Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz ogarnę te Wasze zgłoszenia. Faktycznie mamy już tak dużo zawodników, że należałoby stworzyć drugi team. Ja tego uczynić nie mogę. Po 7 dniach zostawimy najlepszą 20 pod względem umiejętności, a reszta trafi do akademii. Poza tym przeczuwam, że część i tak się wykruszy po jakimś czasie ;)

 

A co do datków na klub. Wiem, że trudno jest Wam przeznaczyć kasę, bo jest jej niewiele. Ale im lepiej rozbudujemy klub, tym szybciej będziemy mogli liczyć na zyski. W tej chwili nie mamy licencji. Żeby ją dostać musimy mieć rozbudowane w pełni podstawowe obiekty. Jeżeli teraz zainwestujemy mocniej, to w przyszłości będziemy spijać śmietankę w postaci wysokich premii meczowych.

 

W tej chwili mamy 29 zawodników. Zostało jeszcze jedno miejsce. Więcej miejsc nie zamierzam wykupywać. Każde kolejne kosztuje mnie 25000€ z budżetu. Zainwestowałem już ponad 1,5 mln€ z własnej kieszeni. Więcej nie jestem w stanie dać. Pomóżcie w rozwoju klubu, bo nie mając ligi będziemy stali w miejscu.

Odnośnik do komentarza

Brakuje nam około 8mln żeby mieć infrastrukturę na poziomie podstawowym. Jest nas 30. Wiele osób nie przeznaczyło na klub do tej pory ani grosza. Jeśli każdy byłby w stanie przeznaczyć około €270000 to osiągniemy już dziś podstawowy poziom.

 

A dają coś trenerzy w klubie ?

Dużo kosztują, podnoszą tylko 1 atrybut każdego z zawodników dziennie o jeden poziom. W tej chwili to dla nas nieopłacalny interes.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...