Skocz do zawartości

Pedały 20.01.2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że prawda w oczy kole Prof :) możesz mnie sobie obrażać do woli, nie wywiera to na mnie żadnego wrażenia. Udowadniasz jedynie, że kierujesz się moralnością Kalego. Nie potrafisz się pogodzić z tym, że żądając karania za "pedałów" zamkniesz usta swojej gwardii, która od tego momentu nie będzie mogła używać lubianego określenia "katol". Pora się zdecydować czego chcesz. Pełnej wolności słowa czy też równego traktowania łamiących regulamin o poglądach podobnych do Twoich i odmiennych.

Odnośnik do komentarza

Specjalnie dla Ciebie mogę przejść na pozycję użytkownika. Porzuć swoją nienawiść i uprzedzenia to prościej Ci będzie się dogadać ze mną czy z Vamim. O co bijesz pianę? M8 sam się przyznał, że to co napisał było celową prowokacją. Ty natomiast ciągle jesteś z czegoś niezadowolony.

 

Nie podoba mi się Twoje podejście i mówię o tym otwarcie. Raportujesz każdą pierdółkę w stylu "jewrokołchozu", a udajesz, że nie ma problemu kiedy ktoś obraża kościół, wartości chrześcijańskie czy inne wartości, których nie uznajesz. Sam często dopuszczasz się prowokacji na poziomie Faktu. I to jest nie w porządku. Jesteś zbyt wpływowym użytkownikiem tego forum żeby pozostać obojętnym na Twoje postępowanie. O ile w przypadku użytkownika szeregowego można przymrużyć oka, tak w Twoim nie. I wierz mi - tak długo jak będziesz stosował moralność Kalego, tak długo będziesz miał ze mną problemy. Bo od osoby wykształconej wymagam więcej niż od młodziaka, który zaczyna przygodę w sieci.

Odnośnik do komentarza

fakty można stwierdzać na różne sposoby, ale dobrze jest wiedzieć, że stwierdzenie faktu, iż zdarzają się księża, którzy posuwają w dupsko ministrantów, nie będzie karane.

Jeżeli będzie to żałosna prowokacja to owszem, będzie karane. To akurat jest prowokacja. Próbujesz zaognić sytuację. Prawda? :]

 

A ksiądz posuwający ministranta w dupsko jest przede wszystkim złym człowiekiem, który powinien gnić w więzieniu, a nie pasterzem w rozumieniu kościoła. Jeżeli tego nie rozumiesz, to ja Ci nie pomogę ;)

 

Niektórym się strasznie nudzi w domu i szukają powodu do prowokacji :roll:

Odnośnik do komentarza

Prowokacja to Twoja specjalność, i jakbyś nie zauważył, to nie przeze mnie 3/4 użytkowników spędza długie minuty na czytaniu i poprawianiu każdego posta, w którym pojawiają się słowa "Wodzisław", "Odra", "Śląsk" czy "kościół". Od innych oczekujesz, że będą chodzić na palcach wokół tematów dla Ciebie ważnych, podczas gdy sam w najmniejszym stopniu nie przejmujesz się, czy aby nie urazisz uczuć innych. Ustaw możliwość ignorowania moderatorów, wylądujesz na mojej i pewnie nie tylko mojej plonkliście i problem zniknie.

Odnośnik do komentarza

Jesteś taki przewidywalny. A u nas murzynów biją ;) ani słowem nie odnosisz się do zarzutów, tylko kolejny raz prowokujesz i atakujesz personalnie.

Od innych oczekujesz, że będą chodzić na palcach wokół tematów dla Ciebie ważnych, podczas gdy sam w najmniejszym stopniu nie przejmujesz się, czy aby nie urazisz uczuć innych.

Gdzie to niby urażam uczucia innych? A jak już się pofatygujesz, to przy okazji zacytuj posty swoje i innych, którzy wiele razy obrażali i ośmieszali uczucia religijne moje czy innych wierzących osób.

Ustaw możliwość ignorowania moderatorów, wylądujesz na mojej i pewnie nie tylko mojej plonkliście i problem zniknie.

Zamiatanie brudów pod dywan to tylko Twoja specjalność. Mnie proszę pod to nie podciągać. Ja tej metody nie praktykuję, bo jest ona dla mnie haniebna.

Odnośnik do komentarza

Icon, jesteś katolikiem i dla Ciebie określenie "katol" jest obraźliwe. Okej, jestem w stanie to zrozumieć, gdyż rani to Twoje uczucia. Zwróć jednak uwagę, iż określenie "posuwanie się w dupsko" także może zostać źle odebrane przez niektóre osoby. Czemu określenie obrażające katolika jest złe, a określenie trafiające w homoseksualistę już nie?

Odnośnik do komentarza
Tak myślałem, nawet na tyle nie można liczyć. Bywa.

Pytałeś o to już kilka razy i nie pytaj więcej, bo odpowiedź będzie zawsze taka sama. Zapisz to gdzieś sobie, wydrukuj, powieś na ścianie, zrób cokolwiek żebyś zapamiętał. Bo nie lubię się powtarzać.

 

Icon, jesteś katolikiem i dla Ciebie określenie "katol" jest obraźliwe. Okej, jestem w stanie to zrozumieć, gdyż rani to Twoje uczucia. Zwróć jednak uwagę, iż określenie "posuwanie się w dupsko" także może zostać źle odebrane przez niektóre osoby. Czemu określenie obrażające katolika jest złe, a określenie trafiające w homoseksualistę już nie?

Przeprosiłem? Przeprosiłem. Co jeszcze? Mam dać na mszę za wszystkich pokrzywdzonych?

Ale jakoś nie mogę się doczekać przeprosin z drugiej strony. Jak na razie widzę tylko kolejne żałosne prowokacje.

I żeby nie było - mnie to określenie nie razi. Szczerze? Nawet bym nie zareagował gdyby M8 nie użył tego w sposób celowy.

Odnośnik do komentarza

Hm, jeśli chodzi o celowy i prowokujący sposób użycia słowa "katol", to muszę się przyznać Ci rację. Po prostu, skoro w naszych dyskusjach na forum bardzo często okazuje się, że jesteśmy ludźmi wrażliwymi na różne słowa (a patrząc po tej dyskusji, to tak właśnie jest), to musimy bardziej uważać na nasze słowa i tyle.

Odnośnik do komentarza

Może warto sobie po prostu dać spokój? Przerabiamy 10 rok na tym forum sprawę homoseksualizmu. I przez te 10 lat poglądy głównych dyskutantów nie uległy najmniejszej zmianie. Ale komuś cały czas jest mało i próbuje przekonać drugą stronę do swoich racji. Niestety wykazując przy tym wielką agresję i pogardę do oponenta. I to się tyczy obydwu stron. Nie dziwię się, że zawsze jest w tych dyskusjach dużo flejmu, skoro takie jest podejście.

Odnośnik do komentarza

To może warto zmienić podejście? Zarówno jednej jak i drugiej strony. Nie jest przyjemnością czytanie, a włączenie się do takowej zaraz powoduję falę oskarżeń. Panowie, jesteście dorosłymi ludźmi, którzy co jakiś czas rozmawiają na ten sam temat i nigdy nie mogą dojść do jakiegoś kompromisu. Nie mówię tu o porozumieniu w poruszanych kwestiach (co to by była za dyskusja?) a o niewielką ilość wyczucia i zrozumieniu, że nie wszyscy musimy się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...