Skocz do zawartości

Monitory


Scorpio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

Przede wszystkim chodzi mi o jakiś sprzęt do ok 550 zł (20-24''), służący jako drugi monitor do laptopa, co by robić dwie rzeczy jednocześnie. Bez żadnych ciśnień na kolory, zdjęcia, granie, bo to raczej sporadycznie. Bez laptopa tez mógłby służyć do oglądania czegoś - tylko, czy to się opyla, i czy w przypadku użytkowania z niewielkiej odległości są jakieś większe wady ;) Co ewentualnie w tej cenie byś polecił?

Odnośnik do komentarza

tv w tej cenie sobie odpusc, generalnie 37 cali z niecalego polmetra to byl dramat dla mnie, non stop bolala szyja i oczy(na szczescie po kwartale dozbieralem na nowy monitor)

 

 

w twoim budzecie:

http://www.morele.net/monitor-led-lg-22mp65-22mp65hq-p-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-nastepca-22ea63-639586/

TV nie musi być taki gigant jak 37'', tez w okolicach 21-24 cali :) rozumiem, ze taki tez odpada?

a zastosowanie bez lapka, ogladanie TV jedynie :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy później...

Myślę nad monitorem na biurko do pracy (excel, internet) oraz do gier wykorzystujących klawiatura+mysz, więc zawsze ok. <1m do monitora. Tak budżet ok 500 zł - jeśli miałaby być jakaś większa jakość, to można pomyśleć o 100 zł więcej.

 

Takie sobie filtry włączyłem: https://www.morele.net/komputery/monitory-i-projektory/monitory-led-lcd-523/,719.00,,,,,,sd,1,,30812O1044561.1044560,28246O890667.890134.893073.951918.890424.916742.528721,28249O890136/1/

 

Co polecacie? Co najbardziej istotne?

Odnośnik do komentarza

Wszystkie Iiamy propsuje motzno ;) od roku pracuję na modelu e2409HDS i jest bardzo dobrze. Wzrok mi się nie męczy, kontrast jest bardzo zacny, obraz nie pływa, jest mega ostry (nawet na powiększeniach rzędu 6400%). Ojcu do pracy czysto biurowej kupiłem E2482HD-B1 (bez HDMI) i też jest bardzo zadowolony. Ma podobne odczucia do moich. Może można by się przyczepić do profili kolorystycznych (bo te IMO Samsung ma lepsze), ale ja to widzę przy przygotowywaniu plików do druku, a nie przy codziennym użytkowaniu :)

Odnośnik do komentarza

do pracy biurowej dzisiaj tylko 21:9, sam mam.

 

https://www.morele.net/monitor-lg-25um58-p-773609

 

ten model używa kolega biurko obok, monitor ma wielkość jakbyś złożył dwa kwadraciaki, mega wygodna rzecz w szczególności do rozbudowanych arkuszy

 

zakładam, że i tak bierzesz na firme, w koszty wrzucisz ;) a uwierz warto

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...