Skocz do zawartości

Gra po sieci w FM 2008


Paffcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Moze stworzmy jakas duza kolonie graczy i grajmy rozne ligi tzn zbierzmy sie wieksza iloscia ustalmy godziny grania itd. Mam ktos jakies propzycje jak mogloby to wygladac bo ja niestety jeszcze nie mialem okazji probowac swouch sil w sieci ale jestem bardzo na czasie tzn troszke jestem chory i moglbym sie wszystkim zajac tylko czy sa jacys chetni do pomocy i gry? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam, mam pytanie.

 

Na jednym z forow zamierzamy zorganizowac rogrywki Premiership w FM 2008. Mamy grac w 8 osob.

 

I takie pytania:

 

http://i37.tinypic.com/el6tf5.jpg

 

1. Czy taki net wystarczy do hostowania dla 8 osob? (zrobione na speedtest.pl)

 

2. Czy 3 GB RAM wystarczy do hostowania dla 8 osob?

 

3. Czy osoby ktore beda tylko graly (oprocz hostujacego), tez musza miec bardzo szybki net do tego? Czy 256/512 wystarczy?

 

4. Nie jestem pewien czy mam zewntetrzne IP, wie ktos gdzie moge to sprawdzic?

 

5. Jesli nie mam zewnetrznego IP, to czy istnieje jakis program/cokolwiek co pozwoliloby mi hostowac bez niego?

 

Bardzo prosilbym o odpowiedzi. Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako że otrzymuje często pytania na gg jak uruchomić ukochanego Fm sieciowo ponieważ kolega bądz koleżanka chce się ze mną zmierzyć , postanowiłem załączyć krótką instrukcję tej potajemnej wiedzy

 

Ściągamy hamachi (mogą być rożne wersje) , tworzymy swoją nazwą wpisujemy hasło . Po włączeniu programu dajemy opcje nowa sieć wpisujemy tam hasło i nazwę sieci z hamachi , podajemy koledze bądź koleżance dane z hamachi (lepiej żeby sieć zakładała osoba z szybszym łączem). Druga osoba wybiera opcję dołącz do istniejącej sieci , gdzie wpisuje nazwę oraz hasło takowej . Kolejno wchodzimy w FM wybieramy opcje z zakładek wybieramy sieć i zaznaczamy "uruchom jako serwer" , zatwierdzamy. Tworzymy nową grę , wybieramy ligę drużynę bazę danych idt. jak tam sobie każdy indywidualnie ustali . Po uruchomieniu gry przekazujemy koledze że może do nas dołączyć . Wybiera on opcję sieć z menu głównego i na liście serwerów powinien znajdować się wasz serwer . Jeśli nie to podajemy koledze ip serwera który znajdziemy w opcji status gry . Kolega wybiera wtedy inny serwer i wbija ten numer . Gry muszą się zgadać wersją wszelkimi dodatkami patchami uptadami nawet herbami czy koszulkami , jeśli ma ktoś po instalowane nie musi ich usuwać a po prostu wyłączyć , a przy zainstalowanym patchu wybrać inna wersję gry przy tworzeniu nowej gry.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...