Skocz do zawartości

Liga NOS


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy później...
Sporting Clube de Portugal - polski fanpage
14 min ·
Oficjalnie: Lucas Silva z Realu z którym byliśmy o milimetry od podpisania kontraktu kończy karierę sportową z powodu wady serca.
Tam gdzie zawiedli lekarze Olympique Marsylia i Realu, tam nasz lekarz, dr Varandas być może uratował życie Lucasowi. Szkoda, że nie stanie się naszym zawodnikiem to oczywiste, ale zdrowie i życie ważniejsze, tym bardziej że już na naszym polu ligowym był przypadek śmierci na boisku (Miklos Feher-Benfica).

 

No cóż, brawa dla lekarzy Sportingu, bo może udało się uniknąć kolejnej tragedii na boisku.

Odnośnik do komentarza

 

 

Sporting Clube de Portugal - polski fanpage

14 min ·

Oficjalnie: Lucas Silva z Realu z którym byliśmy o milimetry od podpisania kontraktu kończy karierę sportową z powodu wady serca.

Tam gdzie zawiedli lekarze Olympique Marsylia i Realu, tam nasz lekarz, dr Varandas być może uratował życie Lucasowi. Szkoda, że nie stanie się naszym zawodnikiem to oczywiste, ale zdrowie i życie ważniejsze, tym bardziej że już na naszym polu ligowym był przypadek śmierci na boisku (Miklos Feher-Benfica).

 

No cóż, brawa dla lekarzy Sportingu, bo może udało się uniknąć kolejnej tragedii na boisku.

Jednorazowy przypadek, nic nu nie jest, oficjalnie to ogłosił ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie odwrotnie lad, ktoś taki jest już powiedzmy "oswojony" ze śmiercią, więc jak dostanie coś dożywotnio to wie, że go nie opuszczą do końca, a jakby dostał sto lat to by mógł powiedzieć, że przecież tyle to ja nie dożyję...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj Sporting pokonał Porto w portugalskim klasyku. Niestety widziałem tylko pierwszą połowę, choć później już goli nie było także niby nic nie straciłem ;). Sam mecz fantastyczny, świetne tempo, sporo się działo. Po meczu Slimani się popłakał, bo na 90% to jego ostatnie spotkanie na Jose Alvalade. Algierczyk pewnie wzmocni West Ham. To drugie znaczące osłabienie w ostatnich dniach po stracie Joao Mario. O ile aktualnego Mistrza Europy ma kto zastąpić to z Islamem już gorzej. Oficjalnie klepnięto Dosta, ale to chyba nie ten rozmiar kapelusza jednak :/. Może ten Castaignos coś dobrego da, ma 23 lata dopiero, a swego czasu za wielki talent uchodził.

Odnośnik do komentarza

A to jest możliwe, ale większość informacji jednak dotyczy WHU. Generalnie to Islam w Premier League powinien sobie poradzić. Martwi mnie tylko brak jego zastępcy, bo tu już nie jest kolorowo, a Sporting w tym okienku sprowadził już pięciu napastników. Niestety żaden mnie nie przekonuje i to nie jest ta klasa, choć Dost w słabszej lidze może mimo wszystko strzelać dość regularnie. Taki Spalvis to kontuzję wyleczy w styczniu, a tegoroczny nabytek :keke:.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...