Skocz do zawartości

League of Legends


Rekomendowane odpowiedzi

Krótko o grze:

League Of Legends jest grą stworzoną przez Riot Games (http://riotgames.com).

Jest to nowy gatunek gier komputerowych - MOBA czyli Multiplayer Online Battle Arena.

 

Za pierwowzór tego typu gier uważana jest mapa z Warcraft3 - Defence of the Ancients (DotA). Była to początkowo prosta mapa stworzona przez jednego z graczy warcrafta, która z czasem rozwinęła się na tyle aby doczekać się wielkiej popularności. O jej sukcesie świadczą chociażby organizowane "Lan tournaments", czyli turnieje, gdzie gracze z całego świata spotykają się w jednym miejscu aby wziąć udział w zawodach (które często obfitują w nagrody robiące duże wrażenie - sprzęt komputerowy czy sumy pieniędzy wyrażane w tysiącach dolarów - nie każda gra może poszczycić się wydarzeniami organizowanymi z takim rozmachem).

...

Na czym polega League Of Legends? Otóż dostajemy do wyboru gamę bohaterów, z których wybieramy jednego i ruszamy do walki z przeciwnikiem, zdobywamy doświadczenie, kupujemy przedmioty niezbędne do realizacji naszej taktyki, tworzymy własne koncepcje rozwoju bohatera, walczymy przeciwko graczom z całego świata.

 

W grze liczy się refleks, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, percepcja, doświadczenie oraz przede wszystkim zgranie z resztą drużyny. Tworzymy wspólnie strategie, taktyki, znajdujemy słabe punkty przeciwnika i bezwzględnie je wykorzystujemy. Gra jest bardzo szybka, efektowna i nastawiona na maksimum akcji, pojedyncza rozgrywka zajmuje zazwyczaj od 25 do 50 minut i jest pełna pięknych walk i starć obu drużyn, zakończona smutną porażką bądź pamiętnym zwycięstwem.

 

Wybieramy bohatera i gramy 3 na 3 lub 5 na 5 (2 różne mapy). Wbijamy lvl (max 18, przy każdej nowej grze zaczynamy od 1), kupujemy przedmioty. Po każdej walce dostajemy XP (doświadczenie, dzieki któremu możemy dodawać runy, poznawać nowe czary, czy dodawać sobie umiejętności) oraz IP (punkty za które możemy potem kupić w sklepie runy czy nowych bohaterów). Dostępni bohaterowie zmieniają się co tydzień (chyba w środy).

Coż więcej? Jest przednia zabawa, tym bardziej gdy gra się ze znajomymi i można swobodnie komunikować w drużynie :).

Ktoś chce zagrać, zapraszam. Tylko ściągajcie klienta europejskiego (są dwa serwery: USA i EUR) z http://eu.leagueoflegends.com/

 

Mój nick w grze: Vaartcik

Mój referral link: http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4bff045c342e8

 

Download: http://signup.leagueoflegends.com/en/signup/download WYBRAĆ European, Windows

Odnośnik do komentarza

To podaj nick, dodam do znajomych i przy okazji zaproszę na partyjkę jak będziesz online :).

I ładne staty jak na początek, pewno jakimś tankiem grałeś ;), ja cisnę Veigarem i zazwyczaj mam mnóstwo asyst, bo kolega dokańcza tych co ja zacząłem wyskakując z krzaków :D.

Odnośnik do komentarza

Na pewno ściągnąłeś europejskiego klienta, bo nie mogę Cię znaleźć :>?

 

Na początku kupowałem polecane, ale z czasem jak się ogarniesz to widzisz czego Ci trzeba i to kupujesz. Ja np. grając magiem zaczynam od kupienia +200many, a potem jakiś ability power.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak by ktoś grał, a nie wiedział to w tej chwili można dostać dwie postacie (+ dodatkowy skin do obu) za darmo.

 

Różowa Tristana:

Potrzebujemy mieć konto na fejsbuku, gdzie zaznaczamy że lubimy ->KLIK<- Następnie wchodzimy na: ->KLIK<- (serwer EU) i łączymy swoje konto z kotem fejsbukowym. Teraz już tylko wejść w kliencie gry do Store i powinniśmy otrzymać i postać i skina.

 

Nightmare Cho'Gath:

Rejestrujemy się na stronie: http://www.alienwarearena.com/account/register/ (pamiętajcie żeby użyć tego samego emaila na jaki macie zarejestrowane konto w LoL'u).

 

2. Logujemy się tutaj: http://www.alienwarearena.com/account/login/

 

3. Wchodzimy na stronę: http://www.alienwarearena.com/event/lol-giveaway/

 

4. Po kliknięciu powinno przenieść nas do strony na której będzie nasz uniwersalny kod.

 

5. Wchodzimy w client'a LoL'a.

 

6. Otwieramy zakładkę Store, następnie Codes. Wklejamy tam swój kod i wpisujemy adres email.

 

7. Jeśli wszystko poszło dobrze - dostaniecie Chogatha wraz ze skinem

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Na różnych forach ludzie piszą, że to postać jednego czaru, ale jak sie ogarnie to można nim kosić wszystkich :D.

Gra zaczęła mnie trochę denerwować, a raczej społeczność w nią grająca :/. Przybyło sporo nowych użytkowników i teraz jak Ci coś nie wyjdzie możesz się spodziewać bombardowania od dzieci neo tekstami typu 'noob', 'noob team', 'ye, u 0/10 and me 2/5, whose better' i tego typu :/, a nie daj Boże dobij kogoś, to zaraz Ci będą krzyczeć, że kradniesz fragi. Dlatego teraz gram dla przyjemności głównie ze znajomymi.

 

A i jeśli można, to podaj nick w grze ;).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

widze że też gracie ;) ja osobiście już mam 7 lvl konta ;) a gram głównie championem Annie , czasami Ashe ;) Annie fenomenalny mag ognia ;) świetne skille a ultimate wymata na maxa ;) Ashe to łucznik tzn. łuczniczka lodowa ;) ogólnie bardzo dobrze oceniana , też bardzo dobre skille :P chętnie pomogę jak będziecie mieć jakieś pytania

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Zastanawiam się czy ktoś jeszcze stąd gra może w LoL'a ;)

 

Obecnie gram na EU-West (z racji tego, że konto założone przed podziałem EU na EU-West i EU-NE, wrzuciło mnie najpierw na EU-NE, ale miałem darmowy transfer do wykorzystania na Westa. Usunęli płatność za złotówki na Weście i znów mam możliwość darmowego transferu na EU-NE :keke:), lada moment stuknie mi 17 lvl. Champów się przez ten czas trochę uzbierało (Alistar, Anivia, Annie, Ashe, Blitzcrank, Corki, Dr. Mundo, Gangplank, Gragas, Heimerdinger, Jax, Karthus, Kassadin, Katarina, Master Yi, Nunu, Poppy, Rammus, Shaco, Singed, Sion, Soraka, Taric, Tristana, Tryndamere, Twisted Fate, Twitch, Xin Zao), chociaż sporo z tego wpadlo dzięki temu, że kupiłem paczkę championów za złotówki. Jednorazowy wydatek dzięki któremu człowiek ma spokój na baaaaaaardzo długo. ;)

 

Gdyby ktoś był chętny na wspólną partyjkę (najchętniej Dominion, ale mogę polamić trochę na SR :P) - ign - Larengrarg, ew. post w topicu.

Odnośnik do komentarza

Hmm, mi się zdarza zagrać mecz czy dwa co jakiś czas. W sumie przez jakieś półtora roku uzbierałem jakieś ~1600 gier(na SR, 'trójki' i dominiony może z 10% tego), 70-kilku championów i 7 stron z runami. W grze pojawiam się pod nickiem Septymon i też teraz siedzę na EU NE(długo byłem na West, ale większość znajomych się przeniosła i nie było z kim grać xD).

Lubię grać supportami, z kolei nie lubię za bardzo roli ad carry(top, mid i jungla względnie może być). Plus jest na pewno taki, że nie marudzę jak gram, nawet jak drużyna strasznie słabuje(ani jednego ostrzeżenia odkąd zacząłem grać). Minusem natomiast to, że często mam grę odpaloną, ale robię coś innego i poprzez 'setki' otwartych okien nawet nie zauważę, że ktoś mnie do meczu zaprosił.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Postanowiłem się spróbować, kończy się właśnie ściągać :) Zobaczymy co to jest takiego (natchnieniem - Intel Extreme Masters w Katowicach)

 

Postanowiłem się spróbować, kończy się właśnie ściągać :) Zobaczymy co to jest takiego (natchnieniem - Intel Extreme Masters w Katowicach)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...