Skocz do zawartości

Karty Muzyczne


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam Audigy to nowsza technologia :roll: Mają tam jakieś bajery z znajdywaniem utraconych danych w jakości dzwięku zdaje się, kiedyś czytałem o tym, ale głowy nie dam. Pogoogluj trochę, a szybko będziesz miał dobre rozeznanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podobne pytanie, jak użytkownik Buffu, ale może zacznę od początku, dziś, gdzieś tak od godziny 16:30 przestał mi dźwięk działać, w ogóle, nic a nic, ikonka do regulacji głośności jest, gdy włączam winampa czy coś innego, to pokazuje, że wyświetla dźwięk, tylko z jednym ale, nie słychać go, regulacje dźwięku itp. wszystko jest dobrze zrobione. Głośniki te co mam jak i inne, są podłączone oraz sprawne. Próbowałem przeinstalować sterownik, ale nic, a co najlepsze, gdy chcę go odinstalować, to się... komputer restartuje, a sterownik, jak był, tak jest. Moja karta to Realtek AC'97 Audio. Czy ktoś wie może jaka jest przyczyna? Proszę o pomoc. :(

 

P.S. Przywracanie systemu nic nie daje, a problem w sumie zaczął się pojawiać... po instalacji CM'a 01/02, znaczy się, chciałem uruchomić save, ale był na ver.3.9.60, a wersja aktualna gry, była 3.9.68, potem zaczęły się różne rzeczy dziać i właśnie między innymi dźwięk padł... ;(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry :].

 

Może mnie kto tu jeszcze pamięta, wracam bo mam kłopot z wyborem głośników + karty.

 

Żeby nie zakładać nowego tematu piszę tutaj ^^

 

 

Interesuje mnie tylko i wyłącznie zestaw 5.1, do słuchania muzyki i grania głównie, filmów raczej nie oglądam. Polecono mi GŁOŚNIKI CREATIVE 5.1 INSPIRE T6100, znajomy to ma i dźwięk jest całkiem fajny.. Mówił mi że do " creativów " trzeba jeszcze dołożyć kartę dźwiękową, prawda?

 

Chciałbym jakieś fajne porady, na co się zdecydować, co będzie najlepsze do w/w celów, kwota do ~400zł.

 

Można ewentualnie troszkę przekroczyć ale z umiarem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...