Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
devon4

Gry dołączane do czasopism

Rekomendowane odpowiedzi

W KŚG Twierdza Deluxe PL za 6,90 zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lol niezle jaja sa z CDA :) otwieram w domu i patrze a tam jest tylko CDA, Plakat i gazetka CDP ( Insider czy jakos tak ) wracam otwieram na miejscu inny egzemplarz patrze a tam ok niby :) plytki i kompendium jest :) w domu patrze ze nie ma jednak tej gazetki promo CDP :doh!: ale dalem sobie juz siana :/ lekka wtopa wydawnictwa;]

Miałem to samo, ogólnie jaja są z tym numerem :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja dostalem caly... natomiast, Gothic mi sie sypie, moze to wina mojego kompa a.... moze i nie :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ponoc wielu osobom sie sypie ;/ ja nie instalowalem jeszcze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podbijam :)

Nowy Play a w nim min

Delta Force Helikopter w Ogniu + dodatek !

Silent Storm + dodatek !!! ( taa bylo chyba juz ale giera mocarna ciut slabszy dodatek ;) )

Celebryty Deathmatch czy jakos tak kiepa generalnie ;)

Trainz Railroad Simulator 2004 PL

w sumie to niezle i jeszzcze 18 stron wiecej daja ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Podbijam :)

Nowy Play a w nim min

Delta Force Helikopter w Ogniu + dodatek !

Silent Storm + dodatek !!! ( taa bylo chyba juz ale giera mocarna ciut slabszy dodatek ;) )

Celebryty Deathmatch czy jakos tak kiepa generalnie ;)

Trainz Railroad Simulator 2004 PL

w sumie to niezle i jeszzcze 18 stron wiecej daja ;)

ile taka impreza kosztuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość MikeMitnick

Btw kiedy nowe CDA wychodzi ? :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

uuu za tydzien dopiero beda pierwsze przecieki co do pelnych wersji gier :) w sumie to nie wiem dokladnie kiedy wychodzi ale obstawiam ze gdzies za 2 tyg.

Play kosztuje niecala dyszke :) chyba 9,90 ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Celebrity Deathmatch to żadna kiepa tylko bardzo fajna gierka. Afaik się dało grać w dwie osoby na jednym kompie i poziomu funu od razu wzrasta. :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem bardzo zbudowany Playem w tym miesiącu. Delta Force to dla mnie zupełna nowość i bardzo mi się podoba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio kupiłem sobie Clicka, do którego dołączony był Commandos II. Fajna gierka :] Na najtrudniejszym poziomie jeszcze nie grałem, chociaż pamiętam, że gdy kiedyś grałem na najłatwiejszym, to łatwo nie było. Coś w sam raz na długie jesienne wieczory, ale to dopiero jak przejdę Gothica :keke: No i za 6,90 tylko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Commandos ma poziom trudnosci zabojczy :/ nie pamietam czy to byl dodatek do 1 czy 2 ale mialem problem juz na 2 planszy :keke: ale 1 rozgryzlem :) to bylo cos pozniejsze czesci juz niestety slabsze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś z was uruchomił instalacje gry Twierdza z KŚG na Windows Vista? Bo chciałem sobie zainstalować właśnie Twierdze, wkładam cd do napedu, urachamia sie menu KŚG, klikam ikone instalacji i naped zaczyna pracowac, ale nic sie nie dzieje. Dlugie czekanie nie przynosi rezultatow i jedyna opcja jest uzycie menadżera zadań. Czy jest to wina systemu (na komputerze z XP instalator zadzialal bez problemu)? A moze to cos z napedem? Choc wszystkie inne aplikacje sie instalowaly...

Probowalem tez uruchomic instalacje bezposrenido uzywajac plki setup na plycie. Niestety tez zadnej reakcji, oprcz pracujacego aktywnie napedu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W nowym CDA znajdą się: Podróż do Wnętrza Ziemi, Cezar 3 i Thief: Deadly Shadows.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zlodziej to niezwykle smakowity kasek :) kurde w dodatku pl a tlumaczenie jest ponoc kapitalne :) zreszta jak sama gra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy tylko mi pokazuje sie fatal error przy uruchamianiu Trainz Simulator 2004? :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W nowym CDA 11/07 znajdą się:

Blitzkrieg: Horyzont w ogniu PL

Pariah

Scriptarians: The Tournament

Xpand Rally Xtreme PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pariah jest mocny :) bardzo mi sie podobal kiedys :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta