Skocz do zawartości

Forum i skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Ja nie wiem, byłem wczoraj cały dzień w delegacji i dopiero co wróciłem. Nikt nie dzwonił do mnie, że forum nie działa, więc nawet nie wiem, że coś z forum było nie tak. Ale jak sądzę awaria była niezależna od nas. Zapewne coś siadło u naszego providera.

Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem, byłem wczoraj cały dzień w delegacji i dopiero co wróciłem. Nikt nie dzwonił do mnie, że forum nie działa, więc nawet nie wiem, że coś z forum było nie tak. Ale jak sądzę awaria była niezależna od nas. Zapewne coś siadło u naszego providera.

Siedzialem na forum niemalze caly wczorajszy dzien i zadnej awarii nie zauwazylem :-k

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Spotkałem się z dosyć dziwną sytuacją. Wróciłem po kilku dniach nieobecności, przeczytałem nowe posty w "FM 2007" i "Piłce Nożnej". A że trochę się tego nazbierało, zaznaczyłem wszystkie te działy jako przeczytane. Od tej pory oba te działy są zaznaczone jako przeczytane i ikonki przy nich nie informują mnie o nowych postach.

Odnośnik do komentarza
Spotkałem się z dosyć dziwną sytuacją. Wróciłem po kilku dniach nieobecności, przeczytałem nowe posty w "FM 2007" i "Piłce Nożnej". A że trochę się tego nazbierało, zaznaczyłem wszystkie te działy jako przeczytane. Od tej pory oba te działy są zaznaczone jako przeczytane i ikonki przy nich nie informują mnie o nowych postach.

Bug skryptu. Ja mam nieprzeczytane posty w tematach gdzie ostatni post jest mów i to po paru kolejnych wyświetleniach. :/ Trzeba się chyba przyzwyczaić, albo raz na jakiś czas odznaczyć CAŁE forum jako przeczytane. Z tego co zauważyłem po takim czymś już nie pokazuje ponownie postów, jako nieprzeczytane (być może to przypadek...).

Odnośnik do komentarza
Spotkałem się z dosyć dziwną sytuacją. Wróciłem po kilku dniach nieobecności, przeczytałem nowe posty w "FM 2007" i "Piłce Nożnej". A że trochę się tego nazbierało, zaznaczyłem wszystkie te działy jako przeczytane. Od tej pory oba te działy są zaznaczone jako przeczytane i ikonki przy nich nie informują mnie o nowych postach.

Bug skryptu. Ja mam nieprzeczytane posty w tematach gdzie ostatni post jest mów i to po paru kolejnych wyświetleniach. :/ Trzeba się chyba przyzwyczaić, albo raz na jakiś czas odznaczyć CAŁE forum jako przeczytane. Z tego co zauważyłem po takim czymś już nie pokazuje ponownie postów, jako nieprzeczytane (być może to przypadek...).

 

Mnie tam od czasu do czasu forum zaznacza jako nowe posty te, które...zostały przed chwilą przeze mnie napisane.

Odnośnik do komentarza

Generalnie to dziwię się Wam czemu nie używacie opcji "zobacz nowe posty". Podam Wam swoją metodę, która jest skuteczna i pozwala uniknąć takiego zamieszania o którym piszecie.

 

Klikacie na "zobacz nowe posty" > klikając scroolem w kwadraciki tematów, które Was interesują otworzą Wam się w Firefoxie nowe panele z tymi tematami. I tak robicie aż do ostatniej strony z nowymi tematami. Kiedy już wszystko otworzycie klikacie w "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane i wróć do indexu". A potem sobie możecie kilka minut czy tam godzin czytać to co otworzyliście w oknach ;)

 

 

Informuję także, że zainstalowałem mały skrypcik, który wszystkie zamknięte tematy będzie poprzedzał tagiem [Zamknięty: ]

Odnośnik do komentarza
Klikacie na "zobacz nowe posty" > klikając scroolem w kwadraciki tematów, które Was interesują

...i ląduję przy lipcowych postach na przykład, czytanych wielokrotnie.

Niemożliwe :| od początku jak forum stoi na IPB używam tego sposobu i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego. Czasem jedynie po napisaniu przeze mnie posta wyświetla mi się jako nowy. Może spróbuj zrobić tak:

1. Usuń cookies utworzone przez to forum

2. Oznacz wszystkie posty jako przeczytane

(obie opcje są na dole forum pod wszystkimi działami)

 

I obserwuj czy sytuacja nadal będzie się powtarzać. Jeżeli tak to daj za jakiś czas znać.

Odnośnik do komentarza
Klikacie na "zobacz nowe posty" > klikając scroolem w kwadraciki tematów, które Was interesują

...i ląduję przy lipcowych postach na przykład, czytanych wielokrotnie.

 

Zgadza się. Używam Opery i od zawsze postępuję wg. metody wskazanej przez Icona. W prawdzie nie rzuca mnie do lipcowych postów, ale przeważnie do tych sprzed 2-3 dni, pomimo tego, że czasem specjalnie wracam na główną stronę i odznaczam ręcznie przeczytane działy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...