Skocz do zawartości

Monitory


Scorpio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

A ja mam kilka pytań w kwestii jak najtańszego wprowadzenia w domu programu Dwa Monitory.

 

Mam w kompie kartę graficzną z wyjściem HDMI i DVI na PCI-E. Pod DVI podpięty jest obecnie monitor (pod HDMI był kiedyś tv, ale obecnie jest pod niego podpięta R_Pi).

 

Pytanie pierwsze: czy za pomocą najprostszego rozdzielacza DVI jestem w stanie uzyskać extended desktop? Podejrzewam, że nie, bo to fizycznie klonowanie jednego sygnału, ale może się mylę?

 

Pytanie drugie: czy za pomocą adaptera HDMI na VGA/DVI (np takiego albo takiego) uzyskam powyższe na karcie PCI-E (gdzieniegdzie pojawiają się opisy, że adaptery odpowiednie do kart zintegrowanych itp)

 

Pytanie trzecie: czy jest tańszy sposób niż kupno monitora/telewizora z wejściem HDMI? ;) :P

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące później...

Podobny problem jak powyżej - szukam monitora (a być może telewizora) docelowo pod PS4, ale będzie stał raczej na biurku, więc musi być spoko z bliska też. Obowiązkowo HDMI, HDCP, minimum 24" myślę - taki mam w robocie. Rozdzielczości powyżej 1920x1080 nie są obowiązkowe. Budżet? Powiedzmy, że zacznę poszukiwania w okolicy tysiąca.

Odnośnik do komentarza

http://www.morele.net/monitor-led-benq-xl2720z-27-fhd-tn-12mln-1-1ms-627736/

 

http://www.morele.net/monitor-led-dell-u2713hm-27-ips-wqhd-2560x1440-usb-90-rot-dvi-dp-hdmi-3yppg-516421/

 

teoretycznie do gier benq powinien się lepiej spisywać, ale z drugiej strony ma niższą rozdzielczość - pytanie czy ps4 wykorzysta więcej niż 1080p ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...