą piłkę niż my. Kilkukrotnie mogli odskoczyć na dwie bramki, ale w decydującym momencie brakowało im opanowania i skuteczności. Niewykorzystane sytuacje zemściły się. Po jednym z kontrataków Durica znalazł się sam na sam z Ennisem, jednak zdecydował się zejść do skrzydła i odegrać do Kissa, ten zaskoczył obrońców, którzy próbowali zablokować strzał i odegrał piłkę do niepilnowanego Skoryha, a Kazach ucieszył nielicznych Słowaków na trybunach. Ponownie jednak zlekceważyliśmy gospodarzy i po wrzutce z autu do zamieszania doszło w polu karnym i sędzia główny po konsultacji z liniowym wskazał na „wapno”. Szansę wykorzystał McGrath i po raz trzeci Sligo w tym meczu wygrywało, tym razem jednak nie starczyło nam sił na strzelenie kolejnego gola i mecz zakończył się sensacyjnym wynikiem.

 

14.7.2010, The Showgrounds, Sligo
Liga Europy 2 runda Kwalifikacyjna , mecz nr 1.
Widzów: 4452

[292] Sligo Rovers - Artmedia [185] 3:2 (2:1)

3’ T. Foley [s] 1:0
26’ P. Sedlak [A] 1:1
28’ D. McFadden [s] 2:1
74 S. Skoryh [A] 2:2
78’ D.McGrath [s] 3:2p

MoM: C.Boyle [s] (9)

Artmedia: Jenco©– Stranianek, Mores, Sedivy(46’Krajnik), Cikos –Sedlak, Kiss, Guede, David Silva(46’Mikulic) – Skoryh – Grubjesic(62’Durica)

Odnośnik do komentarza

Po meczu zaczepił mnie jeden ze Słowackich dziennikarzy i poprosił o odpowiedzi na kilka pytań.

 

Jakie są cele drużyny na sezon 2010/2011?

 

Bardziej przewidywalnego pytania chyba nie mogłem usłyszeć. Jeśli w rozgrywkach ligowych zajmiemy miejsce niższe od czwartego uznam to za swoją osobistą porażkę. Sądzę że mamy duże szanse powalczyć o mistrzostwo kraju, tym razem skutecznie. Liczę też na dobry występ w europie, trzeba pamiętać że po tym sezonie odpadnie z współczynników sezon w którym Artmedia doszła do fazy grupowej rozgrywek o Ligę Mistrzów.

 

Odpadnięcie ze Sligo dobrym wynikiem nie będzie…

 

Nie przypominam sobie byśmy rozegrali już drugi mecz, coś mnie ominęło? W rewanżu będziemy mieć przewagę własnego stadionu i powinniśmy sobie poradzić.

 

Do drużyny dołączyło kilku nowych graczy, z czego większość to obcokrajowcy, czy nie lepiej byłoby sprowadzić kilku Słowaków, którzy prędzej staliby się ulubieńcami kibiców?

 

Oczywiście, że byłoby lepiej. Niestety ceny za krajowych graczy są zdecydowanie zawyżone. Za cenę jednego solidnego ligowca mogłem sprowadzić trzech porównywalnych piłkarzy z zagranicy. Jedyne co na dzień dzisiejszy mogę zrobić to ściągać obiecujących juniorów licząc że któryś rozwinie się w dobrego zawodnika.

 

Głośno mówi pan o Sergieju Skoryhu. Jego życiorys jednak delikatnie mówiąc nie powala na kolana. Czy zawodnik z ligi Kazachstanu jest wart takich pieniędzy?

 

Właśnie przez takie zaściankowe teorie wielu utalentowanych graczy z tego regionu nie zrobiło kariery na zachodzie. Obserwowaliśmy tego gracza już od dłuższego czasu i ręczę że stanie się wyróżniającą postacią Corgon Ligi.

 

Ale czy jest w stanie zastąpić Fodrka? Fani nie mogą panu wybaczyć sprzedaży ich ulubieńca.

 

Byłem wielkim entuzjastą przedłużenia umowy z Branislavem, niestety ten uparł się że chce zmienić otoczenie. Uważam, że z niewolnika nie ma pracownika więc pozwoliłem mu na transfer za niemałą sumę. W przyszłym roku Fodrkowi kończył się kontrakt i mógłby odejść za darmo.

Sergiej wie, że czeka go niezwykle trudne zadanie, najważniejsze będą pierwsze mecze w naszych barwach. Jeśli zagra dobrze nic nie stoi na przeszkodzie do zdobycia sympatii trybun. Le Roi Est Mort, Vive Le Roi!

Odnośnik do komentarza

Vladimirem Poncakiem zainteresował się rywal zza miedzy - Slovan Bratysława, a z racji posiadania kilku alternatyw na jego pozycję zaakceptowałem ofertę w wysokości 30 srebrników Judasza tysięcy.

 

Odbyło się losowanie 3 rundy kwalifikacji, jeśli do niej awansujemy staniemy do walki ze zwycięzcą pary Stabaek-Laktasi (4:0 w pierwszym meczu)

 

Inauguracja rozgrywek ligowych przypadła na 18 lipca. Niewiele brakło a kibice niechętnie wracaliby pamięcią do tego meczu. Od początku to goście przeważali i gdybym na ostatniej mszy poskąpił datków „na tacę” prawdopodobnie szybko objęli by prowadzenie. Świetnie bronił Jenco i to on byłby zapewne bohaterem tego meczu gdyby nie sytuacja z 54 minuty kiedy minął się z piłką i z trudem wyręczył (wg. piłkarzy Żyliny dosłownie) go Mores. Wydarzeniem spotkania był debiut 15-letniego Majorosa. Młody zawodnik popełnił wprawdzie jeden widoczny błąd, ale był bliski zaliczenia asysty i tylko nieporadności Mikulicia goście zawdzięczali ten remis.

 

18.7.2010, Pasienky, Bratysława
Corgon Liga [1/33]
Widzów: 3169

[-] Artmedia – Żylina [-] 0:0

MoM: A. Mores [A] (7)

Artmedia: Jenco© –  Stranianek, Mores, Sedivy, Gallo(57'Cikos) – Sedlak(46’Skutka), Kiss, Guede(64’Majoros), Mikulic – Skoryh – Durica

Odnośnik do komentarza

Na przedmeczowej konferencji starałem się emanować pewnością siebie, lecz w głębi duszy czułem strach wyobrażając już sobie złośliwe uwagi dziennikarzy w przypadku braku awansu. Do awansu potrzebne nam było zwycięstwo, ustawiłem zespół ofensywnie i pozostało mi czekać na decydujące trafienie. Choćby jedno… I w 22 minucie doczekałem się, Skoryh błysnął geniuszem i fantastycznym strzałem wyprowadził nas na prowadzenie. Mimo niewątpliwej urody tego gola można przyczepić się do interwencji bramkarza, który miał piłkę na palcach jednak nie zdołał zmienić znacząco kierunku jej lotu. Irlandczycy dostrzegli zagrożenie ze strony Kazacha i 5 minut później utykając opuścił boisko. Nakazałem zawodnikom stonować tempo rozgrywania akcji aby nie narazić się kontrataki, ale jednocześnie prowadzić grę i próbować strzelić kolejne bramki. Ta sztuka mogła się udać w 50 minucie, ale uderzenie Grubjesicia choć minęło już bramkarza zatrzymało się na jednym z ofiarnie interweniujących obrońców. Ponadto chwilę później Sedivy uderzył w słupek po dobrej wrzutce z rzutu wolnego. W 60 minucie goście mogli nas skarcić za niewykorzystane sytuacje ale Monaghan przegrał pojedynek z Jenco. Tuż przed końcem meczu okazję na podwyższenie rezultatu miał Mikulic, ale jego sprytny strzał zatrzymał Ennis. Rywale kończyli mecz w dziewiątkę, przez naszą ostrą grę w doliczonym czasie dwóch rywali nie mogło kontynuować meczu. Mimo iż uzyskaliśmy awans nie jestem zadowolony z gry, rozumiem że jest to efekt braku zgrania ze sobą niektórych graczy, ale takie tłumaczenia nie będą akceptowane wiecznie…

 

22.7.2010, Pasienky, Bratysława
Liga Europy 2 runda Kwalifikacyjna, mecz nr 2.
Widzów: 2997

[185] Artmedia – Sligo [292] 1:0 (1:0)

25’ S.Skoryh (A) 1:0

MoM: K.Guede [A] (8)

Artmedia: Jenco© – Stranianek, Mores, Sedivy, Mikulic – Sedlak, Kiss(67’Dovicovic), Guede, David Silva(46’Cikos) – Skoryh(22’Skutka) – Grubjesic

Odnośnik do komentarza

Laktasi pokonało Stabaek 1:0, ale było to stanowczo zbyt niskie zwycięstwo by przejść do następnej fazy. Czeka nas niewątpliwie trudne zadanie, gdyż Norwegowie są zdecydowanymi liderami ekstraklasy i to mimo rozegranych dwóch meczów mniej w porównaniu do rywali.

 

Kibice zapamiętają te spotkanie głównie ze względu na sytuację z 24 minuty. Jenco niepewnie interweniował po rzucie wolnym z dalszej odległości wypluwając piłkę przed siebie, a na 8 metrze już czaił się Belejik który nieatakowany uderzył z całej siły w słupek, futbolówka odbiła się jeszcze od pleców bramkarza i trafiła w … poprzeczkę. Próbował dobijać jeszcze Jonathan, ale zablokował go Gallo. W tym spotkaniu dałem odpocząć kilku kluczowym graczom, przez co mimo iż byliśmy faworytami daliśmy się zepchnąć do obrony. Drugi mecz ligowy z rzędu bez straconej, ale też bez strzelonej bramki nie napawa optymizmem.

 

25.7.2010, Tatran, Preszów
Corgon Liga [2/33]
Widzów: 5211

[4] Preszów - Artmedia [9] 0:0

MoM: T. Josl [P] (7)

Artmedia: Jenco© –  Hantak, Mores, Krajnik, Gallo – Sedlak(46’Stranianek), Kiss(62’Guede), Dovicovic, Cikos(69’David Silva) – Skutka – Durica

Odnośnik do komentarza

Gdyby zasady gry w piłkę nożną przewidywały bramkę większą o 3 centymetry już pierwsza połowa prawdopodobnie przyniosłaby rozstrzygnięcie. W 10 minucie Hoiland, a w 38 Chabangu trafiali futbolówką w stalowy element bramki. Widząc co się dzieje na boisku nie zamierzałem „rzucać się jak Smuda na Hiszpanię” i cofnąłem graczy do głębokiej defensywy, było to dobrym pomysłem. Norwegowie choć zamknęli nas w „hokejowym zamku” nie bardzo potrafili oddać groźny strzał na bramkę, a kiedy już dochodzili do świetnych sytuacji zatrzymywał ich Jenco. Przetrwaliśmy napór Stabaek i po bezbramkowym remisie szanse obu zespołów pozostały wyrównane.

 

29.7.2010, Telenor Arena, Bærum
Liga Europy 3 runda Kwalifikacyjna, mecz nr 1.
Widzów: 9378

[157] Stabaek – Artmedia [185] 0:0

MoM: A.Mores [A] (8)

Artmedia: Jenco© – Stranianek(76’Hantak), Mores, Krajnik, Mikulic – Sedlak, Kiss, Guede, Cikos(63’David Silva) – Skoryh– Grubjesic(52’Durica)

Odnośnik do komentarza

Po powrocie do kraju Skoryh, który uskarżał się na ból kostki udał się na prześwietlenie, wrócił z niewesołą miną gdyż okazało się, że będzie musiał pauzować przez około miesiąc.

 

Obie drużyny przystąpiły do meczu w nienajlepszej kondycji. Była to dla nas szansa, gdyż pełno było indywidualnych błędów. Świetnej szansy w 26 minucie nie wykorzystał Cikos po idealnym podaniu Skutki. Chwilę później odpowiedzieli goście, oni jednak zrobili to skuteczniej i Halenar uzyskał trafienie. Do wyrównania mógł doprowadzić Krajnik, ale jego strzał głową otarł się o poprzeczkę i wyszedł poza boisko. Niewiele brakło a Halenar dołożyłby drugie trafienie. Po uderzeniu z 17 metrów Jenco w sobie tylko wiadomy sposób przeniósł końcami palców futbolówkę nad bramką. W końcówce zaostrzyła się gra i obie drużyny kończyły mecz w dziesięciu. W doliczonym czasie Grubjesic był blisko zdobycia gola, ale jego strzał zatrzymał Putnocky.

 

1.8.2010, Pasienky, Bratysława
Corgon Liga [3/33]
Widzów: 7331

[7] Artmedia – Slovan [1] (0:1)

33’ J.Halenar [s] 0:1

MoM: I.Chansa [s] (8)

Artmedia: Jenco© –  Stranianek(59’Hantak), Mores, Krajnik, Mikulic – Sedlak, Kiss, Guede(46’Majoros), Cikos(71’David Silva) – Skutka – Grubjesic 

Odnośnik do komentarza

Rywalizację w Pucharze Słowacji rozpoczniemy (i być może zakończymy) meczem ze Starą Lubovną.

 

Pierwsza połowa spotkania rewanżowego to niemal wierna kopia wydarzeń z przed tygodnia. Ciągłe ataki Norwegów z trudem powstrzymywane przez Jenco co chwila przyprawiały kibiców o palpitację serca. Druga cześć meczu przebiegała już nieco spokojniej, choć prawdopodobnie gdybym w porę nie zdecydował się na zmianę Dovicovicia sędzia po kolejnym złośliwym faulu samemu wysłałby go do szatni. Kiedy obie drużyny powoli przygotowywały się na dogrywkę Durica był blisko zaskoczenia wysuniętego bramkarza strzałem głową z 20 metrów. Warto podkreślić, że asystentem tej bramki byłby Jenco, który długim wykopem uruchomił naszego snajpera. W ostatnich sekundach doliczonego czasu gry Stenvoll otrzymał drugą żółtą kartkę za zatrzymanie faulem obiecującej kontry. Dopiero kiedy rywale grali w osłabieniu zaczęliśmy częściej przedostawać się pod pole karne rywali. W 107 minucie kibice poderwali się kiedy ich zdaniem Sedlak był podcinany w polu karnym, arbiter tylko uśmiechnął się i kazał wstać naszemu skrzydłowemu. Próbowaliśmy za wszelką cenę strzelić bramkę w dogrywce , ale zmęczenie dało się we znaki i do rozstrzygnięcia były potrzebne rzuty karne. Trzeba przyznać, że wykonywanie jedenastek przysporzyło trudności obu drużynom, ale koniec końców to do naszej drużyny uśmiechnęło się szczęście, bohaterem Jenco, który obronił 2 jedenastki i można powiedzieć w pojedynkę zapewnił nam awans do następnej fazy.

 

5.8.2010, Pasienky, Bratysława
Liga Europy 3 runda Kwalifikacyjna, mecz nr 2.
Widzów: 3704

[185] Artmedia – Stabaek [157] 0:0 0:0d. 2:1k

90+3 T. Stenvoll [s] Cz.K 

Rzuty Karne:

Artmedia: 

P. Sedlak – gol   		                       
K.Guede – obroniony                  	
E. Cikos – gol     								
M. Mikulic – poprzeczka                	
P.Durica – obroniony            	

Stabaek:

K.Onstad – słupek
M.Diskerud  – obroniony
B.Convey – gol
J.I.Hoiland  – obroniony
V.P.Gunnarson – obok bramki

MoM: B. Convey [s] (9)

Artmedia: Jenco© – Stranianek(70’Hantak), Mores, Sedivy, Mikulic – Sedlak, Dovicovic(55’Kiss), Guede, David Silva(46’Cikos) – Skutka – Durica

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...