Skocz do zawartości

Borussia Dortmund


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie udało mi się obejrzeć kilka meczów Borussii w Bundeslidze. To co gra ta drużyna to jakaś tragedia. Rozumiem plagę kontuzji, ale co tam robi taki gość jak Mychitarian? Facet nieźle porusza się po boisku, ale jego egoizm przyprawia o odruch wymiotny.

Przyglądałem się też grze Lewego. Cóż, dupy to on nie urywa. Problemy z przyjęciem piłki, z ustawianiem się. Jakiś taki drewniany jest. Zupełnie jak w reprezentacji. Chłopak strasznie uzależniony jest od partnerów z drużyny.

Odnośnik do komentarza

Mkhitaryan tez mi sie nie podoba. Ma przeblyski, ale ogolnie na boisku jest ogromnie irytujacy i imo nie jest wart wydanych na niego pieniedzy. Co do Lewandowskiego - mi sie akurat jego gra podoba. Ma slabsze mecze, ale swoje na boisku robi. Nie wiem gdzie Ty widziales jego problemy z ustawianiem sie i przyjeciem bo imo pod tym wzgledem, to niewielu gosci jest w stanie mu dorownac w Europie. Niestety w ostatnich meczach potwierdza sie to, co widac u nas w reprezentacji - Polacy w Borussi sa bardzo mocno zwiazani z reszta druzyny i jezeli reszta gra slabo (teraz Borussia i zawsze reprezentacja) to i Polacy nic nie pokazuja (np Blaszczykowski byl wczoraj zenujacy).

Odnośnik do komentarza

Mkhitaryan tez mi sie nie podoba. Ma przeblyski, ale ogolnie na boisku jest ogromnie irytujacy i imo nie jest wart wydanych na niego pieniedzy. Co do Lewandowskiego - mi sie akurat jego gra podoba. Ma slabsze mecze, ale swoje na boisku robi. Nie wiem gdzie Ty widziales jego problemy z ustawianiem sie i przyjeciem bo imo pod tym wzgledem, to niewielu gosci jest w stanie mu dorownac w Europie. Niestety w ostatnich meczach potwierdza sie to, co widac u nas w reprezentacji - Polacy w Borussi sa bardzo mocno zwiazani z reszta druzyny i jezeli reszta gra slabo (teraz Borussia i zawsze reprezentacja) to i Polacy nic nie pokazuja (np Blaszczykowski byl wczoraj zenujacy).

Dokładnie to chciałem powiedzieć. Lewy w tych meczach, które widziałem wydawał się mocno zagubiony. Do tego zaliczał sporo strat. W reprezentacji jest niemal identycznie.

Odnośnik do komentarza

No tylko, że to jest taki typ zawodnika. Było takich wielu i byli uznawani za czołowych piłkarzy świata. Akurat Lewandowski bardzo pasuje do gry jaką preferuje Borussia i to takie typowo kibicowskie by krytykować go przy jakimś słabszym okresie drużyny. Ciężko oczekiwać by zespół z bądź co bądź wąską ławką nigdy nie złapał zadyszki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

http://www.sport.pl/pilka/1,65081,19946521,transfery-sport-bild-borussia-dortmund-pokonala-bayern-monachium.html

 

Jeśli transfer Dembele się potwierdzi to będzie mega sukces BVB. Na tą chwilę to jest jeden z największych talentów Ligue 1, chłopak ma wszystko, technikę, szybkość, wykończenie, grą oboma nogami. Kwota transferu dosyć niska jak na taki talent, ale wg L'Equipe taka jest właśnie klauzula w kontrakcie Francuza.

Odnośnik do komentarza
La révélation de cette saison en Ligue 1 (12 buts en 22 matches), liée au club breton jusqu'en 2018, disposerait d'une clause de départ à cinq millions d'euros dans son premier contrat professionnel, signé à l'automne dernier.

 

Prawda.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zmienił tytuł na Borussia Dortmund

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...