Skocz do zawartości

Gry dołączane do czasopism


devon4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

http://markolf.pl/?newsid=2689

Znamy już wszystkie gry jakie będzie można nabyć 23 grudnia w sieci supermarketów Biedronka. Są to:

 

- The Wheelman

- Dungeon Lords

- Mount & Blade

- Sam & Max: Season One

- 18 Wheels of Steal: American Long Haul

- Król Futbolu

- SpellForce II Złota Edycja

- Zgrywus: Wykończ Szefa

- Stranglehold

- Two Worlds

- Juiced 2: Hot Import Nights

- Blacksite.

 

Cena każdej z gier: 9,99 zł.

 

Liczyłem, że będą tradycyjnie 6 grudnia, ale ważne, że chociaż są :).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
Pora na zawartość dwóch płyt DVD. A tam aż cztery gry, w tym trzy po polsku. Fantastyczna gra akcji Resident Evil 5 (PL) + poradnik. Prześmieszna przygodówka Max & Sam Sezon 1 + poradnik (do wyboru polska i angielska wersja językowa – a w polskiej pełen dubbing, w którym Wojciech Mann i Jarosław Boberek naprawdę dali czadu. Jest to jedna z niewielu „pełnych” polonizacji, które w ciemno możemy polecić). Dalej ambitna ścigałka (GT Legends) – tylko po angielsku. A na deser hack’n’slash MMO Mythos –po polsku i bez abonamentu. Dołożyliśmy do niego zestaw przedmiotów wart (wedle twórców) ponad 30 zł. Warto go zainstalować, bo w przyszłym tygodniu wystartuje konkurs z tą grą związany.

 

Fanom Wieśka zalecamy instalację DLC-ka do tej gry – jest to „alchemist suit”, czyli coś dla tych, którzy będą preferowali alchemiczną drogę rozwoju Geralta. Podobne zestawy są do kupienia za 19,90 zł, jakby to kogoś ciekawiło – ale tego konkretnie nie kupicie NIGDZIE w Polsce.

 

Myślałem, że dadzą lepsze gry. Choćby dwie, bo hitem jest tylko Resident Evil.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Fajny pełniaczek się szykuje w najnowszym CDA

 

Gothic 3 + Zmierzch Bogów (choć ten dodatek to makabryczna szmira)

Vampire's Story, przygodówka w stylu Ceville'a

oraz

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka

 

Szczególnie jestem ciekaw tej ostatniej pozycji, bo zwyczajne KB mi się bardzo podobało (choć było niesamowicie długie i czasochłonne, przez co nie ukończyłem :zawstydzony: ) i z przyjemnością sobie popykam w nowszą odsłonę. Jestem tez ciekaw co dorzuca do Gothica, bo powstało do niej taka masa paczy i modów, że możliwe, ze te najważniejsze będą na płycie z grą i znacznie zmodyfikują rozgrywkę jaka pamiętam z czasów premiery gry. Polecać Gothica nie będę, bo "trójkę" się kocha albo nienawidzi. Jednak jako bonus do Wojowniczej Księżniczki można łyknąć :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Ja za to mogę polecić ostatni z wymienionych tytułów. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś lubi gatunki typu puzzle, łamigłówki. Może i poziom trudności nie jest zbyt wygórowany (choć przy jednym zadaniu moja frustracja sięgała zenitu), za to soundtrack jest kapitalny, chillout'owe rytmy zdecydowanie potrafią ukoić zszarpane nerwy. Fajna gierka na krótkie wieczorne sesyjki, szczególnie gdy pogoda za oknem typowo jesienna.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ciekawe co powiesz, ja nie ruszyłem ;)

Ja polecam Still Life. Tylko trzeba sie nastawić, że to nie jest przygodówka od Lucas Arts na ten przykład. U LA zagadki polegają głównie na umiejętnym połączeniu klamotów z kieszeni z otaczającym światem. W SL zagadki tego typu są banalnie proste i oczywiste. Za to serce tej produkcji to zabawy logiczne o różnym stopniu trudności.

Nie spotkałem się tez ze złymi ocenami Supreme Commandera wśród miłośników klasycznych RTS.

 

Co do nowego CDA, no to tytuły klasa sama w sobie.

STALKER to genialny sandboksowy FPS, za to Hell's Highway to fajna gra taktyczna, dodatkowo okraszona nietypową jak na FPSa poważną fabułą.

Odnośnik do komentarza

Za to w CD-Action 11/2011 do zgarnięcia jest Rainbow Six Vegas 2 PL. Zakupiłem i zabieram się za instalację.

Bardzo przyjemne. Osobiście postawiłem na kooperację i męczę grę w ten sposób z kolegą, bo kampania jest zbyt głupia - zwłaszcza, że masz dwóch kretynów do pomocy, których musisz co chwilę wołać, bo sami nie ruszą dupy. To akurat bardzo na minus.

Na plus natomiast fajny system strzelania - podoba mi się to, jak można się fajnie schować np. za ścianą i strzelać do kogoś "na ślepo". Dla mnie to gra głównie na co-opa, bo w kampanię trzeba mieć sporo cierpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...