Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

30k poszlo :> Dziennie tylko 150 akcji jest? Nie da sie wiecej jakos? :-k

Tylko przez konto premium. Niestety. Na pocieszenie pozostaje to, że nie jest dużo osób, które takowe posiadają ;)

Jeżeli znajdziecie nieaktywny klub w jakiejś lidze (taki, który ma poniżej 8 zawodników w kadrze) to szybko dajcie mi znać. Wskoczymy na ich miejsce. A jak nie, to w przyszłym sezonie, który rozpoczyna się za 3 dni rozpoczniemy w lidze amatorskiej i powalczymy o awans do ligi zawodowej. Z amatorskiej awansuje 128 drużyn, więc przy dobrym doborze rywali awans jest realny.

 

Jest jeszcze miejsce zeby dolaczyc do druzyny?

W tym momencie nie. Ale trenuj. Za 6 dni zobaczymy kto się obija i zwolnią się pewnie jakiś miejsca ;)

Odnośnik do komentarza

To co widzisz to lista propozycji sparingów. Dziennie możemy rozegrać bodaj tylko 1 sparing. Dziś już przegraliśmy, kolejny spar najwcześniej jurto.

 

Ja podobnie jak lago sporo przegrałem w kasynie :/

Pisałem wczoraj żeby nie grać w kasynie? Pisałem :] zamiast wesprzeć klub rozwalacie kasę na głupoty :>

Odnośnik do komentarza

Zalogowani proszę żeby śledzili klub FC Stronie grający w 2 lidze A w Niemczech. Mają oni zaledwie 8 zawodników i jeżeli któryś z nich odejdzie z klubu złożę wniosek o przyznanie nam ich miejsca. Wprawdzie szans na utrzymanie nie będziemy mieli żadnych, ale w przyszłym sezonie zagramy w zawodowej 3 lidze niemieckiej, a to wiąże się z wielkimi wpływami do kasy klubu.

 

No i scoutujcie I i II ligi pod kątem zespołów nieaktywnych, na których miejsce możemy wskoczyć.

Odnośnik do komentarza

Ważna informacja - MAMY LIGĘ :jupi:

 

Udało mi się w odpowiednim czasie wskoczyć na miejsce FC Stronie. Do końca sezonu tylko 4 kolejki, więc nie mamy szans się utrzymać, ale to jest nieistotne w tym momencie bo kolejny sezon zaczniemy w zawodowej 3 lidze niemieckiej i będziemy mogli te 4 spotkania tego sezonu potraktować jako sparingi. I tak większych szans na zwycięstwa nie mamy bo te drużyny są od nas dużo mocniejsze. W III lidze drużyny będą już w naszym zasięgu, więc będziemy tam mogli powalczyć jak będziecie dobrze trenować i aktywnie uczestniczyć w grze.

 

Nasz terminarz:

 

17-04-2010 18:08

ForumCM Football Club vs MZKS Chrobry Głogów

 

17-04-2010 20:08

ForumCM Football Club vs Fagus Kołbacz

 

18-04-2010 13:38

ForumCM Football Club vs FC Spartanie

 

18-04-2010 17:38

ForumCM Football Club vs Bękarty Wojny

Odnośnik do komentarza

W jaki sposob mozna zmniejszyc zmeczenie nie posiadajac domu? tylko poprzez szpital? bo mam 76% i nie moge trenowac

Szpital. Ale staraj się kupić sobie dom, choćby ziemiankę, bo koszt redukcji zmęczenia w szpitalu jest potwornie drogi w porównaniu z odpoczynkiem w domu. A do tego dom skraca czas treningów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...