Skocz do zawartości

Mecze w TV


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy później...

http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,20090158,euro-2016-znamy-ceny-pakietow-w-cyfrowym-polsacie-na-mistrzostwa.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

 

Polsat ogłosił ceny za Euro 2016 na swojej platformie. Śmiechłem na darmowa opcje za 24 miesiące przedłuzenia umowy, no i jednak 79zł wydaje mi się dosyć nie tanią opcją :-k

 

Spodziewałem się góra 50zł...

Odnośnik do komentarza

Teraz jak tak na to patrzę, to np. tutaj jest to tak wyjaśnione:

 

"Pakiet - będziesz miał/a dostęp do wszystkich wydarzeń w pakiecie, na trzech urządzeniach z IPLĄ, w wybranym okresie czasu dla podanego loginu."

 

nie wiem, czy "w wybranym okresie czasu" można interpretować, że w jednym czasie na trzech różnych urządzeniach. Trzeba by było to dokładniej spawdzić lub podpytać pomoc IPLI.

Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,20090158,euro-2016-znamy-ceny-pakietow-w-cyfrowym-polsacie-na-mistrzostwa.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

 

Polsat ogłosił ceny za Euro 2016 na swojej platformie. Śmiechłem na darmowa opcje za 24 miesiące przedłuzenia umowy, no i jednak 79zł wydaje mi się dosyć nie tanią opcją :-k

 

Spodziewałem się góra 50zł...

Co miesiac place CP 69,90 i mam oczywiscie pakiet sportowy. Jezeli potwierdzi sie, ze mimo posiadania pakietu sportowego nie bede mogl ogladac tych dodatkowych kanalow, to w sierpniu (kiedy skonczy mi sie umowa z Plusem, ktory jest polaczony z umowa CP) koncze wspolprace z Plusem i z CP, bo to kurestwo w bialy dzien.

Odnośnik do komentarza

Z tym kupowaniem pakietu przez 3 osoby się jednak zagalopowałem, bo tak mi napisali z IPLI:

 

Pragniemy wyjaśnić, że:
1) Do konta mogą być przypisane trzy dowolne urządzenia (takie jak aplikacja na PC, strona www, Smart TV czy urządzenie mobilne).
2) Jednocześnie można być zalogowanym na dwóch urządzeniach. Po 24 godzinach od wylogowania na jednym z tych urządzeń można zalogować się na trzecie urządzenie.
3) W przypadku kanałów TV ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany kanał można jednocześnie odtwarzać tylko na jednym urządzeniu. Ten sam kanał można uruchomić na innym urządzeniu po upływie dwóch godzin od zakończenia odtwarzania na pierwszym urządzeniu.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...