Skocz do zawartości

Karty Muzyczne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

"DirectSound driver v2.2.10 error" "Bad DirectSound driver.please install proper drivers or select another device in configuration. Error code: 88780078"

 

Wczoraj ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczył mi taki komunikat...Do tego czasu wszystko było jak należy, a teraz komputer w ogóle nie wykrywa karty dzwiękowej...Instalowanie sterowników nie pomaga...Czy jest możliwe, że karta jest uszkodzona...?

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Jakis czas temu w trakcie rozmowy na skype glos wychodzacy odemnie...przestal dochodzic do odbiorcy. Restart, sprawdzenie w rejestratorze dzwieku, skype-mojego glosu nie slychac. Zmiana microfonu i nadal nic. Znajmomy mial podobny problem i pomogl zakup taniej karty muzycznej zamiast zintegrowanej ktora ja rowniez mam. Kupilem wiec cos taniego za 30pln, wgralem stery i teraz tak: jak ustawic by dzwiek szedl przez ta karta a nie przez zitegrowana?

Odnośnik do komentarza
Jakis czas temu w trakcie rozmowy na skype glos wychodzacy odemnie...przestal dochodzic do odbiorcy. Restart, sprawdzenie w rejestratorze dzwieku, skype-mojego glosu nie slychac. Zmiana microfonu i nadal nic. Znajmomy mial podobny problem i pomogl zakup taniej karty muzycznej zamiast zintegrowanej ktora ja rowniez mam. Kupilem wiec cos taniego za 30pln, wgralem stery i teraz tak: jak ustawic by dzwiek szedl przez ta karta a nie przez zitegrowana?

Wyłączyć zintegrowaną z poziomu BIOSu. :>

Odnośnik do komentarza
Jakis czas temu w trakcie rozmowy na skype glos wychodzacy odemnie...przestal dochodzic do odbiorcy. Restart, sprawdzenie w rejestratorze dzwieku, skype-mojego glosu nie slychac.

 

A ja mam podobna sytuację. Też głos nie dochodzi do odbiorcy. Mikrofon jest sprawny, i ja go słyszę w głośnikach (jeżeli nie mam go wyciszonego w ustawieniach), jednak ten głos nie jest rejestrowany. Co mogę na to poradzić?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Obeznanych w temacie prosze o porade: po burzy moja karta dzwiekowa Realtek AC 97 nie zamierza wspolpracowac (zapewne uszkodzenie mechaniczne - reaguje na podlaczanie kabli, ale nic nie odtwarza). Bylbym wdzieczny za porade, co kupic w zamian. Podobne parametry, nie mam wygorowanych wymagan - podlaczam do niej przez standardowy kabel stara wieze Sony i slucham glownie mp3/wma.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Krótka piłka: doskwiera mi dźwięk ze zintegrowanej dzwiekówki więc przymierzam się do zakupu dźwięku z prawdziwego zdarzenia.

Na alledrogo wyszukałem sobie Creative Audigy 2 ZS Gold. Czy to warta ceny inwestycja? (150-200 zł).

Dźwięku nie obrabiam, ale słuch mam niezły :D więc zależy mi na możliwie wysokiej jakości dźwięku.

Odtwarzanie dźwięku na głośnikach (przymierzam się do kupna) (rzadziej) lub na słuchawkach Sennheisera (częściej).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...