Skocz do zawartości

X zjazd - podział domków


Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za zamieszanie, ale nie chce, żeby było, że psuje atmosfere, tak więc zmiana:

 

Do domku nr 3 idzie Rondel i Bobi i czekamy na Pucka (tego prawdziwego :P), aż ten się ogarnie i wpłaci.

 

Seju i Zibii zajmują czterodniowy domek nr 5 i czekają na Buffiego, aż ten sie ogarnie i wpłaci.

 

---

Edyta zauważyła, że wpłata Bobiego nie została zaksięgowana jeszcze, ale jak tylko będzie, to proszę go dopisać do domku nr 3 :)

Odnośnik do komentarza

Też planuję w tym roku "zadebiutować". Ciekawe, czy ktoś będzie chciał mieszkać ze mną w jednym domku. Myślę, że jeśli będzie wystarczająco ciepło, a komary nie będą zbyt dokuczliwe, to zawsze jest opcja spać pod gołym niebem:)

Jeżeli jesteś grzeczny i potrafisz się podporządkować niemieckiej dyscyplinie (pejcze, salutowanie mi na dzień dobry i dobranoc, zero rzygania i picie w rozsądnych ilościach) to domek numer jeden jest idealnym rozwiązaniem ;) jeżeli natomiast planujesz bardziej pochlać to nie ryzykuj, bo po pierwszym wypadzie możesz faktycznie spędzić resztę zjazdu pod gołym niebem :keke:

Jeżeli żaden wczasowicz z domku nr 1 nie ma nic przeciwko temu, abym wtulił się w jeden z kątów, to definiuję swoją chęć lokacji właśnie tam. Z chlaniem nie przesadzam, ale z tym salutowaniem do Ciebie Icon może być różnie ;P

 

PS. Kasa przesłana przekazem pocztowym z wczorajszą datą.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Pulek nie pojedzie na Zjazd, do naszego domku zapraszamy Miśka :) .

 

Niestety (? :>) Pulek na zjazd pojedzie, i - po otrzymaniu potwierdzenia przelewu - poproszę o dopisanie mnie do domku Wujka i Lakiego i Pucka; numerek 10 znaczy się :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Luźna refleksja mode on :). Jeśli domek nr 9 (docelowo 2-dniowy) nie nazbiera chętnych, to proszę wrzucić tam mnie, Shqvarnego i Brudiego ("Pan lodówka" wspominał, że planuje dopłacić 70 zł, coby być na całym zjeździe). Jeśli jednak ma być wolny, to dołączymy pewnie naszą trójką, do któregoś z domków, gdzie jest po jednym zapisanym. Luźna refleksja mode off.

Odnośnik do komentarza

Akurat te pojedyncze osoby, które są w domkach to niewielki problem. Jeżeli zbierzecie się w 4 i Vami potwierdzi Wasze wpłaty to macie pierwszeństwo wyboru domku.

 

Prosiłem abyście się tutaj zgłaszali kiedy będziecie mieli już CAŁY DOMEK lub przynajmniej 2 osoby. Tymczasem ktoś mi edytuje mój post dodając sobie kogo chce. Proszę nie robić burdelu i proszę innych moderatorów o nie edytowanie pierwszego postu. Organizatorem jest Vami i tylko on ma poza mną prawo ruszać tego posta. Nie róbmy burdelu.

 

Edytka informuje, że Perez, Skwarny i Brudas dostali domek 4 (Brudas warunkowo jeśli zapłaci na 4 dni).

Z kolei pojedyncze osoby, które prosiły o dopisanie do domków powróciły na dolną listę oczekujących. Jeżeli się dogadacie z kimś to wtedy zostaniecie dopisani do domku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...