Skocz do zawartości

Internet Football Quiz


Vami

Rekomendowane odpowiedzi

Znasz się na piłce?

Masz szybkie palce?

 

UDOWODNIJ TO!

 

Internet Football Quiz to zabawa z kilkuletnim stażem,

 

w której biorą udział ludzie z całej Polski, w różnym wieku.

 

To zabawa drużynowa i ja jako zawodnik wicemistrza

 

wiosny 2007 i najstarszej ekipy w lidze - Blind

 

Wizards - poszukuję wzmocnień naszego zespołu.

 

Gwarantujemy niezapomniane emocje, przyjazną atmosferę,

 

okazję do poznania dziesiątek świetnych ludzi i sprawdzenia

 

swojej wiedzy z nimi.

 

Jeśli chcesz uzyskać dalsze informacje na temat quizu, napisz

 

do mnie:

 

GG: 1717633

 

Tam odpowiem na pytania związane z samą zabawą i

 

wyznaczymy termin testów.

 

Nie bój się! Spróbować nie zaszkodzi!

Odnośnik do komentarza

Dobrze,ponieważ jutro jest dzień wolny od nauki uwaga:

 

Jutro,czyli w piątek o godzinie 19.00 testy do IFQ.Krótkie zasady,jak jest ktoś bardzo leniwy i nie przeczytał regulaminu :D

 

IFQ polega na jak najszybszym odpowiadaniu na pytania z zakresu piłki nożnej [od historii po teraźniejszość - pytania są bardzo zróżnicowane].IFQ wyróznią się do tej pory dwoma ligami - I i II,ja chciałbym przeprowadzić testy do beniaminka II ligi,który po rundzie wiosennej jest na 6 miejscu [na 13] - w IFQ gra się systemem wiosna-jesień.

 

Zasady:

- 3 możliwe odpowiedzi

- odpowiadanie wg. klucza

- czas na odpowiedz - 45 sekund

- maksymalnie mozna zrobic 2 literowki

 

Tak więc serdecznie zapraszam na testy:

-Piątek,08.06.07 rok

-Godzina 19.00

-Czat www.polchat.pl/chat/?room=F90T

 

Pozdrawiam i licze na jak największa frekwencję :)

 

Linki:

www.forum.ifq.pl/index.php?showtopic=43 Regulamin IFQ

www.ronnislav.w.interia.pl/Log%20z%20F90T%20dnia%2003-05-2007%20godz.%2020.01.html Przykładowe spotkanie IFQ

www.forum.ifq.pl Forum IFQ

 

PS. Reklama IFQ coraz większa. :D

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Jako że skończył się sezon w IFQ, a tradycją jest, że co roku jakiś diament z Forum CM do tej zabawy trafia, zapraszam Was na testy. Moje GG się nie zmieniło: 1717633. W poprzedniej rundzie testy pomyślnie przeszedł Ubu vel alkus i stał się solidnym wzmocnieniem naszej drużyny. Jeśli chcesz sprawdzić, czy nadajesz się do reprezentowania wicemistrza drużynowego sezonu 2007, napisz :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Raczej w kwestii zasad gry wszystko zostało napisane - zostaje mi tylko kolejne zachęcenie użytkowników do gry ;) Quiz nadal działa dosyć prężnie, jeżeli masz jakieś pytania lub chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę - zapraszam na gg: 6185673.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Hm, może spróbuję tutaj, skoro nikt nie odpisuje na moje PW :-)

 

Wszystko jest już opisane w tym temacie, więc pragnę zachęcić Was do rozpoczęcia swojej przygody z Internet Football Quizem. Zabawa naprawdę jest przednia i jeśli interesujecie się piłką kopaną, serdecznie zapraszam. Obecnie poszukuję zawodników do klubu grającego w najniższej klasie rozgrywkowej (chociaż jeśli trafi się perełka, oferuje również miejsce w ekipie II-ligowej) - jeśli ktoś jest zainteresowany tematem proszę o kontakt na gg: 7781580.

 

Polecam!

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 5 tygodni później...

Po rozpadzie LzsT, które w poprzednim sezonie wywalczyło awans do pierwszej ligi IFQ SZU, trener tego świetnego zespołu, w którym grały takie postaci jak np. znany z naszego forum Monti postanowił stworzyć zupełnie nową drużynę. To właśnie SZU pół roku temu zaprosił mnie do IFQ, a w dzisiejszy wieczór namówił na dołączenie do swego zespołu. Tak jak każdy nowy zespół szukamy nowych graczy, którzy wzmocniliby kadrę "Rocket Fuel", bo właśnie tak nazywa się nowa quizowa drużyna, więc każdy kto chce sprawdzić szybkość swoich palców oraz wiedzę piłkarską może napisać do mnie na gg [11744009] lub do SZU [7781580]. Pierwsza szansa dla chętnych już dziś, każdy kto się odezwie do jednego z nas dostanie dokładne instrukcje o której i kiedy ma się stawić na testach.  

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

IFQ (Internet Football Quiz) to polska liga wiedzy piłkarskiej. Polega ona na odpowiadaniu na pytania z zakresu wiedzy o piłce nożnej, zarówno polskiej jak i zagranicznej.

 

Jest to swego rodzaju symulacja gry w piłkę nożną, w której spotykają się dwie drużyny składające się z sześcioosobowych składów (plus rezerwowi). W grze tej - jak w rzeczywistości - jest sędzia, który jest również autorem pytań zadawanych w danym meczu.

 

Mecze odbywają się na internetowych chatach, a drużyny grają ze sobą w ramach rozgrywek ligowych. Spotkania rozgrywane są w niedzielne wieczory. Przeciętnie trwa ono 15-20 minut.

 

Mój zespół (jestem jego trenerem) - Koszerni Traktorzyści, szuka graczy chętnych dołączyć do naszej 1-ligowej ekipy. Zainteresowanych zapraszam do mojego asystenta Elano na gg - 5504263. Zada on chętnym kilka/kilkanaście pytań, by sprawdzić zakres wiedzy danej osoby i opowie o samej grze.

 

Szczegółowe zasady gry ---> http://ifq.pl/zasady-gry/

Zagraj z nami ---> http://forum.ifq.pl/index.php?showtopic=25&st=1120&start=1120

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...