Skocz do zawartości

Gry dołączane do czasopism


devon4

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nowe cdaction i mam problem z american conquest za każdym razem kiedy próbuje włączyć jakąkolwiek misje gra się wyłącza. Miał ktoś już taki problem?

W gazecie przy opisie tej gry jest jasno w ramce napisane co należy zrobić w takiej sytuacji!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

w nowym CDA ( 18 marca ) beda :o

 

PEŁNE WERSJE

Deus Ex: Invisible War PL

 

Invisible War to bezpośredni następca jednego z najlepszych role-playing, jakie mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć na naszych dyskach twardych (i krążkach – sam Deus Ex w wersji GtY znalazł się na nich w czerwcu '04). T także zarazem ciąg dalszy historii świata przyszłości zrodzonego w umyśle jednego z największych wizjonerów branży Warrena Spectra. Jak cyberpunkwy thriller pozwoli nam żyć i umierać w świecie nanotechnolgii, teorii spiskowych i... akcji.

Deus Ex: Invisible War opwiada historię na miarę tej, która ożywiała pierwszą grę serii. Nadal też, mim upływu trzech lat d premiery, może się podbać – był jedną z pierwszych gier wykorzystujących dynamiczne oświetlenie i fizykę obiektów.

 

[Win 98/2K/XP, procesor 1,2 GHz, 256 MB RAM, grafika 32 MB, SM – bd.]

 

 

 

Total Annihilatoin: Kingdoms

Historyczna Total Annihilatin, czyli wszystko, c najlepsze z kultowego praprzodka Supreme Commandera, oraz wszystko, co najlepsze w średniowieczu, czyli bezkompromisowe uprawianie totalnej anihilacji nie tylko królestw... Warto też zwrócić uwagę na soundtrack skomponowany przez samego Jeremy'ego Soula!

 

[Win 98/2K/XP, procesor 233 MHz, 32 MB RAM, grafika 8 MB, SM – brak]

 

 

 

Tactical Ops – Wojna z terrorem PL

Jeden z bardziej udanych shooterów taktycznych starających się poprawić Counter-Strike'a. Podobnie jak tam, gra dzieli użytkowników na dwa zespoły – terrorystów i antyterrorystów, za zwycięstwa przyznawane są pieniądze, za które kupujemy lepszy sprzęt itd. Różnicę stanowi to, że Tactical ops stworzone na bazie Unreal Tournamenta boty, dzięki którym możliwe jest terroryzowanie/zapobieganie także w samotności.

 

[Win 98/2K/XP, procesor 200 MHz, 64 MB RAM, grafika 8 MB, SM – bd.]

 

 

 

150 gier freeware – 150 gier wytypowanych z blisko 1000, podzielonych na kategorie i naprawdę grzechu wartych.

 

no coz trzeba kupic do tego tipsomaniak itp :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Już od 8. kwietnia, nowy (urodzinowy) numer miesięcznika Click! (5/2008), a w nim 2 pełne wersje (w tym jedna dość świeża):

 

- Alpha Prime

- Piekielna Rodzinka

 

Cena: 6,99 zł

 

Już w czwartek nowy numer czasopisma Play (5/2008), a w nim 3 pełne wersje:

 

- Neverwinter Nights PL

- Joint Task Force

- Pool Champs

 

Cena: 9,99 zł

Odnośnik do komentarza
CDA spec 1/2008

 

BONUSOWA PŁYTA

Pełna wersja gry………………. [niespodzianka!]

 

PEŁNE WERSJE

Gumboy: Crazy Adventures PL

Runaway 2 – Sen Żółwia PL

Space Rangers 2 – Rebelia PL

 

Coraz słabsze gry dają w polskich czasopismach, w Czechach ostatnio był np. Gothic 3 :keke:

Odnośnik do komentarza

slabsze :o Space Rangers 2 to rewelacyjna gra :o , Runaway 2 dla fanow przygodowek tez rewelacja a i Gumboy to wciagajacy platformer ja nie wiem gdzie Ty widzisz te slabe gry ? dawno takiego ciekawego zestawu nie bylo w CDA :) polecam szczegolnie Space Rangers bo gralem kiedys i wciaga jak bagno.

Odnośnik do komentarza

Tyle że Gothic 3 też jest słaby :keke: Pisząc o słabych grach chodziło mi o wszystkie czasopisma "growe" w Polsce, nie tylko o CDA :] Akurat w tym (i w Play'u) poziom się podniósł i nie mam większych zastrzeżeń.

Aczkolwiek o Space Rangers i Gumboy'u nigdy nie słyszałem :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...