Skocz do zawartości

Jagiellonia @ FM 2011, FM 2012


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Bramkarz Jagiellonii Białystok Rafał Gikiewicz został przesunięty do zespołu Młodej Ekstraklasy, poniesie również karę finansową. Powód? Lekceważenie obowiązków.

 

Gikiewiczowi, który rywalizował o miejsce w bramce Jagiellonii z Grzegorzem Sandomierskim, nie spodobało się, że to właśnie Sandomierski był numerem jeden w spotkaniu eliminacji do Ligi Europejskiej z Árisem.

 

- Nie może tak być, że na ławce rezerwowych siedzą doświadczeni piłkarze jak Hermes czy Marcin Burkhardt, a największe pretensje zresztą nieuzasadnione zgłasza 22-letni Gikiewicz i ostentacyjnie traktuje swoje obowiązki. Wyraźnie lekceważy polecenia sztabu szkoleniowego - powiedział jeden z działaczy Jagiellonii.

 

 

źródło: Przegląd Sportowy

 

Wysoka Ambicja i Temperament, niski Profesjonalizm? Mi osobiście Gikiewicz mocno przypomina Małeckiego charakterem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 11 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Nie ma tematu pod FM-a 12, więc piszę tutaj. Moim zdaniem Frankowski powinien mieć wyższe umiejętności niż w FM-ie 10 (CA na poziomie 115). On w każdym kolejnym meczu pokazuje, że jest o klasę lepszym zawodnikiem niż choćby Gikiewicz, Janczyk, czy Saganowski, którzy w FM-ie ma prawie takie samo CA jak Frankowski. Proponowałbym jakieś 125, czyli tyle ile mają mniej więcej w grze Smolarek, Robak, czy Nowak, od których przecież i tak jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dodać miejsce urodzenia: Czesław Michniewicz - Brzozówka /Berezovka/ (Białoruś) - i (?) drugie obywatelstwo białoruskie

Zmienić common name Thiago Rangel na Cionek, bo tak ma na koszulce i tak jest znany, Thiago Rangelem to on był za czasów Serie C Brasileirao

Mocno obniżyć Jarosława Latę (wiem że odszedł ale jako że jest wolnym graczem to chyba Ty go opracowujesz FYM?), a obecnie jest czołowym lewym obrońcą ligi

Makuszewskiemu szybkość zwiększyć i Pawłowskiemu (jednemu i drugiemu)

Andrius Skerla zakończył karierę reprezentacyjną

El-Mehdi Sidqy nie jest stoperem, tylko lewym obrońcą mogącym grać stopera. Proponuję DL 20 DC 15. To odważny zawodnik nie bojący się pojedynków jeden na jeden i niekonwencjonalnych zagrań, mimo nieco pokracznego stylu. Tak więc flair wysokie technika niezła, szybkość kiepska...

Odnośnik do komentarza

Vami, primo pliki poszły do Gietza jeszcze w sierpniu więc ewentualne zmiany może wprowadzić tylko on. Secundo, Skerla nie zakończył kariery reprezentacyjnej. Był powołany choćby na te ostatnie spotkania. Tercio, jestem na 99% pewien, że Mido ma DL 20 i DC 15.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

W tym roku widzę brak piratów spowodował marazm nawet w dziale researchu/błędów w DB.

 

Zagrałem pół sezonu Jagiellonią i oto moje spostrzeżenia;

 

1) youth recruitment 19 ?! SRSLY?! tyle samo ma... Ajax Amsterdam :kurtyna_milczenia:

2) Thiago Cionek ma global bana do sierpnia, co powoduje, iż nie może grać w europejskich pucharach - de facto zawieszony był na 6 spotkań ale ligowych

3) tenże sam Thiago powinien mieć obywatelstwo Polskie (dostał je po zatwierdzeniu bazy chyba, więc to już nie wina FYMa)

4) i raz jeszcze Cionek - na początku jest w rezerwach - albo wina global bana albo reputacji

5) Norambuena owszem - jak pisałem - ma obywatelstwo palestyńskie, ale trzeba mu dać declared for Chile

6) w zakładce regional divisions skoro jest w edytorze dodana III liga, należy dać 4 poziom i grupę odpowiednią (podlaską)

7) Hermes declared for Brazil, bo można go powołać po paru tygodniach do polskiej kadry

8) dlaczego Tofil jako jedyny z juniorów ma stałe PA?

9) do favorite people można dodać Wojtka Kobeszkę

10) do disliked Roberta Szczota, Łukasza Załuskę, Łukasza Trudnosa

11) dział club legends jest pusty... fajnie by było zrobić parę non-playerów coachów na free (de facto pracujących gdzieś niżej) typu Ryszard Ostrowski, dodać tu Kobeszkę i Frankowskiego

12) team cup history puste...

 

To tyle ;)

Odnośnik do komentarza

1) youth recruitment 19 ?! SRSLY?! tyle samo ma... Ajax Amsterdam :kurtyna_milczenia:

2) Thiago Cionek ma global bana do sierpnia, co powoduje, iż nie może grać w europejskich pucharach - de facto zawieszony był na 6 spotkań ale ligowych

3) tenże sam Thiago powinien mieć obywatelstwo Polskie (dostał je po zatwierdzeniu bazy chyba, więc to już nie wina FYMa)

4) i raz jeszcze Cionek - na początku jest w rezerwach - albo wina global bana albo reputacji

5) Norambuena owszem - jak pisałem - ma obywatelstwo palestyńskie, ale trzeba mu dać declared for Chile

6) w zakładce regional divisions skoro jest w edytorze dodana III liga, należy dać 4 poziom i grupę odpowiednią (podlaską)

7) Hermes declared for Brazil, bo można go powołać po paru tygodniach do polskiej kadry

8) dlaczego Tofil jako jedyny z juniorów ma stałe PA?

9) do favorite people można dodać Wojtka Kobeszkę

10) do disliked Roberta Szczota, Łukasza Załuskę, Łukasza Trudnosa

11) dział club legends jest pusty... fajnie by było zrobić parę non-playerów coachów na free (de facto pracujących gdzieś niżej) typu Ryszard Ostrowski, dodać tu Kobeszkę i Frankowskiego

12) team cup history puste...

 

To tyle ;)

 

 

1. Skala jest krajowa, odpowiada za to kto zgarnie juniora z puli krajowej, nie przydzielanej do konkretnego klubu. Jeżeli spojrzysz w bazę, zobaczysz że w każdym kraju jest jeden lub więcej zespół z "20". Nie jest to błąd.

2. Racja

3. Nie jest to wina FYMa, dostał je kilka dni temu. Uwzględnione w moim uaktualnieniu wydanym w dniu premiery.

4. Wina bana, oczywiście. Tak samo ma część kontuzjowanych zawodników, nie jest to błąd.

5. Skąd mieliśmy o tym wiedzieć?

6. W edytorze można sobie dodać i siódmą ligę, w grze jest tylko II liga wschód - zachód i ta jest przydzielona. Nie jest to błąd.

7. To nie jest nasz problem - jeżeli dostanie obywatelstwo to będzie można go powołać, czemu nie? Nie wypowiadał się na ten temat i nasze zgadywanki były nie w porządku. Dotyczy wszystkich graczy w bazie, nie było deklaracji albo drugiego obywatelstwa, nie ma ustawionego Declared for.

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo i co można też wyszukać na necie to Damian Tofil, Michał Fidziukiewicz, Patryk Gondek i Mariusz Gogol nie są już zawodnikami Jagi, pierwszy wrócił do Torunia i chyba nie gra nigdzie, drugi jest zawodnikiem Dąbu (albo Dębu, zawsze mam z tym problem) Dąbrowa Białostocka, Gondek gra w Płomieniu Ełk a Gogol nie gra nigdzie.

Damian Wojnarowski już bodajże od 2 lat leczy kontuzje i końca temu nie widać.

 

Przeglądając kadry MESA innych drużyn to jednak Jaga wygląda dosyć blado, może warto byłoby dodać do bazy kilku nowych zawodników ?

 

Wybaczcie że post pod postem ale nie moge edytować - Tofil gra w Noteciance Pakość.

Odnośnik do komentarza

Tutaj jest ten problem że nie wiemy czy dany zawodnik jest wypożyczony do niższej ligi czy sprzedany - przyjęliśmy kulawą zasadę że zawodnicy wypożyczeni np, do niegrywalnego zespołu III albo IV ligi zostają w bazie zespołu macierzystego - możliwe że to jest taka sytuacja. Inaczej musielibyśmy ich tymczasowo usuwać z bazy, nie byliby dostępni dla nikogo.

Odnośnik do komentarza

Akurat co do Fidziukiewicza i Tofila mam pewność że są to transfery stałe wiec można ich wrzucić na "free agents" :)

 

Co do Fidziukiewicza to jest pewność ale wypożyczenia http://www.wspolczes...ORT03/935151249 do drużyny z Dębu :)

 

Czytałem gdzieś że jest wolnym zawodnikiem i że ostatecznie przygarnął go Dąb wiec przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Odnośnik do komentarza

Z Fidziukiewiczem się kontaktowałem w sprawie jego przynależności klubowej więc miałem pewność, że jest wypożyczony.

 

Przeglądając kadry MESA innych drużyn to jednak Jaga wygląda dosyć blado, może warto byłoby dodać do bazy kilku nowych zawodników ?

 

W bazie jest każdy zawodnik ME, który był do niej zgłoszony w dniu oddania bazy do SI więc nie wiem o co Ci chodzi z dodaniem nowych zawodników.

 

 

10) do disliked Roberta Szczota, Łukasza Załuskę, Łukasza Trudnosa

 

 

Bez przesady. Aż tak nie podpadli żeby zasłużyć na wpis.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...