Skocz do zawartości

Pedały 20.01.2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat. Vamiego karano zakazem pisania na tym forum za "lewactwo to choroba psychiczna", to liczę że szanowny MT ukarze odpowiednio surowo M8_PL za "katoli" w kąciku absurdalnym. Stosowny raport został oczywiście złożony. Nie może być tak, że są na tym forum równi i równiejsi.

Odnośnik do komentarza

Cóż, użyte przeze mnie określenie "katole" nie jest na odpowiednim poziomie i uznane zostało za pogardliwe. Zatem proszę o odpowiedź Szanowny MT, czy stwierdzenie, że nikt nie miał pretensji do gejów, dopóki siedzieli w domach i "posuwali się w dupsko" jest w porządku, na poziomie i nie jest pogardliwe. Nawiązuję oczywiście do wypowiedzi Icona.

http://forumcm.net/index.php?/topic/113-kacik-absurdalny/page__view__findpost__p__832101

Odnośnik do komentarza

Napisanie, że ktoś posuwał kogoś w dupsko jest jak sam dobrze zauważyłeś stwierdzeniem. Stwierdzeniem faktu. Jeżeli gej nie posuwa innego geja w odbyt to jaki z niego gej? Przed chwilą na forum przyznałeś się, że prowokujesz celowo, jedyny cel jaki przyświecał napisaniu obraźliwego określenia było urażenie innych, sprowokowanie ich. Tym samym złamałeś regulamin i powinieneś zostać wyrzucony z forum. Nie zostałeś. I nie miej pretensji o nic.

 

I żeby nie było - posty adwokatów, także tych, którzy "chcą wyrazić swoje zdanie" będą kasowane. Nie interesuje mnie zdanie innych w tej sprawie. Tak jak powiedziałem wcześniej - skoro za posty w podobnym tonie ukarany został Vami, to nie dziwcie się, że M8 został potraktowany tak samo.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli gej nie posuwa innego geja w odbyt to jaki z niego gej?

 

Sorry, ale ignorancja to żadne stwierdzenie faktu, głupia Wikipedia by Ci wystarczyła:

 

While at the present time it is reported more frequently among same-sex couples, according to Dr. John Dean and Dr. David Delvin, "in absolute numbers, it is hypothesized that more heterosexual couples have anal sex than homosexual couples".[18]

 

The prevalence of anal sex among homosexual couples in the West has varied over time. Magnus Hirschfeld, in his 1914 magnum opus, The Homosexuality of Men and Women reports the rate of anal sex among homosexual men surveyed to be 8%, the least favored of all the practices documented.[19]

 

By the 1950s in the United Kingdom, it was thought that about fifteen percent of male homosexuals practiced the method.[20] The Gay Urban Men's Study (P.I. Stall, UCSF) and the Young Men's Study (YMS, PI Osmond/Catania, UCSF), indicate that 50% of men surveyed engage in anal sex. The Laumann study claims that 80% of gay men practice it, while the remaining 20% never engage in it at all.

 

A survey conducted from 1994 to 1997 in San Francisco by the Stop AIDS Project indicated that over the course of the study, among men who have sex with men, the proportion engaging in anal sex increased from 57.6% to 61.2%.[21]

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Anal_sex#Prevalence_2

 

A o lesbijkach to już w ogóle nie wspomnę :doh!:.

Odnośnik do komentarza

Mam rację, bo wiem o czym pisałem. Gej to dla mnie facet, lesbijka to kobieta. Jeżeli jest inaczej uświadom mnie i wyprowadź z błędu. A jeżeli nie to nie marnuj czasu. Poza tym nawet jeżeli twierdzisz, że dla mnie homoseksualizm ogranicza się do osób płci męskiej, to wytłumacz co błędnego było w stwierdzeniu, że posuwają się oni w dupsko? Bo poza tym, że ubrałem to w nieładny zwrot, który mogłem sobie darować, żadnego przekłamania nie widzę. Na przyszłość będę pisał "wkładali sobie penisy w odbyt". Przepraszam. Tylko czy naprawdę dążymy do takiej śmierdzącej poprawności politycznej na tym forum?

 

Dla mnie osobiście nie byłoby sprawy gdybyś Ty Profesorze nie ganiał z toporkiem za Vamim i nie raportował większości jego postów. Domagasz się wprowadzenia sztucznej atmosfery, karania za użycie bardziej dosadnego słowa. Tak Profesorze, to wszystko zaczęło się od Ciebie. Kiedyś za katola czy pedała nie było ostrzeżeń. Teraz są. Głównie dzięki naciskowi jaki wywierasz na MT swoimi raportami, a także wcześniejszymi skargami w tematach służbowych czy temacie odwołań od ostrzeżeń, którego już na forum nie ma.

 

Wiesz o czym mówię i wiesz, że mam rację. I nie mów, że tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
A gdzie wolność słowa

Skończyła się z dniem kiedy zażądałeś ukarania Vamiego za "lewactwo to choroba psychiczna" :)

 

Edyta podpowiada > żeby nie było później, że MT jest manipulowany przez Profesora czy kogoś innego. Zawsze kiedy pojawia się raport czy skarga to jest dyskusja w gronie MT jak problem rozwiązać. W tym przypadku większość zdecydowała, że tego typu praktyki nie będą tolerowane. Ale nie będą tolerowane w każdą stronę, a nie tylko tę, która jest bliższa światopoglądowo osobie składającej donos.

Odnośnik do komentarza

No donos. A jak inaczej określić pismo skierowane do osoby dysponującej sankcjami wobec oskarżanego? :)

 

Nikt nikogo nie nazywa kapusiem, bo raporty są nam pomocne. I wiele z tych raportów pomaga nam interweniować natychmiast. Jest niestety jedno ale - są pomocne do momentu kiedy ich wysyłanie ma na celu pomoc w wyłapaniu osób, które dezorganizują ład na forum. Kiedy raporty stają się polem popisu dla frustracji jednych wobec drugich nie są pomocne. Nigdy nie lubiłem użytkowników, którzy najpierw sprowokują, a później lecą z płaczem do admina, bo ktoś nie wytrzymał, dał się sprowokować i użył dosadniejszych słów.

Odnośnik do komentarza

Ekhem, z tym prowokowaniem to bym się nie zgodził. Przecież Vamiemu zdarza się wejść do polityka/absurdalny etc w momencie kiedy nie toczy się żadna dyskusja i po prostu wkleja link(zaczynając dyskusję, nie zaś odpowiadając na marne prowokacje Profa, z podpisem typu: To już nie jest k***a lewacka zaraza. To jest k***a Szatan we własnej osobie. czy wieszaniu na arkadach wolności i jewrokołchozach :)

 

EOT

Odnośnik do komentarza

W takim razie zbanujemy Vamiego. Ja odejdę dobrowolnie z forum. Wcześniej podacie mi listę osób, które są niemile widziane dla waszego lewackiego systemu wartości. Również zostaną one zbanowane. Będziecie mieli swoje lewe forum, na którym będziecie mogli swobodnie obrażać katoli, przeciwników homoseksualizmu i lizać się wzajemnie po miejscu, na którym każdy siada*.

 

 

*oczywiście chodzi mi o krzesło ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...