Skocz do zawartości

Kitspack Ekstraklasa & Unibet 1 Liga


LoL3K

Rekomendowane odpowiedzi

Gosciu chyba nie rozumie ze nie sa one poukladane wedlug aktualnych zespolow lig polskich.

Jezeli nie sa aktualne to zajmij sie tym sam a nie oceniasz innych nygusie...

 

Moze sam zawiniesz rekawy i zrobisz cos pozytecznego.

 

No ale jednak jak chcesz zamieszczać je gdziekolwiek na stronie to musisz mieć poukładane zgodnie z aktualnymi rozgrywkami skoro są to kitsy na sezon 2009\2010...

Odnośnik do komentarza

a mi tak wogóle sie wydaje.. że to nie są Twoje kitsy. Ty tylko zebrałes je do grupy i podesłałeś je nam tutaj.. nie twierze że wszystkie.

 

a jeśli chodzi o mnie gdybym umiał sobie je zrobić to bym napewno je zrobił ;) i nie jestem zadnym nygusem

 

koniec OT

 

Też mi się coś tak wydaję, ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza

Jak widać nie myliłem się co do tego iż kitsy zostały ukradzione gdyż kitsy które znajdują się w tej paczce (Unibet Liga) znajdują się na stronie cmrev i są autorstwa tomaszka jako dodatek do FM-a 2009:

 

Pierwsza Liga SS'09 by Tomaszek

 

Drugim dowodem na to jest różnica w wyglądzie pomiędzy kitsami z Ekstraklasy i Unibet ligi a także to iż w obydwu folderach znajdują się stroje dla ŁKS-u Łódź zrobione w zupełnie innych stylach niż SS'09...

 

screen przedstawiający odmienność kitsów

 

Proszę o zbanowanie użytkownika LoL3K i po zapoznaniu się z jego numerem IP zbanowanie go na stronach z dodatkami do Football Managera :)

Odnośnik do komentarza

heehhehe jebane lamusy :pieprzenie:

 

Długo myślałeś nad tym tekstem ?? a tak swoją drogą to najbardziej do ciebie pasuje to co napisałeś...

 

Poza tym pozwól że przytoczę ci twoją poprzednią wypowiedź

 

Gosciu chyba nie rozumie ze nie sa one poukladane wedlug aktualnych zespolow lig polskich.

Jezeli nie sa aktualne to zajmij sie tym sam a nie oceniasz innych nygusie...

 

Moze sam zawiniesz rekawy i zrobisz cos pozytecznego.

 

Jak widać to też do ciebie pasuje nygusie bo zamiast samemu zrobić kitspack wolałeś go ukraść i wrzucić pod swoim nickiem...

 

a nick powinieneś zmienić z LoL3K na Plagiator.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...