Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód kupujemy również w [miasto] > [salon samochodowy] > [kup samochód]. No i mamy do wyboru bryki jakimi możemy się poruszać. Ja na starcie kupiłem sobie Renault Laguna, który skraca trening o 25 minut. W przyszłości samochód będzie można sprzedać i kupić lepszy.

 

Ja mam Ferrari FXX :> Skraca o 90 minut.

Odnośnik do komentarza

No i mam nadzieję, że wybraliście sobie sponsora. To bardzo istotne. Na początku podpisujecie 7-dniowy kontrakt z firmą, która oferuje najwięcej. Będzie to pewnie Pajacyk ;) który oferuje €1.400.000. Im będziecie lepsi tym oferty sponsorskie będą wyższe.

 

Możecie kupować akcje, możecie założyć lokatę w banku. Oprocentowanie 2% dziennie. Możecie grać w kasynie, choć nie polecam ;P

 

Mnie ciekawi, jaki poziom zmęczenia grozi kontuzją?

Tego jeszcze nie rozgryzłem, ale powyżej 75% nie można już trenować.

A co powiecie o inwestycji w dom? Bo mam jeszcze trochę pieniędzy do zainwestowania i nie wiem w co wrzucić ;)

Kupuj bez zastanowienia. Tłumaczyłem już, że to skraca trening i zmniejsza koszt odpoczynku :)

 

jmk - musiałem włożyć pół bańki wpisowego za założenie klubu + drugie tyle na jego rozwój. Nie stać mnie na razie na Ferrari :P

Odnośnik do komentarza

Aktualne dochody klubu wynoszą 118.000€. Żebyśmy mogli się zapisać do jakiejś ligi muszą przekraczać 500k. Więc jeszcze trochę inwestycji nas czeka.

 

Zaproponowałem 6 klubom sparingi, ale na razie zero odzewu.

 

jmk, masz może jakiś knif komu proponować sparingi?

 

Osoba, która będzie się najbardziej starała i do niedzieli zdobędzie najwięcej punktów zostanie zastępcą prezesa czyli moją prawą ręką :D

Odnośnik do komentarza

Jacob Hasan - pomocnik.

 

 

Icon, póki co nie przyjmuj ludzi spoza forum, izi wystarczy samych nas do drużyny, a każdy chce pograć.

Nie wiem, jak jmk zrobił, że ma 5 mln od sponsora, u mnie nie pojawił się ani razu powyżej 2 mln, ech. Dobrze, że zarejestrowałem się tydzień temu, mam jeszcze bonusową koszulkę wielkanocną ( + 400 do podań), najlepszy sprzęt, a kasy w banku dużo :D

Odnośnik do komentarza

W tej chwili z kolejnymi przyjęciami będzie problem, bo nie mamy już miejsc w klubie. Już i tak dokupiłem 8 miejsc za 200k. Tak więc kto będzie chciał się dopisać do klubu musi po zaakceptowaniu jego osoby wpłacić do klubu minimum 30k wpisowego. Bo za chwilę skończy nam się budżet, a wykupienie jednego miejsca dla zawodnika to koszt 25k.

 

W zakładce [mój klub] > [budżet] możecie wesprzeć klub finansowo.

Odnośnik do komentarza

Bluza bramkarska

 

+ 100 Obrona

+ 280 Bronienie

 

 

Spodenki Bramkarza

 

+ 100 Obrona

+ 100 Skuteczność

+ 100 Bronienie

 

 

Sportowe getry

 

+ 120 Obrona

+ 120 Bronienie

 

Firmowe korki

 

+ 400 Bronienie

 

 

Rękawice

 

+ 400 Bronienie

 

 

Ochraniacze

 

+ 280 Bronienie

- 25% Kontuzji

 

Ja mam taki sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...