Skocz do zawartości
Zapraszamy do nominowania swoich kandydatów, którzy przez najbliższe pół roku mieliby być moderatorami na Forum
TEMAT DO NOMINACJI

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam zasady tematu. Podajemy datę, godzinę, stację telewizyjną i drużyny pomiędzy którymi rozgrywany jest mecz.

 

Taka mała legenda dla tych, którzy nie rozpoznają podstawowych skrótów polskich stacji TV:

C+ - Canal+

C+S - Canal+ Sport

C+S2 - Canal+ Sport2

PS - Polsat Sport

PSE - Polsat Sport Ekstra

OSTV - Orange Sport

nS - nSport

 

 

Mistrzostwa Świata 2010 RPA

 

Dla wszystkich podaję pełną rozpiskę transmisji meczów MŚ RPA 2010. Żeby w przyszłości nie było niepotrzebnych pytań. Wszystkie mecze pokaże na żywo TVP oraz sport.tvp.pl

 

Mecze emitowane w TVP1 i TVP2 będą transmitowane równolegle w TVP Sport. Wyjątkiem będzie ostatnia faza grupowa, kiedy spotkania rozgrywane będą w tym samym czasie - wtedy TVP Sport pokaże mecze, których nie będzie transmitowała Jedynka bądź Dwójka. Pozostałe mecze będzie można obejrzeć w retransmisji.

 

Wszystkie 56 meczów emitowanych w TVP1 i TVP2 będzie transmitowane równolegle w kanale TVP HD w jakości High Definition. Pozostałe 8 TVP HD pokaże w retransmisji.

 

Mecze mundialu 2010 komentować będą: Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Tomasz Jasina, Jacek Jońca, Michał Zawacki

 

Studio w Warszawie poprowadzą: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz, Maciej Kurzajewski, Jacek Kurowski, Rafał Patyra

 

W studiu pojawią się goście i eksperci, a wśród nich m.in.: Zbigniew Boniek, Władysław Żmuda, Antoni Piechniczek, Jerzy Engel, Jacek Gmoch, Andrzej Juskowiak, Maciej Szczęsny

 

Pełna rozpiska transmisji i retransmisji jest do pobrania tutaj. Poniżej zamieszczam plan transmisji:

 

 

11 czerwca 2010

16:00 A RPA - Meksyk TVP2

20:30 A Urugwaj - Francja TVP1

 

12 czerwca 2010

13:30 B Korea Południowa - Grecja TVP1

16:00 B Argentyna - Nigeria TVP2

20:30 C Anglia - USA TVP2

 

13 czerwca 2010

13:30 C Algieria - Słowenia TVP1

16:00 D Serbia - Ghana TVP2

20:30 D Niemcy - Australia TVP1

 

14 czerwca 2010

13:30 E Holandia - Dania TVP1

16:00 E Japonia - Kamerun TVP2

20:30 F Włochy - Paragwaj TVP1

 

15 czerwca 2010

13:30 F Nowa Zelandia - Słowacja TVP1

16:00 G Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia TVP2

20:30 G Brazylia - Korea Północna TVP1

 

16 czerwca 2010

13:30 H Honduras - Chile TVP1

16:00 H Hiszpania - Szwajcaria TVP2

20:30 A RPA - Urugwaj TVP2

 

17 czerwca 2010

13:30 B Argentyna - Korea Południowa TVP1

16:00 B Grecja - Nigeria TVP2

20:30 A Francja - Meksyk TVP2

 

18 czerwca 2010

13:30 D Niemcy - Serbia TVP1

16:00 C Słowenia - USA TVP2

20:30 C Anglia - Algieria TVP1

 

19 czerwca 2010

13:30 E Holandia - Japonia TVP1

16:00 D Ghana - Australia TVP2

20:30 E Kamerun - Dania TVP2

 

20 czerwca 2010

13:30 F Słowacja - Paragwaj TVP1

16:00 F Włochy - Nowa Zelandia TVP2

20:30 G Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej TVP1

 

21 czerwca 2010

13:30 G Portugalia - Korea Północna TVP1

16:00 H Chile - Szwajcaria TVP2

20:30 H Hiszpania - Honduras TVP1

 

22 czerwca 2010

16:00 A Francja - RPA TVP2

16:00 A Meksyk - Urugwaj TVP SPORT

20:30 B Grecja - Argentyna TVP1

20:30 B Nigeria - Korea Południowa TVP SPORT

 

23 czerwca 2010

16:00 C Słowenia - Anglia TVP1

16:00 C USA - Algieria TVP SPORT

20:30 D Ghana - Niemcy TVP2

20:30 D Australia - Serbia TVP SPORT

 

24 czerwca 2010

16:00 F Słowacja - Włochy TVP1

16:00 F Paragwaj - Nowa Zelandia TVP SPORT

20:30 E Kamerun - Holandia TVP2

20:30 E Dania - Japonia TVP SPORT

 

25 czerwca 2010

16:00 G Portugalia - Brazylia TVP2

16:00 G Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej TVP SPORT

20:30 H Chile - Hiszpania TVP1

20:30 H Szwajcaria - Honduras TVP SPORT

 

26 czerwca 2010 - 1/8 finału

16:00 A1: 1. A - 2. B TVP1

20:30 A3: 1. C - 2. D TVP2

 

27 czerwca 2010 - 1/8 finału

16:00 A4: 1. D - 2. C TVP2

20:30 A2: 1. B - 2. A TVP1

 

28 czerwca 2010 - 1/8 finału

16:00 A5: 1. E - 2. F TVP2

20:30 A7: 1. G - 2. H TVP1

 

29 czerwca 2010 - 1/8 finału

16:00 A6: 1. F - 2. E TVP2

20:30 A8: 1. H - 2. G TVP1

 

2 lipca 2010 - 1/4 finału

16:00 V3: zwycięzca A5 - zwycięzca A7 TVP2

20:30 V1: zwycięzca A1 - zwycięzca A3 TVP1

 

3 lipca 2010 - 1/4 finału

16:00 V2: zwycięzca A2 - zwycięzca A4 TVP1

20:30 V4: zwycięzca A6 - zwycięzca A8 TVP2

 

6 lipca 2010 - 1/2 finału

20:30 H1: zwycięzca V1 - zwycięzca V3 TVP1

 

7 lipca 2010 - 1/2 finału

20:30 H2: zwycięzca V2 - zwycięzca V4 TVP2

 

10 lipca 2010 - mecz o 3. miejsce

20:30 przegrany H1 - przegrany H2 TVP2

 

11 lipca 2010 - FINAŁ

20:30 wygrany H1 - wygrany H2 TVP1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

03.06:

 

Hiszpania - Korea Płd. (18:00, Polsat Sport & TVE International)

Włochy - Meksyk (19:15, NT1 & Rai Uno)

Niemcy - Bośnia i Hercegowina (20:30, ARD Das Erste)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

5 czerwca 2010

14:00 Holandia - Węgry; Polsat Futbol

17:00 Widzew Łódź - Górnik Zabrze; TVP Sport

23:30 Flamengo - Goiás; SportKlub

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Dziś

 

22:00 Hiszpania-Polska, TVP1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

07.08.2010 r

17:00 Legia- Arsenal nsport, TVN Warszawa

17:45 Bayern - Schalke ARD (201 kanał w cyfrze) Superpuchar Niemiec

 

 

08.08.2010r

 

4:30 Los Angeles Galaxy -Real Madryt ZDF

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

10.08:

 

Augsburg - Stuttgart 20:15, DSF vel Sport 1 Germany (Astra)

Anglia U21 - Uzbekistan U21 20:30, Sportklub

Chesterfield - M'boro 20:45, Sportklub+

Włochy - WKS 20:45, Polsat Sport & Rai Uno

 

11.08:

 

USA - Brazylia 2:00, Polsat Sport

Kazachstan - Oman 16:00, Al Jazeera Sport Global (HB)

Rosja - Bułgaria 17:00, ORT Perviy (HB)

Azerbejdżan - Kuwejt 18:00, AzTV (HB)

Islandia U21 - Niemcy U21 18:15, DSF vel Sport 1 Germany (Astra)

Francja U21 - Belgia U21 18:15, Direct 8 (HB)

Szwecja - Szkocja 20:00, Polsat Sport HD

Ukraina - Holandia 20:00, Polsat Sport Extra

Dania - Niemcy 20:30, ZDF (Astra)

Polska - Kamerun 20:30, TVP1 & TVP Sport

Irlandia - Argentyna 20:45, Polsat Sport

Anglia - Węgry 21:00, Sportklub

Norwegia - Francja 21:15, Polsat Futbol

Meksyk - Hiszpania 22:00, ZDF (Astra) [tylko druga połowa]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

13.08.2010 r

20:55 Bayern Monachium - Real Madryt Mecz Towarzyski

ZDF (kanał 201 w cyfrze)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Piątek - 20 sierpnia 2010

 

17:45 Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin; Orange Sport

18:00 Podbeskidzie Bielsko Biała - Odra Wodzisław; TVP Sport

20:00 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa; Canal+ Sport, Orange Sport

20:30 Bayern - Wolfsburg; Eurosport 2

20:30 Sint-Truiden - Standard Liege; SportKlub

 

Sobota - 21 sierpnia 2010

 

13:15 Coventry City - Derby County; SportKlub

14:00 Spartak Moskwa - Tom Tomsk; Polsat Futbol

14:45 GKS Bełchatów - Ruch Chorzów; Orange Sport

15:30 Hoffenheim - Werder Brema; Eurosport 2

16:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków; Canal+ Sport

16:00 Norwich - Swansea; SportKlub

17:00 Polonia Bytom - Korona Kielce; Orange Sport

18:15 Wigan - Chelsea; Canal+ Sport

18:30 Hamburg - Schalke 04; Eurosport 2

18:45 Vitesse - Twente; Polsat Futbol

19:15 Arka Gdynia - Górnik Zabrze; Orange Sport

20:00 Lokeren - Anderlecht; SportKlub

20:30 Barcelona - Sevilla; TVP Sport

20:45 Ajax - Roda; Polsat Futbol

21:00 Auxerre - Valenciennes; Canal+ Sport 3, Orange Sport Info

22:15 Nacional Madeira - Benfica; Orange Sport

23:30 Botafogo - Avaí; SportKlub

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Piątek - 27 sierpnia 2010

 

17:45 Korona Kielce- Cracovia Kraków; Orange Sport

18:00 Sevastopol - Vorskla; Polsat Futbol

20:00 Legia Warszawa - GKS Bełchatów; Canal+ Sport; Orange Sport

20:30 Kaiserslautern - Bayern Monachium; Eurosport 2

20:45 Atlético Madryt - Inter Mediolan; Polsat, nSport

 

Sobota - 28 sierpnia 2010

 

12:00 Vissel Kobe - FC Tokyo; Eurosport 2

13:45 Blackburn - Arsenal; Canal+ Sport

14:45 Wisła Kraków - Polonia Bytom; Orange Sport

15:30 Schalke 04 - Hannover 96; Eurosport 2

16:00 ŁKS Łódź - Górnik Łęczna; TVP Sport

16:00 Derby County - Queens Park Rangers; SportKlub+

17:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław; Orange Sport

18:15 Widzew Łódź - Polonia Warszawa; Canal+ Sport

18:30 Manchester United - West Ham United; Canal+ Sport 2

18:30 St Pauli - Hoffenheim; Eurosport 2

18:45 Spartak Moskwa - Rubin Kazań; Polsat Futbol

19:15 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia; Orange Sport

20:00 Malaga - Valencia; Canal+ Sport 3

20:00 Anderlecht - Zulte Waregem; SportKlub+

20:45 Roma - Cesena; Canal+ Sport 2

23:30 Internacional - Botafogo; SportKlub

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

03.09:

 

Armenia - Irlandia 17:00, Armenia 1TV (HB)

Bośnia i Hercegowina U21 - Włochy U21 17:00, RaiTre (HB)

Kazachstan - Turcja 18:00, Polsat Sport

Ukraina U21 - Francja U21 18:30, Direct 8 (HB)

Czechy U21 - Niemcy U21 18:30 Sport 1 (ex DSF, Astra)

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 19:00, TVP Sport

Portugalia U21 - Anglia U21 19:00, RTP International (HB)

Szwecja - Węgry 20:00, Polsat Sport Extra

Estonia - Włochy 20:30, Rai Uno (HB)

Belgia - Niemcy 20:45, ARD Das Erste (Astra)

Lichtenstein - Hiszpania 20:45, Polsat Sport

Anglia - Bułgaria 21:00, Sportklub

Francja - Białoruś 21:00, Orange Sport

Portugalia - Cypr 21:45, RTP International (HB)

 

04.09:

 

Milton Keynes Dons - Hartlepool Utd 13:15, Sportklub

Polska - Ukraina, 17:00, TVP 1 & TVP Sport

Tunezja - Malawi 22:30, Tunisie 7 (HB)

Maroko - Republika Środkowej Afryki 23:00, Arryadia (HB)

Corinthians - Goias 23:30, Sportklub

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

wtorek 21.09

19:00 Puchar Polski, Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (na żywo); TVN TURBO

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

17:55 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin TVN Turbo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Mecz Lecha w czwartek będzie do obejrzenia gdzieś poza TV4? Ipla może?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Wie ktoś czy na cyfrze + będę miał możliwość obejrzenia meczu Mazembe - Inter ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Na TVP Sport będzie ten mecz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

mecz jest na pewno na Orange Sport. w programie tvp sport nie widzę tego meczu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Środa 09.02.2011

 

Francja - Brazylia, Polsat Futbol 21:00

 

Pozycja obowiązkowa w obliczu potencjalnej kopaniny Polaków z Norwegami ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Środa 09.02.2011

 

20:15 Dania - Anglia Orange sport Info

 

21:30 Hiszpania - Kolumbia Orange Sport

 

 

 

 

na TVP Sport retransmisja po meczu Polaków

 

Niemcy - Włochy i o 1 w nocy Portugalia - Argentyna. Ten drugi mecz na żywo RTP International na żywo o 21. Kanał jest FTA z Hot Birda. Do tego mecz Niemcy - Włochy na zywo na kanale TVP HD o 20:45.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×