Skocz do zawartości

X zjazd - podział domków


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisano już wcześniej, w tym roku będzie możliwość przyjechania na zjazd na 4, 3 lub 2 noclegi. Dlatego też inaczej będzie się odbywał podział domków. Osoby, które zamierzają przyjechać na 4 dni muszą rozdzielić domki między sobą. Nie może być tak, że domek będzie podzielony między osoby zamierzające spędzić 4 i np. 3 dni. Po to został założony ten temat żeby nie było burdelu. Podział domków zawsze wzbudzał emocje, pamiętamy transfery między domkami z poprzednich lat i afery jakie z tym się wiązały ;) dlatego proszę się dwa razy zastanowić przed deklaracją. Szefowie domków podają oficjalny skład w takiej formie, że podają 4 nicki osób, które będą tam mieszkać i ilość dni na jakie domek jest zarezerwowany. Kapitanem domku będzie osoba, która dostanie klucze i będzie odpowiadać za stan domku.

 

W tym poście będzie oficjalna lista domków i ich skład osobowy. Poniżej możecie się dogadywać między sobą. Ten post będzie modyfikowany.

 

Aktualne składy domków:

 

 

 

 

Domek #1

1. Vami

2. Icon

3. Guli

4. citko

 

Domek #2

1. enchanter

2. Qcz

3. Vadox

4. Misiek

 

Domek #3

1. A. De Raph

2. Bobi

3. Rondel

4. dobry.adam

 

Domek #4

1. shqvarny

2. Perez

3. Brudas

4. Ernie Souchak

 

Domek #5

1. Seju

2. Zibii

3. Tofu

4. Buffu

 

Domek #6

1. Wujek Przecinak

2. Laki

3. Pucek (brat Lakiego)

4. Pulek

 

Domek #7

1. FYM

2. Nigel

3. me_who

4. MR_DAVID

 

Domek #8

1. Vlad

2. Magic

3. Lucas07

4. grepio

Odnośnik do komentarza

ja preferuję spokojnych współdomowników, nie stroniących bynajmniej od alkoholu aczkolwiek w rozsądnych granicach, z okolic Poznania, miłośników footbolu i Lecha Poznań, najbardziej cenię sobię spokój i wypoczynek. jesli czujesz to samo to zadzwoń 0-700-ENCHANTER!

Odnośnik do komentarza

ja preferuję spokojnych współdomowników, nie stroniących bynajmniej od alkoholu aczkolwiek w rozsądnych granicach, z okolic Poznania, miłośników footbolu i Lecha Poznań, najbardziej cenię sobię spokój i wypoczynek. jesli czujesz to samo to zadzwoń 0-700-ENCHANTER!

 

To nie pasuję :/ .

 

Domek, powiedzmy numer 10. Ja, Laki, Pulek, ewentualnie brat Lakiego lub Misiek. W zależności kto się zgłosi :D .

Odnośnik do komentarza

Trochę to chore, ale chciałbym zakomunikować, iż naprawdę nie jestem bratem Lakiego. Do domku nr 10 został wpisany jego brat i to za niego Laki uiścił kwotę. Radzę też posługiwać się jakimiś nickami z CMF-u.

 

Dziękuję za uwagę.

 

Być może do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza

Domek, powiedzmy numer 10. Ja, Laki, Pulek, ewentualnie brat Lakiego lub Misiek. W zależności kto się zgłosi :D .

Pucek sie zgłosił, więc można go śmiało dopisać do domku nr 10 :).

Chyba, że są sprzeciwy.. :D

Pozdro dla brata :). Niech szlifuje formę na zjazd :D.

Odnośnik do komentarza

Trochę to chore, ale chciałbym zakomunikować, iż naprawdę nie jestem bratem Lakiego. Do domku nr 10 został wpisany jego brat i to za niego Laki uiścił kwotę. Radzę też posługiwać się jakimiś nickami z CMF-u.

 

Dziękuję za uwagę. 

 

Być może do zobaczenia   ;)

 

Tak wiem - wszystko OK. Jest dwóch Pucków, dlatego rozróżnienie w nawiasie :) Don't worry. Wszystko jest pod kontrolą. Mam nadzieję, że i Ty wpadniesz :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...