Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast nie wiedziałem, że jest 20 zadań do wykonania na tydzień i jechałem z góry na dół po kolei zamiast wziąć te z Umiejętnościami od razu i pomimo uzbierania trzech kompletów kart to poczekam z wymianą jeszcze tydzień, by dużo więcej UM zebrać z wymian.

Co do samej gry to jak dla mnie mocno na minus, wygląd tragiczny, interfejs trzeba od nowa opanować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o nowy wygląd gry, to po kilku dniach można chyba zabrać się za dłuższe podsumowanie. Ten nowy layout, nowe zmiany przyszły w dobrym momencie, bo powoli odczuwałem już znużenie grą, nie logując się momentami przez dzień-dwa.

 

Sam layout jest dla mnie krokiem wstecz - poprzedni nie był taki bajerancki, jak obecny, ale był bardzo praktyczny. Następnie, odczuwam sporo trudność w budowaniu sobie formy. Wydałem 120 akcji, forma skoczyła mi tylko o siedem procent. Problem pojawia się również w przypadku, gdy chcę przypakować formę w szpitalu - wzrasta tylko do 75%, na dodatek nie tyczy już kasiory, a pobiera punkty akcji) - czy wymieniając karty - jedna karta daje tylko +5% formy. Na minus odbieram również premie za tricki: za pierwszy poziom jest tylko +10UM, za szósty - +100. Nie wiem, jak wygląda to dalej, ale trochę mało. W oczy rzuca się nawet taka pierdoła, jak straszny problem z rozszyfrowaniem, ile UM daje konkretny item - należy kupić nowy, zamienić z obecnym i dopiero wtedy można sprawdzić. Szkoda, że nie wrzucili też nowych sponsorów, bo choć w kontekście posiadanej kasy nie było to dużo, to jednak mogli o to zadbać. Dlaczego do banku teraz można wrzucić tak mało kasiory?

 

Za plus należy uznać fajny system zadań u łowcy - realizując te mniej cenne, odkrywają się cenniejsze. Mnie to się bardzo spodobało. Nowe bajery do zakupu przez PP (apteczka), większy dostęp do kart (choć można to rozpatrywać dwojako - jak było ciężko o skompletowanie ich, zawsze to był jakiś cel. Teraz wszystko podane jest na tacy, w efekcie - mimo, że wymieniłem już 2x wszystkie karty - mogę jeszcze parę, ale to dopiero po miesiącu).

 

W lekkim podsumowaniu - dla mnie zmiany na minus, chociaż może i warto to zaakceptować, skoro pojawiły się nowe tricki, zadania, czyli coś, co sprawiało mi najwięcej funu w tej grze.

 

Ciekawe, czemu usunęli loterię. Mogłaby zostać, ale w ciut zmodyfikowanej formie, z innymi fantami.

Odnośnik do komentarza

Mnie się udało wymienić wszystkie karty, wszystkie parzyste i wszystkie nieparzyste. Pod tym względem podskoczyłem ostro z potencjałem. Do tego wykonałem 20 zadań na lojalność wobec klubu. Wkurza brak możliwości szybkiego podbicia formy przez wymianę kart kolekcjonerskich.

 

Mam wszystkie karty, więc jak ktoś chce to niech pisze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...