Skocz do zawartości

Gry dołączane do czasopism


devon4

Rekomendowane odpowiedzi

Ooooo. Trzeba będzie kupić ten numer Playa. W ostatnich numerach Playa dają lepsze gry niż w CDA.

Jest to drugi numer Playa po gruntownej odmianie i obniżce ceny oraz oznaczeniem "Prawdopodobnie najlepsze fulle na rynku". Na Markolfie sweter z Playa zapowiedział, że w najbliższych miesiącach będą naprawdę bardzo dobre fulle.

Odnośnik do komentarza
W wersji PL? :> Podobno gierka jest takim polaczeniem GTA i Mafii :-k Gral ktos ? :>

 

Ja grałem. Kiedyś była ta gra w Clicku. Nawet fajna, podobają mi się zadania w tej grze. Tylko trudno trochę się przyzwyczaić do tych zasad ruchu ulicznego w Anglii.

 

@rahim

Wiem, ostatni numer Playa też kupiłem, bo gry były fajne. Niestety nie instalowałem, bo nie mam miejsca na dysku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W najnowszym CDA :

 

- UberSoldier PL

- Zeus: Pan Olimpu (z dodatkiem Posejdon: Bóg Atlantydy),

- Stalingrad PL,

- Defender of the Crown: Heroes Live Forever

 

UberSolider zapowiada się ciekawie, Stalingrad również chyba trzeba będzie przejść się do kiosku po ten nr. CDA

Odnośnik do komentarza

hmmm za duzo strategi ;) ale chyba sie skusze :) dawno juz pisma o grach nie kupilem a w CDA sporo ciekawych artykulow wiec czemu nie :) z pelnych to chyba tylko ted Uber i Stalingrad ( ale to duze chyba ) mnie zainteresuja ewendualnie Defender of the Crown ze wzgledu na stare czasy :) ponoc sa 2 olbrzymie DEMA :) w sumie to ich jest tylko 5 :/ troszke lipnie :/ rosna te dema oj rosna ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Nowy Play (9/07) już od czwartku w kioskach, a w nim na DVD pełne wersje gier:

- Vietcong wraz z dodatkiem Fist Alpha

- Kohan II: Kings of War

- Worms 2

- Army Men: Sarge's War.

 

ofensywa Playa z fullami atakuje :) Vietcong z dodatkiem brzmi apetycznie :] a i Kohan nawet nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Raczej chcialbym pograc w jakas w miare przyzwoita strzelanke jednak z moim sprzetem: PIV 2ghz, 1gb ram i GeForce 4 mx 440 64mb taki np Far Cry pozostaje sennym marzeniem a Vietcong wyglada interesujaco. Chyba sie skusze :-k

Odnośnik do komentarza
Raczej chcialbym pograc w jakas w miare przyzwoita strzelanke jednak z moim sprzetem: PIV 2ghz, 1gb ram i GeForce 4 mx 440 64mb taki np Far Cry pozostaje sennym marzeniem a Vietcong wyglada interesujaco. Chyba sie skusze

 

Grałem spokojnie w Far Cry na moim Sempronie 1,5 GHz, wtedy 512 RAM i ten sam G-Force co Twój. Oczywiście nie na najwyższych detalach, to jasne, ale też nie na zupełnie najniższych i o ile pamiętam w 800x600. Ale chodziło dość płynnie, sam byłem zdziwiony. A teraz tę gierkę kupisz za 24,90 :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Kultowe gry komputerowe w "Gazecie Wyborczej"

 

Zestaw pięciu gier strategicznych na płycie DVD-ROM ukaże się w sobotę 1 września wraz z "Gazetą Wyborczą".

 

W Worms 3D na całym świecie gra ponad 3 miliony ludzi. Poza Worms 3D na DVD-ROM znajdą się też Europa Universalis II, Disciples II: Mroczne Proroctwo, Hotel Giant oraz Sąsiedzi z Piekła Rodem 1+2. Są to pełne wersje gier, wraz z instrukcją w języku polskim.

 

Płyta została przygotowana we współpracy z firmą CD Projekt.

 

Cena "Gazety" z płytą wyniesie 5,99 zł.

http://serwisy.gazeta.pl/kolekcje/1,84874,4439711.html

 

Ot, taka ciekawostka. Co prawda mam już Disciples 2 i EU2 ale dla pozostałych 3 gierek w sumie warto wydać te 6 złotych.

Odnośnik do komentarza

Wow, naprawdę super to wygląda jak na tę cene.

 

EU II - wiadomo. Klasyk. Kto nie grał niech żałuje i szybko to nadrabia.

Disciples II - mroczne Heroes, podobno bardzo fajne. Chętnie zagram

Hotel Giant - lubię gianty, w ten tytuł nie grałem więc to chętnie nadrobię.

Sąsiedzi z Piekła Rodem - genialny odstresawiacz. Grałem u kumpla kiejś kiejś i było naprawdę sympatyczne. Zastanawiałem się ostatnio w Empiku czy nie kupić tej pozycji za 20 zł, ostatecznie wybrał Rollercoaster 2 i widzę że dobrze zrobiłem :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...